Sweet Collateral

2021-04-30
2021-04-30
dark porwanie niewolnictwo romans

Okładka książki No Romeo Stevie J.Cole, L.P. Lovell
No Romeo Stevie J.Cole, L.P....
Okładka książki No Good Stevie J.Cole, L.P. Lovell
No Good Stevie J.Cole, L.P....

Nie wiem co napisać bo po 2 historiach splecionych bohaterów ten tom to jakiś śmiech na sali .Niby ok ale i to duże ale . No ale przeczytane .....ledwo

2056

"Wszystkie rzeczy naprawde niegodziwe, zaczynają się od niewinności".
Anna Vasiliev była od trzynastego roku życia maltretowana, gwałcona, nie zna innego życia i dlatego mówi o sobie, że jest niewolnicą i dziwką. Gotowa zaryzykować życie dla wolności, której nigdy nie zaznała, Anna zmaga się z kwestiami zaufania, w tym z prawdą, dlaczego jest obecnie pod ochroną i kontrolą Rafaela. Rafael D’Cruze nie jest łatwym człowiekiem. Jest szefem kartelu Juarez, zabójcą, który nigdy się nie waha, ale coś w Annie zagraża całej jego kontroli, kontroli, której będzie potrzebował, gdy zarówno kartel Sinaloa, jak i rosyjska Bratva będą chcieli odebrać młoda kobietę, kiedy zorientują się czyją siostrą jest Anna.
Sweet Collateral to mroczna historia o bezwzględnej, zorganizowanej przestępczości, nadużyciach, zdradzie, zemście, rodzinie i miłości. Fabuła tego mrocznego romansu, skupia się na przywódcy meksykańskiego kartelu Rafaelu D’Cruze i dwudziestodwuletniej niewolnicy seksualnej Anny Vasiliev. Anna została po raz pierwszy przedstawiona w trylogii Pocałunek śmierci. Niektóre z wydarzeń w Sweet Collateral przebiegają równolegle i krzyżują się z wieloma wydarzeniami w trylogii Pocałunek śmierci.

"Wszystkie rzeczy naprawde niegodziwe, zaczynają się od niewinności".

Anna Vasiliev już nie pamięta kim była, zanim w wieku 13 lat została sprzedana jako seksualna niewolnica. Była nikim innym jak nałożnicą swych kolejnych mistrzów i dziwką.
Zniszczona, zniewolona, złamana.
Rafael D'Cruze szef kartelu Meksykańskiego w Juarez. Bezwzględny i zimny zabójca. Nic i nikt się przed nim nie ukryje. Ma do spłacenia dług i przyszedł czas aby tego dokonać.
Musi dać schronienie i ochronę wykupionej niewolnicy seksualnej. Nie jest tym zachwycony ale robi co do niego należy. Jednak sprawa nie jest taka prosta jakby się na początku wydawało, gdyż dziewczynę chce przejąć rosyjska mafia.
Anna czuje się jakby była w złotej klatce. Z jednego więzienia trafiła do kolejnego. Z czasem jednak jej nastawienie zaczyna ulegać zmianie a przy groźnym nieznajomym mężczyźnie zaczyna stopniowo czuć się bezpieczna.
Rafael z każdym dniem z zaskoczeniem odkrywa jak młoda kobieta zaczyna go pasjonować. Choć ona sama postrzega się tylko jako dziwkę, on w niej widzi wojowniczkę.
Wrogowie jednak nie ustają. Uderzają z każdej strony a niebezpieczeństwo jest coraz bliżej. Czy Rafael będzie w stanie ocalić swego złamanego wojownika? Do czego będzie w stanie się posunąć aby chronić to, co stało mu się najbliższe jego sercu?

Po tę historię sięgnęłam po przeczytaniu dylogii "Pocałunek śmierci" i cieszę się, że zrobiłam to w tej kolejności. Ta część zdecydowanie jest mroczniejsza i bardziej emocjonalna z uwagi na opisy tego, co spotkało Annę. Autorka starała się pokazać jak młoda kobieta, która tak została złamana, zostaje poskładana na nowo i zaczyna funkcjonować, żeby znowu został złamaną, poskładaną i znowu złamaną.... To co spotkało Annę nie było łatwe i przyjemne. Na szczęście miała ludzi, dla których była ważna i którzy o nią walczyli.
Rafael jest takim typem męskiego bohatera jakich uwielbiam. Męski, brutalny i bezkompromisowy. A jednak choć z pozoru zimny to z wielkim sercem dla najbliższych mu osób. Sposób w jaki otwierał się na uczucia, jak próbował dotrzeć do dziewczyny aby jej pomóc oraz jego poświęcenie, to coś co mocno chwyta za serce. Jest jednak jak każdy facet popełniający błędy ale w ogólnym rozrachunku nie można go nie kochać za to jaki był i co zrobił.
To nie jest sweet love story ale piękne historia walki o drugiego człowieka.

Zniszczona, zniewolona, złamana.

Bardzo długa i ciężka emocjonalnie książka. Ciekawie napisana, uwielbiam łatwy styl p. Lovell. jednak dopiero kilka dni po przeczytaniu jestem w stanie napisać coś na jej temat. Anna jest siostrą Uny, została sprzedana jako niewolnica seksualna w Meksyku. Przeżyła piekło i powrót do "wolności" jest bardzo trudny. Liczne gwałty, koszmary, opis kartelów, handel ludźmi, narkotykami, walka o terytorium, to tylko niektóre ciezkie tematy poruszane w książce. Pna szczęście zostało to troszke oslodzone przez miłość jaką zakwitła między Rafaelem, a Anną. Polecam, jednak badzcie świadomi tego, że nie jest to lekka lektura

• Mafia
  • Seria - niedoczytana