Diabeł w obrączce

Okładka książki Diabeł w obrączce Elizabeth O'Roark
Okładka książki Diabeł w obrączce
Elizabeth O'Roark Wydawnictwo: Niegrzeczne książki, Papierowe Serca Cykl: Nie taki diabeł straszny (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Nie taki diabeł straszny (tom 4)
The Devil Gets His Due
Niegrzeczne książki, Papierowe Serca
2024-02-07
2024-02-07
2020-12-01

Cała akcja toczy się szybko i płynnie. Idzie się pośmiać jak i zaznać trochę smutku. Jednak mimo tego, historia nie urzekła mnie jakoś bardzo. Od samego początku wiadomo, że będą razem i takie zastanowienie co może być w całej historii książki ? No działo się wiele.

9/2024
Przeczytałam na Legimi.

⭐7/10 jak ostatnio każda u mnie...
Zacznę, że mam zastuj czytelniczy.
Nic mnie nie zachwyca i też mało co mnie odtrąca.
Po prostu rzadko sięgam po lekturę.
Tutaj jak zaczęłam czytać to się wciągnęłam... Akcja fajnie się toczy.
Muszę dodać, że nie czytałam poprzednich tomów. Mam w planie jeszcze przeczytać "Diabeł z Hollywood" pozostałych opis mnie nie zaciekawił.
Wracając do Diabeł w obrące - książka ma 51 rozdziałów. 50 był dla mnie fajny ale nieskończony. Uważam że powinno być tam więcej treści, więcej szczegółów. Więcej, więcej, wiecej!
Moment kulminacyjny splycony. Nie wiedziałam że minęły 2 tygodnie.... Nie było tego "czuć"
Jednak na koniec, podobało mi się. Przeczytałam do końca. Dość wciągająca i warta przeczytania.
Polecam.

9/2024
Przeczytałam na Legimi.

⭐7/10 jak ostatnio każda u mnie...
Zacznę, że mam zastuj czytelniczy.
Nic mnie nie zachwyca i też mało co mnie odtrąca.
Po prostu rzadko sięgam po lekturę.
Tutaj jak zaczęłam czytać to się wciągnęłam... Akcja fajnie się toczy.

Ogólnie spoko, ale nie podobała mi się główna bohaterka.

Ogólnie spoko, ale nie podobała mi się główna bohaterka.

#5/2024

Bardzo fajna książka. Dużo humoru, ciętych wypowiedzi. Zabawna, wciągająca, poprostu fajna.

#5/2024

Przez to zakończenie, ta książka zasługuje na miano książki roku.

TO NAJLEPSZY TOM Z CAŁEJ SERII
A GRAHAM TO NAJLEPSZY FACET Z CAŁEJ SERII!

W tym tomie chyba odczuwałam przeżycia bohaterów najbardziej.
Gdy Keeley płakała, ja płakałam. Gdy było jej smutno, mi było smutno.
Zakończenie było epickie i to za sprawą pana na okładce (choć w moich wyobrażeniach Graham wygląda jeszcze bardziej hot)

Nie czytałam opisu i tak bardzo się z tego cieszę.
Widziałam, że wyszedł nowy tom i wiedziałam,
że muszę rzuć dla niego wszystko i go przeczytać.

Czwarty tom utwierdził mnie tylko w przekonaniu,
jak bardzo uwielbiam całą serie i tych bohaterów.

Przez to zakończenie, ta książka zasługuje na miano książki roku.

TO NAJLEPSZY TOM Z CAŁEJ SERII
A GRAHAM TO NAJLEPSZY FACET Z CAŁEJ SERII!

W tym tomie chyba odczuwałam przeżycia bohaterów najbardziej.
Gdy Keeley płakała, ja płakałam. Gdy było jej smutno, mi było smutno.

