Okładka książki Niepamięć K. C. Hiddenstorm

#wspólpracareklamowa

💥Premiera 18 października
💥Kategoria Literatura obyczajowa romans

#Recenzja

Książka od poczatku miała swoją tajemnice to co się stało ma wiele zagadek ,niejasności z tym związane   .Od  poczatkuTrzyma w napięciu  ,daje dużo do  myślenia. Chcemy jak najszybciej dowiedzieć się całej prawdy , więc czytamy kartka za kartka otwierając coraz szerzej oczy  .Poznajemy bohaterów z ich perspektywy też i tak napisana książka z perspektywy dwóch bohaterów.
Co daje nam całokształt ,obraz myśli i spostrzezenia  ich odkryć  .
Czytając książkę oczuwam cały czas, że coś sie wydarzy ,coś nas zaskoczy . I oczywiście autorka nas nie zawiodła . W ksiazce jest rozbudowany wątek miłosny, gorące chwilę uniesienia dodają pikanterii....wątek amnezji wydaje się głównym wątkiem przeplatany z tajemnica do rozwikłania odzyskiwaniem życia na nowo.
Wątek pustelnika daje od razu mroczne myśli.
Nie zdradzam wiele tylko rozbudzam w was ciekawość , którą musicie odkryć sami  czytając ta książkę. Poznahac ta historie i poznanie prawdy .

Dziękuję za książkę pełna tajemnic ....

#recenzjaksiazki

#wspólpracareklamowa

💥Premiera 18 października
💥Kategoria Literatura obyczajowa romans

#Recenzja

Emilia wjeżdża w auto Gabriela nocą, na pustej drodze. On, zamiast zawieźć poszkodowaną do szpitala, kieruje się do domku na odludziu. Jakie są jego intencje?

Gabe i Em już kiedyś się spotkali, ale ona tego nie pamięta. Korzysta z jego gościny, gdy zaczyna szukać jej policja. Ukrywając się dziewczyna znajduje dowody na to, że Gabriel, który przedstawił się jej jako Michael, nie jest tym, za kogo się podaje.

On sam twierdzi, że daleko mu do dobrego człowieka, lecz naiwna dziewczyna nie chce w to wierzyć. Uznaje go za swojego zbawcę a sprawy nie polepsza fakt, że po wypadku straciła część wspomnień. Niektóre powracają w snach, w postaci głosów osób, których twarzy nie może zobaczyć.

Przed kim uciekała tamtej nocy? Czy Gabriel, idący jej śladem, gdy postanawia wrócić do swojego życia, jest jej wsparciem czy zagrożeniem?
Pytania się mnożą.

Przez 2/3 książki niewiele się dzieje. Emily próbuje odzyskać wspomnienia, głównie za pomocą gorzały. Ciągle nie wie skąd zna Gabriela, ale mężczyzna jest dla niej atrakcyjny. Zbliżają się do siebie, następuje kilka gorących scen.

Finał rozgrywa się na ostatnich stu stronach, gdy akcja gwałtownie przyspiesza a Emily gna w kierunku swojego prześladowcy. Błąd poznawczy może doprowadzić do jej zguby. Czy uda jej się uratować?

Prosta historia oparta na niepewności. Przez większość czasu czekamy aż Emily przypomni sobie cokolwiek a ona, zamiast poczekać, kieruje się przebłyskami wspomnień. Jest dość naiwna i nierozsądna.

Gabriel to człowiek zajmujący się nielegalnymi interesami, który zmienia się z miłości do kobiety.

Lekka lektura dla odpoczynku umysłowego.

Niepamięć

Pewnego dnia podczas śnieżycy Gabriel Milton o włos unika wypadku. Nie wie jeszcze, że za moment jego świat wywróci się do góry nogami.
Na drodze, którą jedzie, widzi owinięty wokół drzewa, sportowy samochód.
Postanawia on wysiąść z wozu i sprawdzić, kim był kierowca. Spodziewałby się każdego, tylko nie dziewczyny, którą już kiedyś porzucił. A ona go odnalazła. Dlaczego? 🤔
Co się wydarzyło, że go szukała? 🤔
Milton zabiera Emily do domku na pustkowiu. Właśnie tam okazuje się, że dziewczyna niczego nie pamięta. Czy to amnezja? 🤔 Dziewczyna nie ma pojęcia, kim jest, nie wie co, się stało. Czy Emi sobie wszystko przypomni? 🤔

