Start Over

Okładka książki Start Over Izabella Nowaczyk
Okładka książki Start Over
Izabella Nowaczyk Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: You (Nowaczyk) (tom 2.5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
You (Nowaczyk) (tom 2.5)
NieZwykłe
2023-09-06
2023-09-06
9788383208404

Cała historia była piękna, chwytająca za serce. Interesujący pomysł na kontynuację, świetne rozwinięcie, intrygująca historia, wciągająca od pierwszych stron... Jednak nie mogę pojąć co się zdarzyło w drugiej jej części. Niewiele rzeczy mi się kleiło w jakąkolwiek całość. Chaos, totalny - po zakończeniu czuję rozczarowanie. Nie ze względu na to jak się zakończyła ta historia, ale sam styl ... Niemniej jednak dylogia You pozostanie w moim sercu na długo ❤️

Popłakałam się, ta książka była tak wspaniała, dziękuję autorce za napisanie tak cudownego dzieła ❤️
książka trafia do mnie na półkę z #1

książka trafia do mnie na półkę z #1

Na początku nie byłam przekonana do przeczytania tej książki. Myślałam, że nie przypadnie mi do gustu...
Ale cóż myliłam się.
Przeczytałam książkę naprawdę szybko, w sumie tak samo jak dylogie You
Historia pokazała, że w miłości UWAGA SPOJLER: nie zawsze jest happy end
Ludzie się zmieniają i dorastają, czasami muszą się zderzyć z szarą rzeczywistością. Uświadomiła mi coś, aczkolwiek nie jestem w stanie tego opisać, więc zostanimy przy "coś".
Niestety ma drobne błędy...

Ale cóż myliłam się.
Przeczytałam książkę naprawdę szybko, w sumie tak samo jak dylogie You
Historia pokazała, że w miłości UWAGA SPOJLER: nie zawsze jest happy end

Czytając dylogie you myslałam ze ta książka bedzie tak samo dobra jednak sie pomylilam iz nie przypadla mi do gustu ale przeczytac warto po skonczeniu bof i tty

Zajebista!
Koniec nie spodziewany, smutna bardzo

Zajebista!
Koniec nie spodziewany, smutna bardzo

𝓡𝓮𝓬𝓮𝓷𝔃𝓳𝓪 :
Strasznie trudno jest mi się pożegnać z ekipą z Malibu. To jak szybko przeczytałam tą książkę i to jak ją pokochałam jest niewyobrażalne. Jak już może wiecie jest największą fanką książek Izy, a już zwłaszcza drylogii You. To zakończenie tej genialnej drylogii było z jednej strony takim zakończeniem jakiego oczekiwałam, jednak z drugiej jest to koniec, który łamie mi serce. Melody jest bohaterką, która , mimo mojej początkowej irytacji na nią jest postacią, która jest bliska mojemu sercu. Jej historia jest przepełniona bólem, ale i jednocześnie radością i wiarą na lepsze jutro. Jest jedną z silniejszych i najodważniejszych postaci o jakich było mi dane czytać. Za to Victor to Victor, młodsza wersja Oliviera. Jak ja mogłabym go nie pokochać? Jest on chłopakiem, którego uwielbiam. Chłopak zdecydowanie chciał zająć miejsce w moim sercu, co mu się udało. Bracia Lane to bohaterowie, którzy mają szczególne tam miejsce. Uwielbiam to, że w każdej książce Izy, są przekazane naprawdę bardzo ważne emocje, które powodują wyjątkowość jej książek. Autorka w tej książce udowadnia nam, że przyjaźń jest ważna. Każda emocja, która pojawia się w tej książce jest opisana tak, że przeżyjesz ją razem z bohaterami. I choć zakończenie tej historii dla wielu osób będzie przykre dla mnie szczerze jest to jedno z lepszych i ulubionych zakończeń. Każda książka Izy jest jak dom i bezpieczeństwo. Każdy odnajdzie w nich cząstkę siebie. Całego serca polecam!

𝓡𝓮𝓬𝓮𝓷𝔃𝓳𝓪 :

Nie ukrywam, że do samego końca miałam nadzieje na to, że po x latach Viktor pokocha Melody. Ale doceniam, że okazały się płonne - to zakończenie sprawiło że historia o wiele bardziej do mnie przemawia. No i sad endy wpisują się w mój gust.

Jakże mi smutno po przeczytaniu "Start Over". Nie takiego zakończenia oczekiwałam po tak obiecującej relacji pomiędzy Mel a Vicky. Pomijając to, książka jest super napisana. Widać, że autorka ma dokładnie przemyślane co chce czytelników przekazać. Czyta się bardzo szybko.

Jest to spin - off do do dylogii "You". Cieszę się, że przejawiały sie tu postacie z poprzednich tomów, dzięki czemu ta historia stała się jeszcze ciekawsza. Cała seria na duży plus. Uważam, że to świetny debiut autorki. Oby tak dalej!

Iza lubi niszczyć psychikę swoim czytelniką.
To jedyne co mogę napisać o tej książce haha

Iza lubi niszczyć psychikę swoim czytelniką.
To jedyne co mogę napisać o tej książce haha

Lecz się Iza