Gangsterzy 4. Nowa krew

Okładka książki Gangsterzy 4. Nowa krew K. C. Hiddenstorm
Okładka książki Gangsterzy 4. Nowa krew
K. C. Hiddenstorm Wydawnictwo: Akurat Cykl: Gangsterzy (K. C. Hiddenstorm) (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (K. C. Hiddenstorm) (tom 4)
Akurat
2023-03-29
2023-03-29

#1299 - „Gangsterzy 4. Nowa krew” - K.C. Hiddenstorm - pisarka - Wydawnictwo Akurat - Wydawnictwo MUZA SA
#144/2023

"No właśnie! Obiecałeś, że dostanę pistolet, a zamiast tego mnie uśpiłeś! Jak chomika!"

Książka ma 320 stron. Swoją premierę miała dnia 29.03.2023 roku. .Jest to czwarty tom cyklu Gangsterzy.

W tej części do Evy i Ryana, dołączają Henryk i Alexandria. Losy całej czwórki splatają się oczywiście poprzez niebezpieczeństwa, jakie na nich czychają

Bardzo podobał mi się początek książki i wątek pojawienia się Alexandrii, w życiu bohaterów.

Uwielbiam wszystkie części tej sagii i zachęcam Was serdecznie do przeczytania tych książek. <3 <3 <3

#144/2023

W tej części do Evy i Ryana, dołączają Henryk i Alexandria....

Pamiętacie, jak zakończyła się trzecia część „Gangsterów"?

Zastanawialiście się, kim do diaska jest Henry – tajemniczy rozmówca Rayana i czego od niego chce?

Nie wiem, jak was, ale mnie zżerała ciekawość i z niecierpliwością czekałam na tę część.

I niech mnie, jaka to była fascynująca książka. Najlepsza ze wszystkich części. Nie dość, że akcja goni akcję, to mamy tu nie jedną wybuchową parę a dwie. Dwie! Wyobrażacie to sobie?
Rayan i Eva oraz Henry i Alexandria. Ta czwórka potrafi wywołać istne trzęsienie ziemi.

Sielski wypoczynek Rayana i Evy brutalnie przerywa telefon od jego brata. Już sam fakt, że Henry postanowił odezwać się po tylu latach wzbudza w Rayanie niepokój, a gdy po drugiej stronie słyszy również głos Alexandrii Show już wie, że czekają ich wszystkich poważne kłopoty.
Show składa Rayanowi pewną propozycję, a kartą przetargową jest życie Henrego.
Taylor nie ma wyjścia i ku wyraźnemu niezadowoleniu Evy przystaje na warunki postawione przez Alexandrię.

Eva doskonale wiedziała, z kim się wiąże i jak wygląda gangsterski świat. Choć Rayan próbuje za wszelką cenę trzymać ją jak najdalej od każdej niebezpiecznej akcji, to ona nie zamierza go zostawić. Kroczy za nim krok w krok, ramię w ramię. Gdzie on tam i ona? Zawsze.

Ta książka to jedna wielka akcja poprzeplatana znakomitymi, zabawnymi dialigami.
Kocham przepychanki słowne Rayana i Evy, ale uwierzcie mi, że Henry i Alexandria wcale od nich nie odstają. Obie pary dostarczają mnóstwa emocji i śmiechu. Obie rozgościły się w moim sercu.

To co mnie niezmiernie cieszy to nadzieja na kolejną część. Nie chcę się jeszcze rozstawać z tymi bohaterami. I tak, jestem ciekawa jak będzie wyglądał ślub Rayana i Evy, araz tego, czy urodzi się im córka, czy syn. No i do kogo będzie podobne. 😉 Jestem też ciekawa jak potoczą się losy Heńka i Alki. 😁

Absolutnym zaskoczeniem okazał się stary Nolan. Czyżby w końcu uwierzył córce i wziął jej stronę?

Polecam gorąco

Pamiętacie, jak zakończyła się trzecia część „Gangsterów"?

