PROGRESSUS DUX. Praktyczny Poradnik Samodoskonalenia

Okładka książki PROGRESSUS DUX. Praktyczny Poradnik Samodoskonalenia Przemek Wójcicki
Okładka książki PROGRESSUS DUX. Praktyczny Poradnik Samodoskonalenia
Przemek Wójcicki Wydawnictwo: Przemek Wójcicki poradniki
poradniki
Przemek Wójcicki
2022-07-31
2022-07-31
rozwój samorozwój samodoskonalenie praktyka praktyczne wskazówki progressus dux przemek wójcicki przemek wojcicki poradnik samorozwoju poradnik

Dzieło P. Wójcickiego odebrałem bardzo pozytywnie. Ciekawy sposób narracji łączy się ze zwięzłością przekazu. Skompilowana w książce wiedza wydaje się merytorycznie poprawna, a każdy może znaleźć coś dla siebie. Ważna jest otwartość czytelnika, połączona z dociekliwością, bo ogrom tematów imponuje, a zarazem zmusza do dalszych poszukiwań i pogłębienia wiedzy zaprezentowanej w poszczególnych wątkach. Do czego sam autor zachęca. Książkę, jak również podcast P. Wójcickiego polecam wszystkim tym, którzy nie ustają w pracy nad sobą, a jednocześnie lubią być prowokowani do refleksji i przemyśleń.

,, PROGRESS DUX,,,książka samodoskonalenia, która pomoże Ci się rozwijać. Książka zawiera rzeczy naukowe, które zostały napisane prostym i zrozumiałym językiem. Jako posiadacz tej książki, jestem bardzo zadowolony z zakupu oraz dowiedzenia się rzeczy, które mi pomagają w byciu lepszym. Polecam tą książkę dla każdego, kto chce poprawić swoje samopoczucie, osiągnąć coś bądź czegoś się nauczyć.

• E-booki

Dodaj cytat z książki PROGRESSUS DUX. Praktyczny Poradnik Samodoskonalenia