Jak oswoić włoskiego rumaka

Cykl: Zwierzenia Georgii Nicolson (tom 7)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Startled by his Furry Shorts!
miłość
Nyx

Georgia Nicolson znowu cierpi z miłości. Czy Masimo zechce zostać jej chłopakiem? A może wybierze Nudną Lindsay? Georgia wpada w otchłań rozpaczy, gdy się okazuje, że Włoski Rumak chce się tylko z nią... kumplować! Wszystkie jej kumpelki z kimś się spotykają, jedna nawet planuje ślub, a ona - Georgia Nicolson - została sama jak ten palec! Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy na scenę wraca... Kto? Tego dowiesz się z kolejnej, jeszcze zabawniejszej części przygód Georgii Nicolson.

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Nelaime | 2011-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2011

Bardzo podoba mi się ta cała seria. Według niektórych one "ogłupiają", jednak moim zdaniem działają na poprawę humoru.
W książce "Jak oswoić włoskiego rumaka" znowu spotykamy Georgie. Mamy okazję potowarzyszyć w jej dorastaniu. Jest to lekka książka. Georgia zmierza się ze swoimi problemami, czyli chłopcy,stałym tekstem "w co się ubrać?" i ze swoją szaloną rodzinką. Jest to zabawna książka.

Hannya | 2014-12-05

Ostatni tom jaki przeczytałam. Było to dość dawno i nie miałam dostępu do ostatniego. Tak chyba zostanie, że serię będę mieć przeczytaną jedynie w 95%.

Tiger | 2010-06-12

*Na poprawę humoru

LittleStarryx3 | 2012-08-02
Przeczytana: 01 czerwca 2011

Świetna książka dla nastolatek, w stylu dziennika Bridget Jones. Fajne postacie i ciekawe doświadczenia.

kasiasia_ | 2015-08-15
Przeczytana: 24 czerwca 2007

Cała seria przeznaczona dla nastolatek, wyjątkowo zabawna na tle innych tego typu serii.

Daria | 2013-08-08

Jedna z moich ulubionych, lekka i zabawna.

AlexiaS | 2012-05-01

Epicka książka ;) Kocham