Dla Miltona jest to szansa, żeby odkupić winy z przeszłości. Co takiego się wydarzyło? 🤔 Czyżby tak mocno zranił kobietę? 🤔 Czy Emi sobie wszystko przypomni? 🤔
Do dziewczyny powracają tylko pojedyncze wspomnienia. Jakie? 🤔 Czy Emily i Gabriel będą na nowo szczęśliwi? 🤔 Kim oni są dla siebie? 🤔 I kim byli? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Historia opisana w książce jest fajna, czyta się ją dobrze i szybko. Styl autorki jest prosty. Okładka jest inna niż poprzednie, rzuca się w oczy. Na samym początku książki zastanawiałam, się czego mogę się spodziewać. Książki tej autorki się nieprzewidywalne. Dzieje się w nich dużo i za to uwielbiam tą autorka. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość poznać losy Gabriela i Emily. Po cichu liczę na kontynuację, chętnie poczytam co dalej, się dzieje w ich życiu. 🤔 Polecam Wam ogromnie 😍

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Niepamięć

Na drodze, którą jedzie, widzi owinięty wokół drzewa, sportowy samochód.

„Niepamięć” K.C. Hiddenstorm to kolejna książka, od której trudno się oderwać.

Podczas śnieżycy Gabriel unika czołowego zderzenia. Kierowca, który prowadził drugi samochód to dziewczyna, którą już raz porzucił. Postanawia zabrać ją do domu. Na miejscu okazuje się, że Emily nic nie pamięta, nie wie, kim jest i co się stało. Gabriel postanawia wykorzystać ten fakt i odkupić swoje winy z przeszłości.

Czy Emily odzyska pamięć?
Czy Gabriel przekona do siebie Emily?

Historia, od której trudno się oderwać. Jak zawsze autorka stworzyła fabułę, która jest tajemnicza. Czytając sama się zastanawiałam, kto jest dobry, a kto zły. I co się wydarzy dalej. Każdy kolejny rozdział jeszcze bardziej pobudza ciekawość.

Serdecznie polecam wam książkę, od której trudno się oderwać.

[współpraca reklamowa]

@karina_hiddenstorm
@rozdzial.milosc

#recenzja #niepamiec #kchiddenstorm #rozdzialmilosc #dabrowagornicza #zaczytanamama86 #współpracareklamowa

„Niepamięć” K.C. Hiddenstorm to kolejna książka, od której trudno się oderwać.

💬 @karina_hiddenstorm

Kiedy podczas śnieżycy Gabriel Milton o włos unika czołowego zderzenia, nie wie jeszcze, że za chwilę jego świat wywróci się do góry nogami. Wiedziony ciekawością wysiada z wozu i sprawdza, kim był kierowca sportowego samochodu owiniętego wokół drzewa. Spodziewałby się każdego, tylko nie dziewczyny, którą kiedyś porzucił. Tyle że ona go odnalazła, a on postanawia uczynić z niej swoją tajemnicę.
Milton zabiera Emily do domku na pustkowiu. Tam przekonuje się, że dziewczyna niczego nie pamięta. Nie wie, kim jest, nie ma pojęcia, co się stało. Dla Miltona to szansa, żeby odkupić winy z przeszłości… lub do reszty okryć wszystko mrokiem.
Emily odzyskuje pojedyncze wspomnienia. Wyłania się z nich ponury obraz, w którym jedynym jasnym punktem jest Gabriel. Czy aby jednak na pewno?
______

Dawno nie spotkałam się z taką fabułą. Na pozór prosta i lekka. W środku nieszablonowa, daleka od standardowej i do tego zaskakująca. Trzymająca w napięciu od pierwszej chwili. Z każdą kolejną... emocje tylko rosły.

Na końcu nic nie jest takie, jakie się wydawało na początku. Może z wyjątkiem Gabriela Miltona. Imię archanioła a dusza tak daleka - istny diabeł. Od chwili uniknięcia wypadku samochodowego był pewien, że z tej sytuacji nie wyniknie nic dobrego. I wcale nie ma to żadnego związku z jego byłą kobietą. Absolutnie ! Emily traci pamięć, ale powoli sukcesywnie wracają do niej pojedyncze wspomnienia. Podoba mi się, że całość nie jest sztucznie prowadzona i przeciągnięta. Akcja dzieje się w odpowiednim tempie.