„No właśnie! Obiecałeś, że dostanę pistolet, a zamiast tego mnie uśpiłeś! Jak chomika!”

Sielskie życie Evy i Ryana kończy się w momencie, w którymi Ryan odbiera telefon ob brata… Niby nic dziwnego, dawno stracili kontakt, to tylko telefon. Nic bardziej mylnego, a to za sprawą Alexandrii, która zmusiła Henriego do skontaktowania się ze starszym bratem i dotarcia do niego z zamiarem uzyskania pomocy, w zamian za - nie wykonanie zlecenia, którego właśnie na Ryana, dostała.
Bezpośredniość, nieobliczalność i natarczywość dziewczyny, absolutnie nie dziwi Ryana’a gdyż…znają się z Alex z wojska.
Laska w stylu Lary Croft, budzi w zakochanej po uczy w Ryanie, Evie zazdrość i niepokój, ale gdy tylko dowiaduje się o jaką sprawę chodzi, natychmiast chce zrobić wszystko by namówić ukochanego do pomocy. Bo w świetle ostatnich niespodzianek, w tej sytuacji, tylko kobieta może zrozumieć kobietę…

Wow, jak ta część mi się podoba. Bo przecież znamy już całą wyboistą drogę Evy do Ryana, a teraz jeszcze lepiej możemy poznać ich bądź co bądź popapraną relację, ale przecież to co robi, lub próbuje robić Ryan, to wszystko z miłości i chęci chronienia ukochanej, niekiedy wbrew jej.
O i te właśnie momenty zasługują na to, żeby nazwać je rewelacyjnymi. Razem z Evą wkurzałam się, na tego „głomba”, a potem śmiałam się z jej „ucierania” mu nosa za każdym razem.

No i mamy drugi zabójczy duet, Henry i Alexandria. Tych dwoje to kolejna, wybuchowa mieszanka specjalna, obok której nie da się przejść obojętnie. Laska jest tak odjechana, a zarazem tak dobra w tym co robi, że nie jeden facet mógł by i powinien, pozazdrościć jej charyzmy, odwagi i niesamowitych, tak potrzebnych w tym gangsterskim światku, umiejętności.

Rewelacyjna czwórka, związana ze sobą w walce przeciw wspólnemu wrogowi, i jak się okazuje, w tej części, nie mająca z nim szans bez….siebie.

W książkach Kariny Hiddenstorm mamy wszystko co powinna mieć gangsterska fabuła : niebezpieczni mężczyźni, piękne kobiety, porachunki, walka, zaskakujące zwroty akcji, szokujące posunięcia, rodzące się nieoczekiwanie uczucia, niemało bardzo gorących momentów i rozładowującego napięcie, humoru.

Więc jeśli lubicie akurat taką mieszankę to zarówno czwarty tom serii #gansterzy jak i trzy poprzenie, na

pewno trafią w Wasze gusta.
Gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na kolejny tom, bo jak wiadomo, autorka nie pozostawiła jeszcze ostatniej kropki.

Wracanie do serii, które się uwielbia, to taki pewny strzał w dziesiątkę. Wiecie, o co chodzi, prawda? Jak macie gorszy dzień, a przed Wami nieprzeczytany któryś z kolei tom, to jesteście pewni, że jak tylko się za niego zabierzecie, od razu humor Wam się poprawi. Ja tak mam, a zwłaszcza z serią "Gangsterzy" od K.C. Hiddenstorm. Za każdym razem powrót do niej jest dla mnie przyjemnością, wiem, że po raz kolejny przeżyję niesamowitą przygodę z bohaterami i w stu procentach będę zadowolona z całości. Teraz nie mogło być inaczej.

