Urlop z szefem

Okładka książki Urlop z szefem Anna Langner
Okładka książki Urlop z szefem
Anna Langner Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Niegrzeczna Kolekcja (tom 5) Seria: Niegrzeczna Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczna Kolekcja (tom 5)
Niegrzeczna Kolekcja
Niegrzeczne książki
2022-05-10
2022-05-10

Książka jest króciutka, idealna na podróż pociągiem w jedną stronę.

Błażej jako szef, który zatrudnia asystentki już miał do czynienia z pracowniczym romansem, który teraz odbija mu się czkawką, dlatego postanowił tym razem podejść do tego bardziej profesjonalnie i przyjąć kobietę, która nie będzie się do niego łasić.

Martyna to kobieta, która nie nosi w pracy eleganckiego ubioru, a raczej koszule w kratę i jeansy. Do tego, mimo sprzeciwu, wciąż nazywa Błażeja 'Szefuńciem', czego on nienawidzi.

Jako firma, która zajmuje się nieruchomościami, jadą na wspólną wycieczkę, by obejrzeć gospodarstwo na sprzedaż. Na miejscu okazuje się, że to gospodarstwo Martyny ojca.

Później akcja już dzieje się szybko. Dwa bardzo burzliwe, erotyczne i pełne dramatu dni. Niektórym przypadnie to do gustu, innym nie. Ja lubię książki Anny Langner i choć nie jest to jej najlepsze dzieło, to historia jest przyjemna.
Książka jest krótka, więc idealnie nada się na szybki odmóżdżacz.

Książka jest króciutka, idealna na podróż pociągiem w jedną stronę.

Martyna to kobieta, która nie nosi w pracy...

Ubawiłam się na niej

Ubawiłam się na niej

Krótka historia do przeczytania w międzyczasie, np. w kolejce do lekarza, czy podróży. Nie jest to wybitna literatura, akcja dzieje się zaskakująco szybko, aż za szybko i łatwo przewidzieć do czego zmierza, ale całkiem przyjemnie się czyta.

Historia dwojga młodych ludzi, Błażeja - mieszczucha, właściciela firmy i Martyny - dziewczyny ze wsi, jego sekretarki. Gdy gospodarstwo ojca Martyny podupada, postanawia ona zabrać swojego „szefuńcia”, jak nazywa Błażeja, w podróż na wieś. Tam poznajemy zupełnie innego Błażeja…

Dobra książka na pochmurne popołudnie. Czyta się lekko, szybko i przyjemnie. Polecam!

Krótkie czytadło, z błyskawicznie rozgrywającą się akcją. Bardzo banalna, troszkę erotyczna, ale szału nie ma. Pani Langner ma lepsze książki.

Idealna książka na odmóżdżenie między grubszymi lekturami. Szybka, przyjemna i nie trzeba za dużo myśleć i analizować. Polecam jako szybką lekturkę.

Rach, ciach i po książce 😄 Błyskawiczny rozwój wypadków, bez zbędnych szczegółów. Fajna para, miła historia. Ok ksiazka. Baaardzo podoba mi się to, że praktycznie całość (bez jednego rodzialu) napisana jest z perspektywy Błażeja. To ciekawa odmiana.

Książka bez szału. Przewidywalna. Nie zachwyciła niczym.

Książka bez szału. Przewidywalna. Nie zachwyciła niczym.

Żle ubrana asystenka seksownego szefa zyskuje na łonie natury. Takie sobie.

Żle ubrana asystenka seksownego szefa zyskuje na łonie natury. Takie sobie.

Koń jaki jest każdy widzi.

Koń jaki jest każdy widzi.

• Romans

Anna Langner Urlop z szefem Zobacz więcej