Because of you

Okładka książki Because of you Izabella Nowaczyk
Okładka książki Because of you
Izabella Nowaczyk Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: You (Nowaczyk) (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa

bardzo mi się podobała, kocham twórczość izki

bardzo mi się podobała, kocham twórczość izki

Ta książka rozwaliła mnie na milion kawałeczków. Nie mogę przestać płakać😭❤️

Ta książka rozwaliła mnie na milion kawałeczków. Nie mogę przestać płakać😭❤️

Czytanie tej książki to udręka. Historia z potencjałem, ale napisana w tak fatalny sposób, że ciężko przez nią przebrnąć. Niektóre twory z Wattpada powinny na nim pozostać..

kocham całym sercem tą serię <3

kocham całym sercem tą serię <3

Całym sercem kocham tą dylogie 🫶🏻😻

Całym sercem kocham tą dylogie 🫶🏻😻

Muszę to przyznać. Szczerze pokochałam historię Oliviera i Leilii. Tak naprawdę to nie tylko ich, bo styl pisania Izabelli Nowaczyk też. Ksiażka niesamowita i świetna, a koniec rozdzierający serce. Nie jest to wybitny okaz polskiej literatury, ale mimo to, ta historia jest naprawdę warta przeczytania.

𝓡𝓮𝓬𝓮𝓷𝔃𝓳𝓪:
Gdy kupowałam tą książkę nie miałam wobec niej wysokich oczekiwań i szczerze mówiąc nie miałam jej w planie czytać. Jednak gdy przeczytałam tą historię stwierdziłam, że to jeden z moich najlepszych książkowych zakupów. A historia Oliviera i Lily, którą tak bardzo pokochałam znalazła się w moich najlepszych książkach 2023. Emocje towarzyszące przy czytaniu oraz sama opowieść jest bardzo wciągająca. Smutek, radość, oraz żarty bohaterów to właśnie to co urzekło mnie najbardziej w tej książce. Choć książka porusza różne problemy uśmiech nie schodził mi z twarzy, gdy Olivier powiedział coś słodkiego do Lily. Końcówka książki rozkruszyła moje serce na kawałeczki. Bardzo polecam i zachęcam do sięgnięcia.

𝓡𝓮𝓬𝓮𝓷𝔃𝓳𝓪:

Kolejne moje odkrycie z gatunku literatury młodzieżowej i do tego jakże udane! Cieszę się, że współcześni, młodzi autorzy chętnie poruszają trudniejsze tematy społeczne. W tym przypadku jest to alkoholizm, znęcanie się.
Uważam, że to bardzo udany debiut Pani Izabeli. Zabieram się za drugą część.

Uważam, że to bardzo udany debiut Pani Izabeli. Zabieram się za drugą część.

Fantastyczna. Bardzo podobał mi się cały motyw i wykreowane postacie. Było napięcie, było wzruszenie, NIE była to przegadana i nudna lektura! Szybko ją wciągnęłam. Jedynie nie podobał mi się wątek Victora, ale musiał się pojawić.