"Gangsterzy 4 Nowa Krew" zaczyna się standardowo, czyli krótkim przypomnieniem poprzednich tomów, co jest świetne, bo po takim czasie nie zawsze pamiętamy, co wydarzyło się wcześniej. I choć sam początek może wydawać się spokojny, to tak nie jest. Ryan i Eva znowu będą musieli podjąć ważną decyzję, która zaważy o ich życiu, ale także o życiu Henry'ego, brata Ryana. Niespodziewany telefon od Alexandrii Shaw burzy ich spokój i stawia w trudnej sytuacji. Muszą pomóc kobiecie, by uratować brata, jednak cały czas z tyłu głowy mają to, że Alexandria może ich zdradzić. Na jaw wychodzi kilka informacji, a dodatkowo pojawia się mały problem, który zmusza Ryana do pewnych posunięć. Jedno jest pewne, Evie się to nie spodoba, a co z tym zrobi? Oj tego musicie dowiedzieć się sami.

Ten tom był zdecydowanie najlepszy z całej serii, mnogość problemów, które bohaterzy mieli na swojej drodze, sprawiała, że od książki nie szło się oderwać. Do tego pojawienie się nowych postaci jeszcze bardziej mieszało w fabule, gdyż nie można było być pewnym tego, co za chwilę się stanie. Przez całą książkę miałam wrażenie, że coś zaraz się rozwali, a wszystko dlatego, że Ryan knuł za plecami Evy. Jednak kobieta, jak to ma w zwyczaju, nie dała się tak łatwo spławić, co przyniosło kolejne zawirowania.

Emocje podczas lektury cały czas eskalowały, trzymały się mnie kurczowo i nie chciały nawet na chwilę opaść. Bardzo przeżywałam tę historię, tak, że ciężko jest mi to opisać. Musiałam utrzymywać nerwy na wodzy, nawet teraz, jak sobie przypominam to, co się tam działo, po raz kolejny czuję silną potrzebę wrócenia do tej serii. Mam nadzieję, że niedługo znowu będzie mi to dane, bo zakończenie na to wskazuje, jednak Autorka nie chce potwierdzić, ani zaprzeczyć.

Cała historia naszpikowana jest emocjami, tymi, które sprawiają, że zapominamy o oddychaniu, zaciskamy pięści, a w niektórych momentach gorąco rozlewa się po całym ciele. Nie brakuje tu pikantnych scen, niepewności co do dalszych losów bohaterów, czy też chwili spokoju, jednak tak ulotnej, że momentalnie zapominamy, iż się pojawiła. Nie zabrakło też tutaj mojego ulubionego bohatera, bo przecież nie byłabym sobą, gdybym o nim nie wspomniała. Chuck to moja drugoplanowa miłość, którego głos w audiobooku wywołał szeroki uśmiech na mojej twarzy. Tym razem było go mniej, nad czym ubolewam, ale pojawienie się go i tak poprawiło mi humor jeszcze bardziej. Jeśli następny tom powstanie, to poproszę więcej wątków z nim w roli głównej!!

Na zakończenie chce Wam powiedzieć, byście sięgali po ostatni tom, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji sięgnąć po serię "Gangsterzy", to koniecznie musicie to zmienić! Obiecuję Wam, że jak tylko zaczniecie czytać, to emocje będą się wylewać z kart powieści i nie dadzą Wam chwili wytchnienia.

Dziękuję serdecznie Autorce oraz wydawnictwu za tak emocjonującą przygodę i możliwość powrotu do ulubionych bohaterów. Czekam na informacje odnośnie kolejnej części, jeśli się pojawi!! A Wam kochani polecam tę serię z całego serca!

10/52
🍑 Recenzja 🍑

Tytuł: Gangsterzy Nowa Krew
Cykl: Gangsterzy 4
Autor: K.C. Hiddenstorm
Wydawnictwo: Muza

Ryan pewnej nocy odbiera telefon od Henrego i już wie że to nie będzie nic dobrego. Okazuje się że braciszek wpakował się w niezłe tarapaty i jeżeli Ryan mu nie pomoże to brat zginie. Mężczyzna oczywiście zgadza się jednak ma wielkie opory, ponieważ jego wybranka serca Eva Nolan jest zła że znów będzie pakować się w ten gangsterski świat.