Autorka stworzyła ciekawą i pełną namiętności oraz pożądania atmosferę. Czytało się to wszystko bardzo szybko i przyjemnie. Lubię, kiedy nie ma wielu postaci i mogę skupić się na głównych bohaterach.

Zakończenie dość zaskakujące I dające wiele możliwości na kontynuację. Jestem ciekawa, co się dalej wydarzy.

Zlosnica_czyta

💬 @karina_hiddenstorm

🍂 RECENZJA 🍂
"Nawet potwór ma serce. Jeśli sądzisz, że ty nie, to może po prostu tak długo brodziłeś pośród śniegu, że zwyczajnie zamarzło."

Współpraca reklamowa z @rozdzial.milosc

Dawno temu Gabriel porzucił Emily, dla jej dobra. Podczas śnieżycy unika wypadku z autem, którego kierowca miał mniej szczęścia. Pechownem okazała się właśnie Emily, dziewczyna z jego przeszłości. Choć fizycznie nie potrzebowała pomocy i cudem przeżyła, jej umysł odciął się zupenie zapominając kim była, dokąd dążyła i dlaczego znalazła się akurat tam gdzie on? Gabriel postanawia ukryć dziewczynę, znów poczuć jak to jest ją mieć obok siebie i dowiedzieć się, przed czym uciekała. Będzie to ciekawa przygoda dla niego jak i dla niej. Jego lepiej unikać, i nikt na niego nie czeka, natomiast jej szuka pełno ludzi, bo dotąd żyła dla publiczności.

Życie lubi sobie igrać nie tylko z ludzkim losem, ale uczuciami, skrywając wiele tajemnic, których odkrywanie następuje po kolei w odpowiednim czasie. Gabriel odkąd Emily weszła do jego życia ponownie, postanowił wykorzystać swoją szansę. Choć nie pamiętała wszystkiego, to przebłyski pamięci przywołują właśnie jego, i sceny z jej poprzedniego życia, przypominającego wieczną grę pozorów. Powinna się go obawiać, ale gdzieś w głębi duszy wie, że w całym zaistniałym chaosie to właśnie on jest stałym punktem, azylem, który sprawia, że czuje się dosyć bezpiecznie. Mężczyzna wiele skrywa, nie jest wylewny i nie zarzuca jej wspomnieniami, pozwala by chciała sama poznać siebie, i życie, które jej umysł wyparł. Śnieżyca, wypadek i masa sekretów do odkrycia. Dotychczas tylko on był niebezpieczeństwem, przed którym należało ją chronić, niestety w jej życiu wiele się wydarzyło, a demonów jest znacznie więcej. Wspólnie przejdą trudną ścieżką, a to, co ich spotka będzie kolejną lekcją. Niepamięć była dla nich darem zesłanym z niebios, połączył ich nie tylko przypadek, zrządzenie losu, ale także miłość, która potrzebowała czasu na zrozumienie swojej wartości. Może to nie był idealny czas i okoliczności, ale najważniejsze, że znajdą drogę do swoich serc, pomimo mrozów, śnieżyc, komplikacji, trudności. Bardzo ciekawa i zaskakująco wciągająca książka Kariny, którą polecam z czystym sumieniem.

