Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie

Okładka książki Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie Barbara Lech
Okładka książki Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie
Barbara Lech Wydawnictwo: Twój Biznes od Podstaw poradniki
poradniki
Twój Biznes od Podstaw
2022-07-27
2022-07-27

Jak mam zaufać, że autorka zna się na życiu, skoro z jednego z przykładów okazuje się, że nie wie nawet jak działają drzwi do toalety

Każdy kto wierzy w swoje możliwości ma zdecydowanie łatwiej. Pewność siebie pozwala mierzyć się z możliwościami losu oraz stawić czoło nawet ciężkim wyzwaniom.

Brzmi to dobrze, ale wielu z nas ma wątpliwości oraz obawy czy taka postawa naprawdę może zdziałać cuda. By się z ty zmierzyć polecam poradnik Barbary Lech, trenerki i coacha, która opisała "102 sposoby na budowanie pewności siebie".

Z lektury poradnika dowiemy się skąd w naszym życiu pojawiają się wątpliwości, czyli jak to się stało że brakuje nam pewności siebie.
Na warsztat autorka wzięła też trudne emocje. Dlaczego je wyróżniamy i co stanowi ich korzenie.

Opisała również pojęcia: asertywności, samoakceptacji czy życiowego balansu. Każdy z rozdziałów został zaopatrzony w serię zadań, przykłady oparte na doświadczeniu autorki oraz rzeczowe podsumowanie.

poradnik jest nieocenioną podporą dla wszystkich którzy mierzą się z wątpliwościami oraz demonami z przeszłości. Praca z nim pozwoli poczuć się zdrowiej, w pełni sił oraz mobilizacji do działania.

Nie jest to typowy poradnik w którym znajdziemy zbiór gotowych rad oraz wypisanych działań jakie musimy podjąć, aby nasza pewność siebie wzrosła. Autorka jak sama przyznaje na początku książki, pewności siebie musiała się nauczyć i ją zbudować. Dlatego też książka bardzo skupia się na rozwoju osobistym i samodzielnym uświadomieniu sobie w jakich obszarach należy popracować, aby wzmocnić swoją pewność siebie. Książka jest bardzo przejrzyście napisana ponieważ na początku znajdziemy informacje czym jest pewność siebie oraz "garść" cennych wiadomości które jej dotyczą. Kolejne rozdziały pani Barbara podzieliła na różne etapy życia oraz wydarzenia podczas, których ludzie najczęściej tracą pewność siebie. W każdym z przypadków znajdziemy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również konkretne przykłady z życia autorki lub jej Klientów, na których są przedstawione różne sposoby na zwiększenie pewności siebie. Dodatkowo w książce znajdziemy liczne ćwiczenia, które pomogą nam zastanowić się nad wartościami w swoim życiu oraz obszarami nad którymi warto popracować. Dlatego jest to ciekawa pozycja do rozpoczęcia pracy nad pewnością siebie.

• Storytel
  • Poradniki