Alexandria to kolejna bohaterka tej książki. Szantażem bierze Henrego jako zakładnika, jednak ma w tym cel. Wie że Ryan to jej ostatnia deska ratunku, ale nie ma wyjścia.

Przyznaję się że nie czytałam pierwszych trzech części i wiem że mega wiele mnie ominęło, jednak to była świetna przygoda i fajnie się czytało mimo że nie znam losów Ryana oraz Evy od początku. Fakt jest dużo wzmianek o tym co działo się z bohaterami jak i krótkie przypomnienie na wstępie książki, jednak dla mnie to troszeczkę za mało 😅 bo chciała bym wiedzieć więcej.

Przeczytałam ją bardzo szybko, fabuła jest mega świetna i nie ciągnie się jak przysłowiowe flaki z olejem. Również fajne jest to że narracja nie jest jednoosobowa, poznajemy odczucia oraz obawy jak i myśli wszystkich bohaterów a nie tylko jednego. Podoba mi się styl autorki i wiem już że to nie będzie pierwszą książkę jaką przeczytam z pod jej pióra.

Wydawnictwu dziękuję za zaufanie oraz możliwość poznania tej historii ❤️.

#recenzja #kchiddenstorm #gangsterzy4nowakrew #wydawnictowmuza #grzeszneksiążki #grzeszneksiążkimuza #dziekuje #polecam #świetnaksiążka #czytamzdziewczynami #światrecenzentów #książkoweimpresje #czwartek
#harrypotter #kartypanini #profesor #walka #miłość #wściekłość #ostatniaszansa #krew #bulgoczącykociołek #bookstagrampolska #ksiaskoholiczka #kochamromanse #kochamksiążki #bookholic #bookstagrampolska #bookstagrampl📚 #booki #ksiazkimojamilosc

10/52
🍑 Recenzja 🍑

Tytuł: Gangsterzy Nowa Krew
Cykl: Gangsterzy 4
Autor: K.C. Hiddenstorm
Wydawnictwo: Muza

Jak ja tęskniłam za Ryanem, normalnie to jedna z postaci, które oprócz Ethana z serii "Nieczyste zagrania" skradł moje serducho. To samo jest z Eva a jeszcze do nich dołącza kolejną dwójka bohaterów którzy rozwalają system, bo Henry i Alexandria to kolejni narwańcy.

Kolejny tom Gangsterów zabiera nas ponownie w niebezpieczną podróż. Gdzie porachunki zagrażają życiu a dbanie o bezpieczeństwo swojego partnera staje się najważniejsza rzeczą. Do tego dodajmy uczucia i mamy przepis na doskonałą historię.

Tak moi drodzy uważam, że jeśli chodzi o tą serię naprawdę autorka stworzyła kawał dobrej roboty. Każdy tom jest nabuzowany scenami jak z dobrego serialu sensacyjnego i do tego dialogami jak z dobrej komedii a nie zapomniajmy, że jeszcze dostajemy dawkę dobrego erotyku. Takie trio stwarza historię, która nas pochłania od początku do końca a my kibicujemy zagryzając wargi albo wyrywając włosy, bo bohaterowie potrafią nas zestresować, rozmieszyć i rozpalić.
Myślę że śmiało tą serią mogłaby być serialem i z każdym odcinkiem chciałoby się więcej i więcej. A autorka zawsze kończy tak, że daje nadzieję że może być coś więcej a jednocześnie nie koniecznie.
Ja tam nie obrażę się jak będzie kolejny tom przygód Ryana i Evy albo Henrego i Alexandrii bo oni dają czadu. Kradną serca i wpadają w pamięć, bo są dobrze dobrani, narwani, wkurzający i seksowni.
Polecam bardzo gorąco tą serię i na pewno będzie to jedna z tych , które przeczytam jeszcze raz.
Jeśli ktoś nie czytał a lubi sceny akcji , dobre teksty i seks to polecam.
Nawet jak ktoś seksow nie lubi to w tym przypadku polubi 🤣

To już czwarte spotkanie z wybuchową parą Ryanem i Evą. Jeszcze bardziej ekscytująca i śmiertelnie niebezpieczna część.

