Okładka książki Złe decyzje K. C. Hiddenstorm
Okładka książki Złe decyzje
K. C. Hiddenstorm Wydawnictwo: Pascal Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
LoveBook
Pascal
2022-04-13
2022-04-13

Czasami człowiek podejmuje decyzję, którą uważa za "złapanie Pana Boga za nogi" i tkwi w tym, bo uwaza, że nic lepszego nie spotka go w życiu. Tak właśnie myśli Violet, która ma męża prawnika, pracę i piękny dom. Tylko jej zgrzytem jest traktowanie przez męża, który uważa się za pana i władcę, a ją ma za głupią i nic nie potrafiąca. Gdy pojawia się John, staje się katalizatorem zmian, które zachodzą w Violet. Przystojny, mroczny motocyklista wzbudza nie tylko fascynację, ale przebudza kobietę by żyć a nie wegetować przy mężu. Tylko czy sekrety, które ma John pozwolą by byli razem?
Tego wam nie zdradzę. Jeśli szukacie fajnej książki z 🔥🔥 scenami to zachęcam do przeczytania.

Złe decyzje

Violet Nicholas, jest żoną prawnika i pracuje w niego w kancelarii jako asystentka. Nie jest szczęśliwa w swoim małżeństwie. Dlaczego? 🤔
On ją wiecznie ignoruje, nie ma czasu dla niej. Kobieta odnosi wrażenie, że jest nie kochana przez niego. Czy tak faktycznie jest? 🤔

Logan, mąż Violet jest prawnikiem i w swoim świcie jest bardzo popularny. Za to w domu pokazuje swoja droga stronę czyli bardzo mroczne oblicze.
Pewnego dnia na progu zjawia się tajemniczy mężczyzna o imieniu John. Kim on jest? 🤔
Violet wcale nie zamierza krywać, że mężczyzna ją fascyuje. Dlaczego? 🤔
Kobiecie przychodzi do głowy pomysł, żeby umówić się z klientem męża. Czy go zrealizuję? 🤔
John nie jest tym, kimś za kogo bierze go kobieta. A kim jest? 🤔
Mężczyzna zawsze dostaje to, czego chce.
Tym razem zapragnął mieć Violet dla siebie. Czy ona będzie jego ? 🤔
Co wybierze kobieta? 🤔 Czy będzie to
„bezpieczeństwo” w małżeństwie czy gorąca namiętność z nieznajomym? 🤔 Czy Violet wybierze to, czego pragnie? 🤔
Na te wszystkie pytania, znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

Powiem Wam, że z zapartym tchem czytałam tą historię, która została opisana przez autorkę.
W książce są poruszone poważne tematy, o których rzadko się rozmawia. Bardzo się cieszę że autorka poruszyła ten temat.
Podczas czytania targały mną różne emocje tj. złość na zachowanie bohaterów, smutek, nawet zdarzyło się uronić łezkę, ponieważ bardzo było mi szkoda Violet, że daje się tak traktować.
Można by powiedzieć, że ta historia wydarzyła się na prawdę, bo tak jest napisana.
Autorka kolejny raz nie zawiodła mnie. Z niecierpliwością czekam, za każdą jej wydaną książką .

Polecam Wam ogromnie 😍 😁.

Bardzo dziękuję wydawnictwu i autorce, za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Złe decyzje

Nie wiem naprawdę, jakim cudem ta książka ma takie wysokie oceny. Tu się nic nie dzieje, końcówka... szkoda słów. Głównym powodem dlaczego nie czytam polskich autorów to to, że wiele ocen jest zawyżonych przez "recenzentki" które dostały książki za darmo i nie chcą krytykować autorki. Jak czytam : "Niebanalna", "pełna zwrotów akcji", "trzymająca w napięciu" - to się zastanawiam co te osoby czytały? tam się nic nie dzieje! Zastanawiam sie też jak można wydać takiego gniota? Masakra.....

Zastanawia mnie skąd tutaj tyle pozytywnych ocen. Kompletnie książka z tych co męczą. Sceny seksu sobie przeklikałam żeby tylko jak najszybciej ją skończyć. Wierna żona i współpracownica, grzeczna i ułożona, ale jest coś nie tak z mężem. Mąż nagle tyran. I pojawia się on po jednym mignięciu poszła za nim od razu w ogień.

Bardzo słaba książka, zero akcji, stracony czas

Bardzo słaba książka, zero akcji, stracony czas

#1112 - Złe decyzje” - K.C. Hiddenstorm - pisarka - Wydawnictwo Pascal
#262/52/2022

Książka ma 384 strony. Swoją premierę miała dnia 1304.2022 roku. Należy ona do serii Love Book.

Jest to moja perełka kupiona na Krakowskich Targach Książki, wraz z autografem od autorki.

" - Powiedzmy, że gdyby twój mąż się palił, nie tylko nie podałabym mu wody, ale nawet nie nasikałabym na niego, żeby go ugasić."

Violet Nicholls to główna bohaterka tej książki. Żona wziętego prawnika i asystentka w jego kancelarii. Kobieta jest bardzo nieszczęśliwa i źle traktowana przez swojego męża - Logana.

