Randkowa katastrofa

Okładka książki Randkowa katastrofa Ewelina Nawara
Okładka książki Randkowa katastrofa
Ewelina Nawara Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A. literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwa Videograf S.A.
2022-03-29
2022-03-29

Okładka książki Miłość na cztery łapy Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłość na czte... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowsk...
Dziewięć świąt... Małgorzata Falkowsk...

Kto z nas nie próbował kiedykolwiek randek w ciemno. Czy to przez znajomych, życzliwych swatów, czy przez aplikacje randkowe. Wiadomo, jakie kwiatki czasem wychodzą z takich spotkań. Katastrofa to czasem mało powiedziane :)

Ewelina Nawara w swojej książce stawia bohaterkę przed wyzwaniem takiego właśnie randkowania. Weronika wraca z wakacji z przyjaciółkami z prezentem, o jakim marzył jej mąż. Nie spodziewa się jednak, że ten przygotował dla niej niespodziankę w postaci kochanki, z którą stworzył komitet powitalny. Niewiele myśląc rozprawia się z niewiernym, składa pozew rozwodowy, a ponieważ chciałaby jeszcze skorzystać z życia - zakłada konto w aplikacji randkowej. Poznaje wielu różnych facetów, ale iskry brak. I kiedy postanawia się poddać, rozwiązuje się worek z naprawdę ciekawymi egzemplarzami (proszę mi wybaczyć, nie chcę tu nikogo uprzedmiotawiać). Co zrobi nasza bohaterka?

Randkowa katastrofa to wesoła powiastka poprawiająca nastrój, ale też pokazująca, jak ważne jest wsparcie przyjaciół i rodziny.

Weronika dostaje je w pełni od swoich przyjaciółek. Potrafią przelecieć z dnia na dzień pół Europy, by towarzyszyć sobie w ważnych chwilach. Ile przy tym wypiją wina wyleją łez śmiechu, wściekłości czy wzruszenia, to inna kwestia. Ale choć każda ma swoje życie, inne doświadczenia, to nieba sobie uchylą, a jak trzeba - wyleją kubeł zimnej wody na głowę. Nie patrzą na życie schematem, ale potrafią dostrzec inne możliwości, perspektywy, czy dać na wstrzymanie, bo pewne kwestie muszą jeszcze dojrzeć. Ich cięte riposty i poczucie humoru z pewnością Was rozbawią.

Wzruszeń natomiast dostarczą chwile, jakie Nika spędza z rodziną. Ojciec, rodzynek w tym babińcu, całym sercem wspiera swoje córy w ich decyzjach. Matka służy dobrą radą i kuchnią, w której można wyrzucić z serca wszystko, co boli. I młodsza siostra, z szafą pełną fatałaszków i ukrytą intencją podszeptywaną przez złośliwego chochlika. Rodzinka ciepła i zżyta, ale z pazurem, jakiego każdy z nas doświadcza.

Ah, no i faceci... Byłego męża pozostawię bez komentarza. Ale Arek i Aaron - sama miałabym twardy orzech do zgryzienia...

Ciekawym pomysłem było tu też dodanie do rozdziałów podsumowania w formie kartki z pamiętnika Weroniki. Poza śledzeniem samej fabuły możemy w ten sposób obserwować jej wewnętrzne zmagania i rozterki, ale też to, jak dojrzewa do myśli o nowym związku i uczucia.

Polecam serdecznie, Randkowa katastrofa dostarczy Wam solidnej rozrywki.

Książka "Randkowa katastrofa" to pierwsza solowa książka Eweliny Nawary, jaką miałam okazję przeczytać. Czy mi się podobało? Tak, zdecydowanie jest to bardzo przyjemna lektura! Myślę, że jakościowo jest bardzo porównywalna do duetów jakie autorka pisała z Małgorzatą Falkowską.
Ciekawy pomysł na historię i naprawdę interesujące i wciągające od pierwszych stron jej opisanie.
Lekki styl autorki plus morze emocji robią swoje.
Ta powieść jest taka idealna do pokochania. Do otulenia!
Lekka, ale nie całkowicie bezproblemowa.
Spokojna, ale nie nudna.
Jeśli więc macie ochotę na coś spokojniejszego, aby odpocząć np. od dark'ów to zachęcam Was do sięgnięcia po tę historię. Niech i Was otuli!

Polecam serdecznie!

"Randkowa katastrofa" Eweliny Nawary to historia Weroniki, która wraca szybciej z urlopu z przyjaciółkami i nakrywa męża na zdradzie. Wyrzuca go z domu. Jest załamana i ciężko się jej pozbierać. Przyjaciółki namawiają ją na założenie konta na portalu randkowym i korzystanie z życia. Niestety, każda kolejna randka okazuje się katastrofą. Czy uda się jej spotkać tego jedynego i ułożyć życie na nowo?
Randkowa Katastrofa to romantyczna historia z humorem. Porusza zarówno lekkie, randkowe tematy jak również poważne, miłosne, zdrady odnalezienia siebie na nowo i ułożenie życia. Ciężko jest ułożyć sobie życie na nowo po tak tragicznym przeżyciu jak nakrycie męża na zdradzie i rozwodzie. W takiej sytuacji nieoceniona jest rodzina i przyjaciele. Weronice również stanąć na nogi pomogły przyjaciółki, namawiając ja na randkowania w Internecie nawet nie wiedziały jak to odmieni póz jej jej życie.
To moje pierwsze spotkanie z twórczością Eweliny Nawary. Było to udane spotkanie, początek książki bardzo mnie wciągnął, nie mogłam się oderwać. Niestety później coś mi nie grało, ale nie wpływa to na moją ocenę. książka bardzo mi się podobała. Jest to lekka historia, idealna do odpoczynku.

