Sztuka rysowania fantasy

Okładka książki Sztuka rysowania fantasy praca zbiorowa
Okładka książki Sztuka rysowania fantasy
praca zbiorowa Wydawnictwo: Publicat S.A. poradniki
poradniki
Publicat S.A.
2021-10-20
2021-10-20
Sergiusz Lipnicki, Urszula Szymanderska
Rysowanie sztuka rysowania fantasy fantasy

Właściwie zaznaczenie tutaj przeczytane ma inny charakter. Bo książka jest swojego rodzaju instruktażem jak popełniać szkice z dziedziny fantasy. To słowo właściwie do mnie przemówiło. Książka spełnia pod tym względem swoje zadanie i narazie nie znalazłem innej dotyczącej dziedziny która została tutaj określona. 2 drobnostki które zauważyłem to:
1. Jednego ze szkiców na okładce chyba nie ma w książce i zastanawiam się czy nie ma wersji albo rozszerzonej albo z pogranicza s-f.
2 Kwestia też jest drobna, mam wrażenie że można było nieco lepiej określić poszczególne kroki przechodzenia z formy figur płaskich po kolei aż do szkicu końcowego. No i syreny jednak chyba mają ogon ryby, bo sawa pewnie miałaby kacze nogi. Chyba, że coś pomyliłem z mitem założycielskim Warszawy.

1. Jednego ze szkiców na...

Jaka ta książka jest pięknie wydana 😍!

"Sztuka rysowania fantasy" to nie tylko znakomity podręcznik dla wielbicieli tego gatunku, ale także dla tych, którzy chcieliby zacząć coś takiego tworzyć 😍!
Na początku książki znajduje się lista materiałów, które posłużą nam do rysowania, do tego informacje na temat faktur, cieniowania, czy też kreskowania, które pomogą nadać kształt naszej postaci.
Gdy zobaczyłam te piękne rysunki: syreny, gobliny, czy wróżki, pomyślałam, że w życiu nic takiego nie stworzę! Ale jak widać - coś tam się udało 🙈😂. Książka pokazuje, że w rysowaniu chodzi oto, by zwykłym figurom geometrycznym nadać szczegóły i powołać je "do życia". Do tego przy każdej postaci znajdują się ciekawostki na jej temat 😍.
Ta książka to istna gradka dla wielbicieli rysowania ❣️.

Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu Publicat.

Jaka ta książka jest pięknie wydana 😍!

• Od Wydawnictw
  • Arts & Crafts
  • Najbliższe plany czytelnicze..
  • Bardzo chcę przeczytać
  • 🎁📚Nie posiadane
  • Poradniki...🍀🍀

Dodaj cytat z książki Sztuka rysowania fantasy