Wszystko zmienia się w jej życiu, gdy na jej drodze staje Joh.

" - Można noc w noc zasypiać obok siebie, dzielić łóżko i życie, pozostając parą nieznajomych. Można też poznać kogoś, spędzić z nim kilka chwil i zobaczyć w jego oczach wieczność. Wszechświat."

Autorka porusza w książce bardzo ważny temat społeczny, jakim jest przemoc domowa. Ta historia jest pełna intryg, niebezpieczeństwa, oraz erotyzmu.

Jeśli jesteście ciekawi jak potoczyły się losy Violet, Logana i Johna, gorąco zachęcam Was do przeczytania tej książki. Polecam ją. <3 <3 <3

„-To, co wypada, to jedno. To, czego chcesz, jest zupełnie czymś innym. Kiedy przestaniesz mylić te rzeczy, przekonasz się, czym jest prawdziwa wolność”

#1112 - Złe decyzje” - K.C. Hiddenstorm - pisarka - Wydawnictwo Pascal
#262/52/2022

„Pchnął nas ku sobie szereg złych decyzji,które podejmowaliśmy,ale to nie deprecjonowało tego,co między nami było,nie umniejszyło jego prawdziwości.I może..może coś tak gwałtownego mogło narodzić się tylko w ten sposób”

Violet Nicholls można by pomyśleć że ma świetne życie. Mąż wzięty prawnik, duży dom i niezła praca. Jednak nie jest tak kolorowo. Kobieta jest nie szczęśliwa w swoim małżeństwie. Nie dość że jest ignorowana, zostaje traktowana jak zwykła służąca to jeszcze mąż w domu pokazuje swoje ciemne oblicze.
Gdy w jej życiu pojawia się John wraz z nim wkracza wzajemna fascynacja, adrenalina oraz ponowna chęć bycia kochaną.

„To straszne, ale wystarczyło jedno spotkanie, żebym przepadła. To przyciąganie…czuliśmy je oboje. Magnetyzm, którego doświadczałam chyba po raz pierwszy w życiu, kusił mnie, kazał zaryzykować wszystko”

Ale czy mężczyzna nie widzi w tej znajomości tylko samych korzyści ?
Co wybierze Violet? Czy zawalczy o swoją rodzinę a może wybierze przygodę?
Na te i wiele innych pytań musicie znaleźć odpowiedzi w książce.

Kochani jak pisała autorka książka po części jest czym co wydarzyło się naprawdę. Porusza tu takie rzeczy jak przemoc domowa, źle podjęte decyzje oraz jak działa kobieta której brakuje miłości.
Znajdziecie tu również wiele pikantnych kawałków. To nie jest kolejna książka w której tylko erotyka w głowie. To pełna adrenaliny, ognia i fascynacji książka. Jednym słowem jazda bez trzymanki to najlepsze określenie.
Lekki styl i fajnie wykreowani bohaterowie dopełniają całości.
Polecam

Piękny dom,mąż wzięty adwokat i praca u boku ukochanego mężczyzny, czego chcieć więcej,ale coś jednak jest nie tak.I nagle Violet uświadamia sobie, że,dotyk męża pali,sposób jego bycia irytuje,a jakaś jego mroczna część,która nagle daje o sobie znać-totalnie przeraża.
Niespodziewany gość, który zdaje się być jednym z tych niebezpiecznych klientów jej męża, intryguje,pociąga,a potem, próbuje wciągnąć Violet w niebezpieczną grę, która może stać się ucieczką przed codziennością i ułudą małżeńskiego szczęścia,jakie jeszcze ostatkami sił, kobietę próbuje sobie przypomnieć.
John,który nagle pojawia się znikąd w życiu kobiety, nie ma zamiaru z niego odejść,bo obopólne przyciąganie przewartościowuje ich dotychczasowe założenia i twarde reguły.
Do czego jednak doprowadzi,ta niesamowita znajomość,pełna pożądania,adrenaliny i chęci realizacji skrywanych fantazji,to,aż do ostatniej strony książki,nie będzie łatwe do przewidzenia, zarówno dla Violet,jak i dla Johna,a przede wszystkim dla czytelnika.Bo czyż ciemny charakter, samotnik,zajmujący się bardzo szemranymi sprawami,i dusząca się w swoim małżeństwie, kobieta marząca by czuć i móc więcej,mogą zerwać z dotychczasowym życiem, by mknąć razem z prędkością światła,do życia,gdzie istnieje tylko wzajemnie pożądanie i przyciąganie tak silne jak nic nigdy wcześniej?
To nie będzie łatwa i bezpieczna przejażdżka, ale intrygująca,pełna pasji,ognia i wzajemnej fascynacji podróż w nieznane.
Gorąca książka,która rozpali niejedną czytelniczkę,jak zresztą każda poprzednia autorki,oraz wzmoże apetyt na więcej.
Świetnie wykreowani bohaterowie i niesamowita adrenalina,która wręcz bucha z tej pikantnej historii.Trzeba przyznać K.C. Hiddenstorm - pisarka ,że ma swój unikalny styl,a cytatami,z jej książek,oddającymi niepowtarzalną atmosferę, można sypać jak z rękawa.
Książki LoveBook zawsze są pięknie wydane i niezaprzeczalnie przyciągają seksownymi okładkami.