Akcja zaczyna sie telefonem, który odbiera Ryan. W środku nocy kontaktuje się z nim jego młodszy brat. Nie było by w tym nic spektakularnego gdyby nie jeden mały szczegół: od lat nie utrzymywali kontaktu. Henry jest w poważnych tarapatach. Uratować może go tylko narzeczony Evy Nolan. Jeżeli mu nie pomoże, to mężczyzna zginie. Żeby nie było zbyt nudno, Ryan słyszy w słuchawce głos samego diabła - Alexandri Shaw. Ma dla niego propozycję nie do odrzucenia.

Eva Nolan wiedziała, czym grozi życie z gangsterem. Serce nie sługa i nic nie da się poradzić na to, że tego kocha najbardziej. Nie waha się ani przez moment i rusza za nim w pełną niebezpieczeństw podróż. Nagle pojawia się mały, drobny problem: wygląda na to, że mają niespodziewanego towarzysza.

Nie mogłam doczekać się aż będę mogła przeczytać dalsze losy tej wystrzałowej dwójki. Moją ulubioną postacią bez zmian jest Eva Nolan. Ile ta kobieta ma w sobie energii i odwagi! W niczym nie ustępuje Ryanowi. Wielokrotnie udowodniła, że jest gotowa na wszystkie akcje. Po tej części mój podziw i uwielbienie jeszcze bardziej wzrosło. Jeżeli w danej sytuacji pojawiała się Eva, wiedziałam, że to będzie petarda. Coś niesamowitego i szalonego. Ale jeśli jej nie ma to... to tylko kwestia czasu. Z pewnością za moment wkroczy. Kobieta jest piekielnie uparta.

Muszę przyznać, że według mnie, jest to najlepsza część. Autorka perfekcyjnie wykreowała fabułę. Każdy najmniejszy wątek dopracowany. Nie nudziłam się nawet przez chwilkę. Czytało mi się bardzo dobrze, szybko i lekko. Akcja goniła akcję. Nie zabrakło wybuchowych sytuacji a także zabawnych i błyskotliwych dialogów.
Zakończenie zdecydowanie zaskakujące. Nie spodziewałam się takiego rozwiązania poszczególnych wątków.

Liczę na to, że doczekam się piątej części. Nie wyobrażam sobie, co takiego może się jeszcze wydarzyć w ich życiu.

Zlosnica_czyta

•RECENZJA•
Współpraca reklamowa @rozdzial.milosc
/ @wydawnictwomuza .

●GANGSTERZY●
Nowa krew.
Tom 4.
K.C. Hiddenstorm.
Wydawnictwo Muza / @rozdzial.milosc .
Ocena: 5/6. 🖤
(Całej serii: 5/6).

"- Mówiłeś poważnie?
- Śmiertelnie poważnie.
- Dlatego nie możesz mnie zostawić. Jeżeli idziesz spotkać się z samym diabłem, idę z tobą. Jeżeli idziesz na śmierć, idę z tobą. Na dobre i na złe, Ryan".

PRZESZŁOŚĆ LUBI WRACAĆ.
TAK SAMO JAK KŁOPOTY.
W środku nocy Ryan odbiera telefon. Jego młodszy brat, z którym od lat nie miał kontaktu, jest w poważnych tarapatach. Co gorsza, odpowiedzialność spada na barki Ryana… Jeżeli mu nie pomoże zginie. Płynący ze słuchawki głos Alexandrii Shaw jest głosem samego diabła. I wygląda na to, że ten diabeł ma dla Ryana propozycję nie do odrzucenia.
Eva wiedziała, czym grozi życie z gangsterem, ale nic nie jest w stanie poradzić na to, że akurat tego kocha na zabój. Dlatego bez wahania rusza za nim w niebezpieczną podróż. Jest tylko jedna mały problem: wygląda na to, że mają niespodziewanego towarzysza…