🍂 RECENZJA 🍂

Współpraca reklamowa z @rozdzial.milosc

📖 Nie masz żadnej pewności, czy gdyby ktoś postawił cię w miejscu, gdzie podjęłaś takie, a nie inne decyzje, nie wybrałabyś tej samej drogi. 📖
K.C. Hiddenstorm - Niepamięć.
Emily niczego nie pamięta. Kim jest i przed czym ucieka? Gabriel Milton, mężczyzna, który ją uratował, najwyraźniej wie więcej, niż ma zamiar ujawnić.
Czy jest przyjacielem, czy może wrogiem?
Odpowiedź na to pytanie poznajemy dopiero na końcu książki.
Ale najpierw razem z Emily stopniowo odkrywamy wszystkie tajemnice z jej przeszłości. Szukamy odpowiedzi na nurtujące ją i nas pytania. Zastanawiamy się kto w tej historii jest dobry, a kto zły. I jakimi motywami kierują się poszczególni bohaterowie.
K.C. Hiddenstorm i tym razem mnie nie zawiodła.
Po raz kolejny zaprosiła nas do wykreowanego przez siebie świata.
Intrygującego oraz niebezpiecznego, ale jednocześnie pełnego namiętności.
I wiary w to, że serca nie można oszukać. A prawdziwa miłość nie przemija i jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności.
A koniec może być jednocześnie początkiem. Czegoś nowego i piękniejszego.
Cieszę się, że miałam okazję poznać historię Emily i Gabriela.
Z chęcią przeczytałabym jak potoczyły się ich dalsze losy.
Może autorka zdecyduje się kiedyś napisać drugi tom...

K.C. Hiddenstorm - Niepamięć.
Czy jest przyjacielem, czy może wrogiem?
Odpowiedź...

„Czuła to, odlegle, jednak czuła. I chciała tego, pragnęła całego tego bólu. Był lepszy niż ta uporczywa pustka, lepszy niż…”

Gabriel nie spodziewał się, że w swojej samotni podczas śnieżycy spotka go przeszłość, którą zostawił. Rozbite sportowe auto skrywało dziewczynę, której Milton nigdy nie zapomniał. Emily straciła za to pamięć i nic nie pamięta. Czuję, że przy Gabrielu może być bezpieczna. Czy na pewno?

Kim jest Emily? I dlaczego jechała w tym kierunku? Czy grozi jej niebezpieczeństwo?

Książki z wątkiem utraty pamięci są dla mnie pewnym wyzwaniem. Lubię wraz z bohaterami odkrywać kawałek po kawałku, co się wydarzyło oraz jakie sytuację doprowadziły nas do punktu, w którym aktualnie się znajdujemy. Emily nie miała łatwego zadania, wspomnienia nie chciały coś do niej przyjść.

„Mój mózg ma czkawkę i wypluwa z siebie przypadkowe fakty. Nawet nie wiesz, jak trudno jest je połączyć w całość”.

Gabriel jest bardzo skryty i oszczędny w słowach. Z jego wypowiedzi tak naprawdę nie jesteśmy w stanie wiele się dowiedzieć. Tajemniczy mężczyzna mieszkający na pustkowiu jest zagadką dla nas. Prawda o nim nie jest taka oczywista, jaka mogłaby się wydawać. Możemy się tylko domyślać pewnych rzeczy, a nie mamy pewności czy tak jest.

„Chowasz ją tam, za głębią tego spojrzenia. Myślisz, że trzymasz ją w ryzach, może nawet tak jest, ale nie zmienia to faktu, że bestia istnieje. Jak jej na imię?
Ciemność.
Ona widzi twoją ciemność”.

Kolejna książka autorki, która wciągnęła mnie w swój świat i nie chciała wypuścić. Autorka ma specyficzny styl pisania, który mi jak najbardziej odpowiada. Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne jej dzieła i zastanawiam się, czym jeszcze mnie zaskoczy.

W tym przypadku zaskoczyła mnie końcową postawą Emily. Droga, jaką przeszła przez całą fabułę, wpłynęła na nią. Mnie osobiście bardzo ta zmiana się spodobała. Nie sądziłam, że tak to się potoczy.

Spędziłam miły wieczór na śledzeniu losów bohaterów książki. Oby więcej takich pozycji.

Zawsze kiedy biorę do ręki książki Kariny nie wiem nigdy czego się spodziewać, będzie ostro, będzie wybuchowo czy jednak będzie tak normalnie. Tym razem mam trudność z ogarnięciem jak było. I nie Kochani nie dlatego, że mi się nie podobała historia, ale dlatego,że od początku do końca czułam wewnętrzne napięcie a w głowie miałam milion myśli.

Historia opowiada o kobiecie, która utraciła pamięć i znalazła się pod dachem człowieka, który doskonale ją zna.

Pamięć... czym jest ? Okazuje się, że tracąc pamięć tracimy siebie.
Dzięki pamięci mamy wszystko. Znamy siebie, znamy przyjaciół , wiemy co lubimy a czego nie i najważniejsze mamy wspomnienia. Bez pamięci jesteśmy nikim.

