Dziewczyna z biblioteki

Okładka książki Dziewczyna z biblioteki Iga Daniszewska
Okładka książki Dziewczyna z biblioteki
Iga Daniszewska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Rodzina Clark (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Clark (tom 2)
NieZwykłe
2022-07-13
2022-07-13

Jakie to było romantyczne 😍

"Może się wydawać, że Lexi Clark, córka Dylana i Olivii, to typowa kujonka i dziewczyna, która na studenckich imprezach raczej nie jest rozchwytywana. Jednak Nico Carter, czołowy zawodnik uniwersyteckiej drużyny futbolowej, szybko się orientuje, że to zdecydowanie nie ten typ dziewczyny. (...)
Kiedy spotykają się na imprezie w domu bractwa, Nico już wie, że poderwanie Lexi będzie niezmiernie trudne, a on nigdy nie musiał starać się o względy kobiet. Dodatkowo to córka znanych w mieście wilków z Wall Street. Najlepiej byłoby odpuścić, ale coś magicznego ciągnie go do tej dziewczyny i Nico szybko zapomina o rozsądku. Jeszcze nigdy nikogo tak nie pragnął."

Mimo, że było tu strasznie słodko to nie zabrakło też szczypty grozy.
Książkę czytało się bardzo szybko.
Jeden wolny dzień i książka przeczytana.

Jakie to było romantyczne 😍

Kiedy spotykają się na imprezie w domu bractwa, Nico...

Bez polotu, niczym się nie wyróżniła. Po prostu sztampowa do bólu. Niemniej trochę lepsza od poprzedniczki.

Historii z futbolistą czytałam już kilka i o ile były powlekane historie zdrady itd tutaj mamy zupełnie coś innego. Jest futbolista, który wcale nie jest taki głupi. I nasza bohaterka z ciętym językiem i z brakiem zaufania do męskiego gatunku.

Wszystko zaczyna się od spotkania, tak w bibliotece!
Nico zamierza w przyszłości zostać zawodowym futbolistą, ciężko trenuje i nie ma siły, aby odebrać mu ten tytuł. Niestety chłopak musi zdać wszystkie egzaminy, by zakończyć rok na uniwersytecie, co jest dla niego istnym koszmarem. Planuje uczyć się w bibliotece, a tam spotyka najlepszą studentkę Alexe Clark. Dziewczyna nie jest zainteresowana randkami i romansami na jedną noc, jest zbyt ambitna i zdeterminowana, aby ukończyć studia i zacząć pracować ze swoimi rodzicami. Jednak chłopak mąci w głowie Lexi, stopniowo burząc jej mury i odkrywa, że nie jest jedynie cichą i spokojną dziewczyną. Oboje czują do siebie coś więcej, ale boją się to okazywać.

Książka jest przyjemna i lekko się ją czyta. Uwielbiam motyw sportowiec i kujonka, niedostępna i on zakochuje się pierwszy. W tej książce nie zabraknie wrażeń, a jest ich całkiem sporo, ale co to dla naszych bohaterów!

Wszystko zaczyna się od spotkania, tak w bibliotece!

Uważam, druga część lepsza od pierwszej.
Fajne dialogi, zabawna główna bohaterka.
Książka lekko napisana, fajnie się czyta.

Uważam, druga część lepsza od pierwszej.
Fajne dialogi, zabawna główna bohaterka.
Książka lekko napisana, fajnie się czyta.

Przyjemna, wciągająca, rozczulajaca a momentami zabawna. Iga to taka Polska Christina Lauren czy VI Keeland i jedna z niewielu polskich autorek romansów po które z całą pewnością sięgnę.

Za książkę "Dziewczyna z biblioteki" wzięłam się z polecenia i muszę się przyznać, że po okładce i tytule nie spodziewałam się specjalnych fajerwerków a bawiłam się przy niej zacnie.

Przede wszystkim polubiłam głównych bohaterów, od samiuśkiego początku byłam nimi zaintrygowana i zauroczona dzięki czemu przez całą opowieść szłam z mocnym zaciekawieniem.

To nie jest historia jakichś najwyższych lotów ale taka, która pozwala się zrelaksować, odpocząć od rzeczywistości i z przyjemnością śledzić fabułę, która mimo swojej przewidywalności jest jednak otulona taką nutką zaskoczenia 😉 I mimo, że występuje tu pewien schemat który mógłby odstraszać: Ona - skromna kujonica, On - przystojny sportowiec, to jednak cała opowieść jest pełna lekkości i humoru, który zapewnia z nią świetną zabawę.

Z ogromną przyjemnością przeczytam inne książki Autorki a zwłaszcza drugi tom o siostrze bliźniaczce, która wydaje się być zupełnie inna 😉

To nie jest...

Początek ciekawy, dobrze poprowadzony jednak jakoś nie wyrwał mnie z kapci... To co działo się później to było coś co totalnie mnie kupiło! Całość mi się podobała i z niecierpliwością zabieram się za kolejny tom!

Fajna historia, świetne dialogi. Polecam.

Fajna historia, świetne dialogi. Polecam.

Bardzo lubię styl tej autorki. Dotychczas przeczytane przeze mnie książki były poprostu świetne.
Dziewczyna z biblioteki to historia jednej z córek głównych bohaterów opowieści Szpilek z Wall Street. Młoda Lexi studiuje i osiąga świętem wyniki w nauce, ale przez swoje wcześniejsze przeżycia przestała korzystać z życia... Czy poznanie znanego footbolisty pozwoli jej odzyskać radość z życia i wiarę w miłość? Czy tym razem znów się rozczaruje i będzie cierpieć? Przeczytaj a sam się przekonasz 🙂 polecam.