Szef mojego serca

Okładka książki Szef mojego serca Alicja Sinicka
Okładka książki Szef mojego serca
Alicja Sinicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Niegrzeczna Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczna Kolekcja
Wydawnictwo Kobiece
2021-09-01
2021-09-01

Książka na jeden wieczór, nic specjalnego ale wciągnęła mnie na tyle że przeczytałam "na jeden raz". Nie ma tu za dużo z "niegrzecznych kategorii".

Super książka

Super książka

Idealna książka na jeden wieczór. Choć nie chwyciła mnie zbyt bardzo za serce. Mam na swoim koncie dość lepsze romanse. Momentami jak dla mnie robiło się nudne jak flaki, aczkolwiek dobrnęłam do końca, ale nawet zakończenie nie złapało mnie za serce. Szczerze mogę powiedzieć, że to była jedna z najgorszych pozycji w tym roku na mojej liście. Bardzo żałuję, dlatego taka ocena.

Wprowadzone wątki i ich rozwiązanie przypominało mi moje prowadzenie akcji w simsach. Jako erotyk ma poziom gorszy niż wattpad - fabuła licha, a pikanterii 0.

71/2023
Przeczytalam na Legimi

71/2023
Przeczytalam na Legimi

Jakiś czas temu dostałam od męża w prezencie Niegrzeczny box. Jest to zbiór krótkich nowelek kilku autorek. Każda powieść opowiada inną historię. Postaram się w najbliższym czasie przybliżyć wam wszystkie te historie.

Ewa zaczęła nowa pracę w biurze gdzie jej szef jest bardzo przystojnym mężczyzną. Każda kobieta z biura wodzi za nim wzrokiem, lecz Adam zdaje się nie zauważać tęsknych kobiecych spojrzeń. Tylko jedna przykuwa jego uwagę. Lecz czy romans w pracy jest tym, o czym myśli Ewa? Jaką tajemnicę skrywa Adam? Jak zakończy się ta historia?

Z twórczością pani Alicji już nie raz miałam okazję się zapoznać. Po raz pierwszy miałam okazję przeczytać coś innego. Autorka postanowiła napisać nam historię z gatunku romans. Choć powieść liczy 160 stron to mogłam poczuć ogrom potencjału na dużo dłuższą powieść. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Jest tutaj dużo tajemnic, o których wraz z końcem dowiemy się, co tak naprawdę kryje się za tajemniczymi białymi drzwiami. Zaciekawieni?

Jest to pierwsza książka z serii "Niegrzeczne książki", którą na szczęście nie czytałam jaką pierwszą, tylko jako jedną z ostatnich, ponieważ jest to zdecydowanie najsłabsza pozycja z tej serii, więc gdybym od niej zaczęła to najprawdopodobniej nie sięgnęłabym po kolejne.
Mamy tu scenariusz stary jak świat wśród romansów, czyli romans pomiędzy szefem i podwładną... jednakże było to prowadzone w tak infantylny sposób, że aż ciężko było mi dobrnąć do końca i zdecydowanie nie mogę polecić tej książki, nawet jako lekki odmóżdżacz..

Lekka pozycja "na raz". Mało zaskakująca, akcja rozgrywa się zbyt szybko. Sam wątek białych drzwi mnie początkowo bardzo zaciekawił, ale później niestety mocno rozczarował. Można było to pociągnąć dalej i zrobić z tego naprawdę dobrą historię. Niemniej jednak czytało się ją dobrze.

Ewa zaczyna pracę w biurze przystojnego Adama. Żadne z nich nie przewidziało, że to, co zrodzi się między nimi, tak bardzo odmieni ich życie.
W domu Adama są bowiem białe, zamknięte na klucz drzwi, których mężczyzna bardzo pilnuje.
Co się za nimi kryje? I czy prawda nie przerośnie Ewy?

Ok, takiej tajemnicy się nie spodziewałam. Dziwne, niepokojące, a przede wszystkim nieoczywiste i rzadko spotykane. Absolutnie nie zdziwiła mnie reakcja bohaterki.

Ta dwójka miała się ku sobie od pierwszych chwil. Tworzą fajny duet, który eksploduje namiętnością i pożądaniem. Tylko ta tajemnica może pokrzyżować wspólne plany. A może nie może? Przeczytajcie i zobaczcie sami 😉

Książka króciutka, więc i fabularnie nieskomplikowana. Całość skupia się głównie na łóżkowych przygodach bohaterów oraz tajemniczych drzwiach. Jeśli ktoś lubi książki szybkie, krótkie i proste, to ta historia jest dla niego. Dla mnie zdecydowanie za krótka i zbyt pobieżna. Ale ta seria składa się z krótkich zajawek, więc nie ma co oczekiwać cudów.

Co się za nimi kryje? I czy prawda nie przerośnie Ewy?

Lekka do czytania chociaż nie zbyt zaskakująca. Jak dla mnie za krótka. Jeśli ktoś lubi książki z romansem biurowym i tajemnica w tle to polecam.

• Romans
  • Przeczytane w 2022

Dodaj cytat z książki Szef mojego serca