Ta książka dała mi wiele godzin rozmyślań ale też czytając czułam sie jak główna bohaterka i to jest ten element, który w książkach bardzo mocno lubię.
Emily i Gabriel są przez autorkę wykreowani w mocno przemyślany sposób. Wraz z Emily krok po kroku dowiadujemy się wszystkiego. Jednak pozostaje wrażenie, że nie wszystko zostało powiedziane. Gdzieś tam z tyłu głowy pozostają pytania.

Kochani "Niepamięć" zabierze Was na przygodę zapełnioną tajemniczością, nostalgicznoscią i namiętnością, gdzie napewno emocji nie zabraknie.

Ja po raz kolejny jestem oczarowana.
Polecam !

Historia opowiada o...

Drogi Czytelniku...

Na wstępie chcę zaznaczyć, iż znajdziemy tu między innymi sceny erotyczne, więc ta powieść skierowana jest głównie do pełnoletnich miłośników literatury.

Amnezja? Będzie.
Pseudonimy? Tak.
Chęć zabicia? Niestety.
Pewien prawie wypadek? Jasne.
Pewien powrót? Pewnie.
Sekrety? Znajdą się.
Szansa na odkupienie win? Tak.
Powolny powrót wspomnień? Oczywiście.
Między innymi właśnie to znajdziemy w najnowszej książce K.C. Hiddenstorm pod tytułem „Niepamięć”.
Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to pytanie odsyłam do lektury, książki oczywiście.

Miło było przenieść się do świata Gabriela, Emily, Hanka, Grega i Vince'a i innych.

Na pewno zastanawiacie się jakie są moje odczucia po lekturze.
Już odpowiadam.

Po pierwsze, bohaterowie. Są dobrze wykreowani i zróżnicowani.
Czy kogoś polubiłam? Nie, niestety nikogo, nad czym ubolewam. Chciałam polubić naszych głównych bohaterów, lecz sporo do tego zabrakło.
Czasami miałam ich ochotę po prostu udusić... Zresztą nie tylko ich.
Tak, dobrze myślicie, nie podam powodu.
Nie chcę zdradzać za dużo.

Po drugie, fabuła. Nie chcę nikomu zdradzać tu szczegółów, jednak powiem, że to nie do końca jest prawdziwy rollercoaster, przynajmniej dla mnie. Akcja rozkręca się swoim tempem, mimo to niemal przez całą powieść coś się działo. Autorka tym razem nie serwuje nam emocji dużymi porcjami. Troszkę brakowało mi tu zaskakujących zwrotów akcji, lecz wywoływania w nas skrajnych uczuć i problemów, którymi obarczone są na każdym kroku nasze persony już nie.

Po trzecie, styl. Książka napisana jest lekkim językiem, przystępnym dla każdego. To ułatwiało i bardzo przyśpieszało czytanie. Leci za to oczywiście plusik.

Po czwarte, zakończenie i przesłanie. Nie do końca właśnie tego się po tej książce spodziewałam, coś zupełnie innego otrzymałam w rzeczywistości. Troszkę się zdziwiłam. To było fajne.

Powieść jest lekką lekturą do poduszki.

Opowieść pokazuje, że podejmowanie decyzji w zgodzie z własnymi (lecz innych również) potrzebami jest bardzo trudne i pociąga za sobą często bardzo nieoczekiwane konsekwencje i pewną odpowiedzialność oraz to, że mylić się jest rzeczą ludzką.

Książka praktycznie czyta się sama. Historia nawet mnie wciągnęła, sprawiła, że chciałam być częścią życia naszych bohaterów, chwilami jednak nie miałam ochoty docierać do końca...

Autorce dziękuję za tę przygodę. :)
Dość fajnie spędziłam przy niej czas.

Ogólna ocena - 8/10. :)
POLECAM, POLECAM.
Warto po nią sięgnąć.

Pozdrawiam, Iza.

Drogi Czytelniku...

Amnezja? Będzie.
Pseudonimy? Tak.
Chęć zabicia? Niestety.
Pewien prawie wypadek? Jasne.
Pewien powrót? Pewnie.
Sekrety? Znajdą się.
Szansa na odkupienie win? Tak.
Powolny powrót wspomnień?...

• 📖 MOJA BIBLIOTECZKA