Podrywaczka atakuje

Tłumaczenie: Agnieszka Różańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Elita". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Invasion of the boy snatchers
powieść, nastolatki, bogactwo, szkoła
angiem

Dziewczyny z Elity zawsze dostają to, czego chcą ... Massie Block. Nie jest specjalnie zachwycona, że Claire będzie mieszkać w jej pokoju. Ale nie tylko Claire wtargnie na teren Massie. Hiszpańska kuzynka Alicii, Nina, zaczyna flirtować ze wszystkimi chłopakami z Briarwood, nie wyłączając fantastycznego Derringtona! Czy Nina zbajeruje każdego chłopaka? Czy to raczej Massie pozbędzie się jej...

Dziewczyny z Elity zawsze dostają to, czego chcą ...

Massie Block. Nie jest specjalnie zachwycona, że Claire będzie mieszkać w jej pokoju. Ale nie tylko Claire wtargnie na teren Massie. Hiszpańska kuzynka Alicii, Nina, zaczyna flirtować ze wszystkimi chłopakami z Briarwood, nie wyłączając fantastycznego Derringtona! Czy Nina zbajeruje każdego chłopaka? Czy to raczej Massie pozbędzie się jej szybciej niż dżinsów z ubiegłego sezonu?
Claire Lyons. Na Gwiazdkę dostała wszystko, o czym marzyła, ale to nieważne. Jedyne, czego Claire naprawdę chce, to pierwszy pocałunek z Camem!
Kristen Gregory. Fatalnie się ostrzygła i wygląda jak chłopak. Czy będzie skazana na chodzenie w kapeluszach, kiedy wszyscy wiedzą, jaki to obciach?
Dylan Marvil. W czasie zimowych ferii przybyło jej półtora kilograma, więc czuje się koszmarnie gruba. Ale jest nadzieja, że spali te ekstra kalorie, próbując upolować chłopaka na Bal Zakochanych!
Alicia Rivera. Jej kuzynka, Nina, okazuje się najatrakcyjniejszym europejskim nabytkiem – oczywiście poza ciuchami od Versacego i Prady. Ale kiedy Elita uznaje, że ten import jest totalnie nie do przyjęcia, Alicia musi wybrać między przyjaciółkami a prowokująco wyeksponowanym „ciałem ze swego ciała” i „krwią ze swojej krwi”...

Elita... Jedyną rzeczą trudniejszą niż się do niej dostać, jest w niej pozostać.

Mystery | 2016-12-29
Na półkach: Przeczytane, Dla nastolatek
Przeczytana: 2010 rok

Czyta się miło, lekko i szybko.

Wciąga :)))

isobel | 2012-05-17
Na półkach: Przeczytane, Współczesna

Wielka mi szkoda, że pozostałych części nigdzie nie mogę znaleźć. [Gdyby przypadkiem ktoś sprzedawał, może do mnie napisać! :D] Dziwię się sobie, że spodobały mi się takie "bzdety o amerykańskich nastolatkach", ale uwielbiam styl i poczucie humoru Lisi Harrison, więc może to dlatego. Poza tym, miło się czyta również takie lżejsze książki.

Kinga | 2012-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 20 lipca 2012

Na końcu ogromnie wciąąga!

Amy392 | 2011-09-02
Przeczytana: 02 września 2011
Panna15 | 2014-08-09
Na półkach: Przeczytane, 2012 rok
Przeczytana: 30 stycznia 2012

Wcale mnie ta historia nie zachwyciła... moim zdaniem byłą wręcz beznadziejna. Nie polecam.

Mela | 2012-06-01
Przeczytana: 01 marca 2011