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, natomiast "Diabeł w obrączce" jest czwartym tomem serii #nietakidiabełstraszny. Każda z powieści tego cyklu opowiada o innej parze bohaterów, dlatego można czytać je w dowolnej kolejności, jednak polecam zapoznać się z każdą historią, bo są naprawdę tego warte. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się niesamowicie szybko. Ja pochłonęłam ją w jedno popołudnie i z dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem śledziłam losy bohaterów. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i dobrze poprowadzona, natomiast bohaterowie zostali w świetny sposób wykreowani. To postaci niesamowicie autentyczne, które mają swoje wady i zalety, tak jak my popełniają błędy, a także postępują pod wpływem chwili (czego dowodem jest ślub w Vegas),dlatego tak łatwo się z nimi utożsamić w wielu przypadkach, podzielając podobne troski i dylematy moralne. Historia została przedstawiona z perspektywy Keeley i Grahama, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się zmagają, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Oboje od pierwszych chwil zaskarbili sobie moja sympatię, co dodatkowo potęgował fakt, że są skrajnie różni - Keeley jest spontaniczna, natomiast Graham to typowy sztywniak, dlatego byłam szalenie ciekawa w jakim kierunku autorka poprowadzi ich relację. Czytając kolejne strony tej powieści okazało się, że ta została poprowadzona naprawdę w świetny sposób!Autorka na przykładzie Grahama i Keeley pokazała, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają, co jednak doprowadzało do wielu utarczek słownych pomiędzy bohaterami , które wielokrotnie sprawiały, że na mojej twarzy pojawiał się uśmiech. Chemia między nimi naprawdę była wyczuwalna od pierwszej chwili. Chociaż zabrali się do wszystkiego zupełnie od innej strony niż powinni (spontaniczny ślub po alkoholu i nieplanowana ciąża) to później spędzając ze sobą coraz więcej czasu zaczęli naprawdę cieszyć się swoim towarzystwem. Podobało mi się to jak budowała się ich relacja, jak powoli o odsłaniali przed sobą swoje najgłębiej skrywane uczucia i towarzyszące wszystkim ostatnim wydarzeniom emocje. Autorka w swojej powieści porusza także wiele ważnych, życiowych i ponadczasowych tematów, które tak naprawdę mogą spotkać każdego z nas, co sprawiło, że ta historia wydała mi się jeszcze bardziej prawdziwa. Naprawdę miło spędziłam czas z tą książką i jej bohaterami. Czekam już na kolejne powieści spod pióra autorki! Polecam!

W zasadzie, pewność w życiu możemy mieć co do jednej, jedynej rzeczy - plany łatwo ulegają zmianom.

Szalona choć jednocześnie mocno zmotywowana w życiu Keeley, a tuż przed nią absolutnie bezkompromisowy Graham.
Choć nie chcą, muszą się dogadać, bo w grę wchodzi uroczystośc ślubna i to nie byle kogo, jednak dokonanie tego bez skakania sobie do gardeł średnio co minutę - graniczy z cudem.
Pomimo wszelkich prób unikania siebie, coś tę dwójkę do siebie przyciąga i... musi to być coś diabelnie mocnego!
Kiedy ogień i woda zaczynają tańczyć wokół siebie szukając w tym wszystkim iskierki dobra, tylko czas pokaże czy uda się zbudować mur, który niekoniecznie będzie miał na celu oddzielenie ich od siebie!

Keelei i Graham to uroczo wybuchowa para, która ma ogromny potencjał na rozbawienie każdej czytelniczki!
Szaleni, ironiczni, a jednocześnie pełni emocji, strachu i obaw o przyszłość.
W dalszym ciągu jestem fanką tej diabelskiej serii, choć moje serduszko zostaje przy tomie numer jeden! Niemniej jestem pewna, że każdą tych ksiażek z chęcią umoszczę na swoim regale.

Czytajcie i bawcie się dobrze, bo bawić się z tą dwójką będziecie doprawdy wyśmienicie. :)

Keeley budzi się pewnego ranka i okazuje się, że jest w Vegas, a w dodatku ma obrączkę na palcu. Obok niej w łóżku leży największy gbur i skąpiec jakiego zna – Graham. Przecież to niemożliwe, żeby wyszła za takiego nudziarza. Postanawia wymiksować się z tego i ucieka z pokoju hotelowego. Jej planem na przyszłość jest unikanie mężczyzny, ale jak to z planami bywa lubią się pokrzyżować. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest w ciąży a ojcem może być tylko jeden mężczyzna.