Wcześniej mówiłam, że trzy tomy tej serii w zupełności wystarczą, bo będzie tego wszystkiego za dużo. Ależ ja się myliłam. Przez nowe postacie, nowe wydarzenia, to wszystko dało świeżości. Adrenalina, poświęcenie i niespodziewanie zwroty akcji, te słowa idealnie opisują całą tę książkę. Powieść napisana jest z perspektywy kilku bohaterów, co nie raz lubię powiedzieć... to daje jeszcze więcej wrażeń, przez co możemy idealnie przenieś się do świata pełnego niebezpieczeństwa. Drugoplanów bohaterów, ta relacja była na maksa skomplikowana.
"Było spektakularnie, głośno, zabójczo".
Mieszanka wybuchowa. Tak jak Eva i Ryan. Od nienawiści do miłości.
Humor w każdej części jest świetny, niby tu jakieś kłótnie ale teksty niektórych bohaterów mnie rozbawiły.
Wiedziałam już od samego początku, tylko po przeczytaniu pierwszych rozdziałów, że ta książka będzie stopniowo mnie pochłaniać i ta część będzie moją ulubioną.
Mam przeczucie, że autorka jeszcze nie napisała ostatniego zdania. 😈
"To będzie pamiętna noc. Ta noc i to miejsce. Sądzę, że z chęcią będę do niego wracać".

Mieliście okazję poznać pióro autorki? 🖤

•RECENZJA•
Współpraca reklamowa @rozdzial.milosc
/ @wydawnictwomuza .

●GANGSTERZY●
Nowa krew.
Tom 4.
K.C. Hiddenstorm.
Wydawnictwo Muza / @rozdzial.milosc .
Ocena: 5/6. 🖤
(Całej serii: 5/6).

"- Mówiłeś poważnie?
- Śmiertelnie poważnie.

Polubiłam tą bardzo książkę. Jest sto procent w moim klimacie. Fajnie, że autorka napisała streszczenie wszystkich części ale dobrze by było przeczytać poprzednie części. Jest to historia bardzo niebezpieczna szczególnie dla głównej bohaterki. Jest dużo namiętności jak i kłopotów. Po prostu się dzieje w książce!!!.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W środku nocy Rayan Taylor odbiera telefon. Jego młodszy brat z którym od lat nie miał kontaktu, jest w poważnych tarapatach. Co gorsza odpowiedzialność spada na barki Rayana. Jeśli mu nie pomoże, to Henry zginie. Płynący ze słuchawki głos Alexandii Shaw jest głosem samego diabła, który ma dla Rayana propozycję nie do odrzucenia.
Eva Nolan wiedziała dobrze czym grozi życie z gangsterem, ale miłość nie wybiera i nie jest w stanie nic na to poradzić że kocha go na zabój. Bez wahania rusza z nim w niebezpieczną podróż.

W jakie tarapaty wplątał się Henry? Kim tak naprawdę jest Alexandia i jaki ma interes do Rayana?

Na początku książki mamy streszczenie poprzednich tomów, co jest fajnym zabiegiem dla tych którzy czytali je już jakiś czas temu.
Poznajemy dalsze losy Rayana i Eve jak i nowych bohaterów, których kreacja jest równie dobra. Szczególnie Alex , która wprowadza wiele zamieszania. @karina_hiddenstrom po raz kolejny nie pozwala czytelnikowi od samego początku się nudzić dostarczając porządną dawkę emocji i humoru. Akcja jest dynamiczna przez co czas spędzony podczas czytania szybko mija, i nie ma czasu na nudę.

Eva Nolan wiedziała dobrze czym grozi...

• Przeczytane 2023
  • Mafia
  • Romans

Dodaj cytat z książki Gangsterzy 4. Nowa krew