Polecam gorąco!

„Każda lina pęka, jeśli napręży się ją wystarczająco mocno. Wytrzymałość każdego materiału ma swoje granice, choćby testowało się stal”

„-To, to co wypada, to jedno. To, czego chcesz, jest zupełnie czymś innym. Kiedy przestaniesz mylić te rzeczy, przekonasz się, czym jest prawdziwa wolność”

Nie wytrwam do końca.
Mam wrażenie, że opinie na tej stronie są "kupione".
Ani trochę nie da się poczuć chemii pomiędzy głównymi bohaterami.
Serio ? 7 lat wiernego małżeństwa, a potem seks po dwóch dniach od poznania (dobre sobie, spotkania się w drzwiach i tyle) jakiegoś typa?
Bohaterka faktycznie ma coś z głową. Narzeka na męża tyrana a jak trafia na kolejnego agresora to czuje motyle w brzuchu...

Dawno się tak nie zawiodłam.
Sceny seksu były żenujące.

Nie wytrwam do końca.
Mam wrażenie, że opinie na tej stronie są "kupione".
Ani trochę nie da się poczuć chemii pomiędzy głównymi bohaterami.

"Złe decyzje" to kolejna książka Autorki, która mnie urzekła. Pióro Kariny jest przyjemne i lekkie, dzięki czemu jej powieści czyta się z niemałym zainteresowaniem. Akcja z początku powolna, z czasem zaczyna nabierać tempa, wciągając czytelnika coraz bardziej w świat bohaterów. Jest niebezpiecznie i gorąco, czyli tak, jak lubię najbardziej.

Violet jest mężatką, ale od dłuższego czasu czuje, że popełniła największy błąd w swoim życiu. Z początku jej życie było idealne, kochany mąż, duży dom, niezła praca, a jednak czegoś zaczęło jej brakować. Coś się zmieniło. Mężczyzna jej życia zaczął się zmieniać... Nie wspierał jej, coraz częściej ubliżał, zniżył ją do poziomu służącej, a kolejne awantury, które wszczynał, sprawiały, że kobieta się załamywała. Próbowała coś jeszcze z tym zrobić, ale jego dotyk zaczął ją parzyć. Czuła obrzydzenie na myśl, że miałaby z nim sypiać... I w tym momencie poznała Johna. Mężczyzna wtargnął do jej świata niczym huragan i nie zanosiło się na to, by szybko z niego uciekł. Można by nawet przypuszczać, że nie chciał, że miał jakiś cel w uwiedzeniu Violet, ale jak było naprawdę? Czy kobieta uległa jego charyzmie? A może próbowała odratować małżeństwo, które zaczęło jej się sypać? Na te pytania Wam nie odpowiem, sami musicie zanurzyć się w ich historię i dowiedzieć się, co było dalej.

Autorka tak poprowadziła fabułę, że ciężko było wywnioskować, co za moment się wydarzy. Jak potoczą się sprawy z Loganem, co jeszcze będzie w stanie zrobić żonie... Sama liczyłam, że nie wywiąże się z tego, co ukrywał przed Violet i skończy z połamanymi rękoma. Tak wiem, jestem okrutna, ale ten bohater irytował mnie strasznie...

Książka od początku wciąga w swój świat. Na każdym kroku zachęca do poznania bohaterów i ich historii, która nie zawsze jest kolorowa. Kusi gorącymi scenami seksu, które są opisane wyśmienicie. Przyznam, że nie raz policzki płonęły mi żywym ogniem podczas czytania. Relacja Violet i Johna jest elektryzująca. Iskry dosłownie sypią się przy każdym zbliżeniu, a chemię pomiędzy nimi czuć w powietrzu. Bohaterowie swoim zachowaniem wzbudzają masę emocji. Od złości po radość, przez współczucie do irytacji. Przy tej historii nie zabraknie dreszczyku emocji, który towarzyszy nam przez większą jej część. Znajdziemy tu również pełno niedopowiedzeń, czy też sekretów, które bohaterzy skrywają przed sobą nawzajem. Jest również chęć zemsty, która intryguje i o której nie idzie zapomnieć. Ja cały czas myślałam, jak to wszystko zostanie rozegrane. Dodatkowo Autorka porusza dosyć poważny problem, a mianowicie przemoc domową, gdzie bita kobieta trwa przy swoim oprawcy. Pokazuje też, że nie zawsze miłość przezwycięży wszystko, że z czasem ta druga osoba przejrzy na oczy, co się dzieje w jej życiu. Postanowi coś z tym zrobić i nie będzie odwrotu... Więcej Wam nie zdradzę, więc jeśli udało mi się Was zachęcić, to mam nadzieję, że sięgnięcie po tę świetną powieść.

Dziękuję serdecznie wydawnictwu oraz Autorce za możliwość przeczytania tej cudownej książki. Polecam ogromnie!

Violet jest mężatką, ale od...

• Erotyk
  • Rok 2022
  • Dno

Dodaj cytat z książki Złe decyzje