Uwielbiam tę serię. Każdy z tomów jest cudowny i od każdego ciężko jest się oderwać. Bohaterowie w tej części są jak ogień i woda. To zupełne skrajności. Keeley jest szalona i nieprzewidywalna, natomiast Graham to typowy sztywniak. Jednak pomimo burzliwych początków ich relacja pięknie, w powolny sposób się rozwijała. Przeciwności mogą się uzupełniać i im to się udało. Mężczyzna z czasem pokazał swoją romantyczną stronę i niejednokrotnie ujął mnie swoją dobrocią i troskliwością.

Ta książka ma wszystko to, co powinien mieć dobry romans. Postacie, których nie da się nie lubić, wciągająca fabuła ze zwrotami akcji, do tego zabawne dialogi i przekomarzanki słowne. Dodatkowo wszystko jest dobrze wyważone i wątek nieplanowanej ciąży bardzo dobrze poprowadzony. Kontrast między osobowościami był przedstawiony w fajny i niewymuszony sposób. Wszystko co działo się między nimi wydawało się naturalne. Polecam tę część jak i całą serię!

DIABEŁ W OBRĄCZCE - ELIZABETH O’ROARK
🪽Moja ocena: 2,75/5

Kocham tę serię, ale ta część to dla mnie rozczarowanie… I jestem z tego powodu zwyczajnie rozczarowana…
Czy dwie zupełnie inne od siebie osoby mogą się idealnie dopełnić? Pewnie tak. Niemniej jednak Graham i Keeley to naprawdę dwoje zupełnie innych od siebie ludzi. On jest odpowiedzialny i rozsądny, a Keeley… No cóż, ona jest tą zwariowana i zdecydowanie nieodpowiedzialną z ich dwójki. Nie umiałam przekonać się do Keeley, drażniła mnie swoim zachowaniem i swoją nieodpowiedzialnością. Jej podejście do różnych spraw też pozostawiało wiele do życzenia. Mam wrażenie, że bohaterowie znaleźli się w nieodpowiedniej dla siebie sytuacji nie do końca wiedzieli jak mają z tego wybrnąć i jak sobie z tym poradzić. Słuchajcie-nie wiem co tu się wydarzyło i co poszło nie tak, ale niestety jest to najgorszy tom tej serii, a przynajmniej w moim odczuciu. Mam wrażenie, że autorka nie wykorzystała pełnego potencjału tej historii, a także swojego pióra, bo z tego co tutaj dostaliśmy mogło powstać coś naprawdę świetnego. Tylko żeby to wszytko było nieco lepiej „ubrane” i wykorzystane. Tak jakby „Diabeł w obrączce” był pisany na szybko… Mimo iż ten tom jest nieco rozczarowujący, to nie jest też najtragiczniej w historii, więc myślę, że powinniście poznać tę historię i osobiście ją ocenić. Miała też swoje dobre i urocze momenty, co mnie zauroczyło. Kocham tę serię i może autorce w tym przypadku „noga się powinęła”, ale ja ogromnie polecam poznać wszystkie cztery historie.

DIABEŁ W OBRĄCZCE - ELIZABETH O’ROARK
🪽Moja ocena: 2,75/5

Muszę przyznać, że jest to książka przy której się zrelaksowałam, trochę pośmiałam, momentami wzruszyłam, a czasami podekscytowałam. O dziwo cała ta seria była przyjemna i ta część również mi się podobała.
Keeley i Graham to dwa przeciwieństwa. Ona dusza towarzystwa, która uwielbia drogie ciuchy, zabawę i wolne życie, on natomiast to poważny, twardo stąpający po świecie mężczyzna zajmujący się finansami. Da dwójka od samego początku skacze sobie do gardła, jednak jak to mówią kto się czubi ten się lubi. Mimo licznych różnic, obydwoje wiedza, że nie chcą się statkować, posiadać dzieci i zadręczać kogoś swoimi doświadczeniami z życia. Jeden weekend na początku roku sprawia, że całe ich dotychczasowe życie wywraca się do góry nogami i zmusi ich do poznania się od strony, którą tak szczętnie ukrywają.

• Ciąża
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Diabeł w obrączce