Weronika mieszka wraz z mężem w UK.Ma dobrą pracę i w miarę udane małżeństwo. Jak co roku wybiera się na tygodniowy urlop wraz ze swoimi przyjaciółkami. Wcześniejszy powrót z urlopu skutkuje przyłapniem męża na zdradzie.Weronika nie zastanawiając się ani chwili wyrzuca go z domu.Zraniona i wściekła planuje rozpocząć nowe życie na własnych warunkach.Za namową przyjaciółek zakłada konto na portalu randkowym.Che poczuć się atrakcyjna ,zaznać miłości i bliskości. Weronika rzuca się w wir randkowania ,a każde kolejne spotkanie  okazuje się totalną katastrofą...
Czy Weronice uda się znaleźć mężczyznę, który zawładnie jej sercem ??

"Randkowa katastrofa" to komedia romantyczna. Historia o poszukiwaniu szczęścia, ciepła I prawdziwej miłości. O odkrywaniu swoich potrzeb I uczuć. O podejmowaniu trudnych decyzji I ryzykowaniu. O zmianie  postrzegania siebie, miłości I związków.O radzeniu sobie z nową sytuacją życiową i zapanowaniem nad chaosem w swoim  życiu. O odnalezieniu I zaakceptowaniu samej siebie.Historia o niesamowitej przyjaźni, takiej na dobre i na złe,której można było pozazdrościć bohaterce.
Historia dynamiczna,zabawna i niejednokrotnie wywołująca uśmiech. Zmysłowa powieść pełna emocji, która wciaga już od pierwszych stron.
Lekkie pióro I styl pisania autorki sprawia, że książkę czyta się z przyjemnością.Dodarkowo każdy rozdział rozpoczyna się fragmentem piosenki ,a kończy kartką z pamiętnika zawierająca myśli i rozważania bohaterki.
Książka z którą spędziłam bardzo miło czas i z zaciekawieniem śledziłam  perypetie bohaterki.

❤️Recenzja❤️

"Miłość, która mnie przepełniała, była moim motorem napędowym. Stała się inspiracją, siłą, z której czerpię każdego dnia."

Weronika to kobieta, która mieszka w UK. Nie może widywać się tak często ze swoimi przyjaciółkami, bo one również są porozrzucane po świecie. Jednak postanawiają to zmienić i się spotkać . Robią sobie taki zjazd babeczek. Tylko nic, co piękne, nie może trwać wiecznie. Okazuje się, że mąż Weroniki ją zdradził. Złożona przysięga była tylko pustymi słowami. Decyduje się na ostateczny krok. Rozwód... Teraz jest znowu wolna i może robić, co jej się podoba. Za namową zakłada Tindera-aplikację randkową.
Poznaje tam różnych mężczyzn, jednak nie do końca odpowiednich. Czy takie poznawanie wyjdzie jej na dobre? Co, jeśli ten właściwy czeka tuż za rogiem?

"Randkowa katastrofa" to książka niezwykle lekka, zabawna i sprawiająca, że możemy doznać takiej odskoczni od książek, które przepełnione są zabójstwami, mafią i innymi podobnymi gatunkami.

Ta książka zaskoczyła mnie. Nie spodziewałam się tak dobrej historii. Autorka, mimo że nie stworzyła skomplikowanej historii, przepełnionej tajemnicami, niewyjaśnionymi sprawami, to przyciągnęła moją uwagę. Jednak nie brakuje tutaj namiętnych scen, które dodają pikanterii całej historii. Możemy śledzić losy każdej randki, które muszę przyznać, że co jedna to ciekawsza. Ile śmiechu przy nich miałam. Ale ale. Nie możemy zapomnieć o jej przyjaciółkach, które również podkręcały akcje tej książki. Taka drużyna, której nie sposób zapomnieć.

Nie było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale była to pierwsza jej solowa książka, którą miałam okazję przeczytać. I wiecie co? Niczym nie odstawała od tej napisanej w duecie. Móc wrażeń gwarantowana. Aa i ból brzucha od śmiechu.

Jeśli chcecie poznać, czym były owe "Randkowe katastrofy" to koniecznie musicie sięgnąć po tę książkę.

❤️Recenzja❤️

Tu zaczęło się tyle wątków, że to mnie pogubiło totalnie. W ogóle nie wciągnęła mnie ta historia.

Mnie nie porwała, a raczej nudziła. Zdecydowanie nie zapadnie w mojej pamięci, aczkolwiek na początku miała duży potencjał.

Przyjemna, lekka, pelna humoru lektura na pochmurne dni, pelna zyciowych zawirowań i o poszukiwaniu siebie. Szybciutko sie czyta, polecam

Miałam przyjemność robić korektę najnowszego wydania „Randkowej katastrofy” i uważam, że jest to bardzo dobra lektura na zimowy (choć nie tylko) wieczór. Czyta się lekko, przyjemnie, książka z tych, które pozostawiają po sobie przyjemne uczucie ciepła w sercu.
Osobiście za romansami nie przepadam, ale ta historia została opowiedziana w taki sposób, że przeczytałam ją jednym tchem.

Zapowiadała się ciekawie, a ostatecznie - wszystko przewidywalne.
Jeszcze jest tak słodko i mdle.

Zapowiadała się ciekawie, a ostatecznie - wszystko przewidywalne.
Jeszcze jest tak słodko i mdle.

• Romans
  • Przeczytane 2022
  • Audiobooki
  • EmpikGo

Dodaj cytat z książki Randkowa katastrofa