Okładka książki Złap mnie Sandra Biel, Lena M. Bielska
Okładka książki Złap mnie
Sandra BielLena M. Bielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Nieuchwytni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nieuchwytni (tom 1)
NieZwykłe
2021-10-27
2021-10-27
literatura polska romans i erotyka hakerka

"Złap mnie" to książka, która mnie strasznie rozczarowała. Od początku do końca nie potrafiłam się wciągnąć w historię ani polubić głównych bohaterów. Początkowo miałam nadzieję, że ta książka będzie równie dobra jak "Morderczy duet", ale niestety okazała się być totalnym rozczarowaniem.

Rzeczywiście początek był interesujący, dopóki policjant nie złapał hakerki i zamknął ją w leśniczówce na odludziu. Piotr i Iga nienawidzą się, non stop wdają się w kłótnie, a potem uprawiają seks, po czym nagle zakochują się w sobie. Cała historia przypomina syndrom sztokholmski. Brakowało mi autentyczności i głębi w relacji między bohaterami.

Cała książka była dla mnie po prostu nudna i nieciekawa. Po jej przeczytaniu czułam, że spędziłam czas na coś zupełnie bezwartościowego. Na pewno nie polecam tego romansu nikomu i na pewno nie mam zamiaru sięgać po kolejne tomy.

Ta książka przypadła mi do gustu. Główna bohaterka żyje z fałszywą tożsamością i prawie nikt nie zna jej prawdziwego imienia. Dziewczyna po ucieczce od brata spotyka Michała i z nim mieszka. Michał zaczyna coś do niej czuć coś więcej, ale dziewczyna walczy o przetrwanie i nie ma czasu na miłość. Czy jednak z czasem dziewczyna pozwoli sobie na miłość? Nie będę wam skracać życia Judyty, czy jak poznała Piotra albo kim jest Piotr. Ciekawych tych losów dziewczyny zachęcam do przeczytania tej pozycji. Po pokazaniu blizny przez dziewczynę, widać zmianę nastawienia Piotra co do terroryzowania .... Moim zdaniem ciekawym momentem było zużywanie ciepłej wody przez dziewczynę. Dla takich widoków też bym zużywała ciepłą wodę. I ten moment kiedy dziewczyna uważa Piotra za Jamesa Bonda. Podobał mi się moment ultimatum koszulowego przed imprezą przykrywkową. A ten fragment przy wykradaniu danych o my god, był zajebisty. Widać też było, że Piotr jest zazdrosny o Maćka. No, ale niestety w tamtym momencie Piotr delikatnie przesadził. A ta rozmowa , że jest pyskata i wkurwiająca. Fani sarkastycznych rozmów będą w niebie. Ta książka nie jest idealna są tutaj zachowania toxic, ale jest to tylko książka. Dziewczyna kiedyś uwielbiała czytać książki. Ten fragment kiedy Piotr oswaja Judytę z psami jest tak cudowny. A to jak dziewczyna przezwyciężyła swój lęk i pokazała to jeszcze pokazuje jak bardzo jest silna. Przypomniałam sobie jeszcze jak dziewczyna musiała karmić psy. Uważam, że cała książka pokazuje siłę głównej bohaterki to co ona musiała przeżyć. Musimy niestety przejść do zakończenie, które niestety nie tak sobie wyobrażałam. Piotr jak to Piotr jestem ciekawa co wydarzy się w II tomie. Dopiero wtedy będzie widoczny cały obraz sytuacji. Polecam serdecznie tą książkę.

RECENZJA ♡Gorąca herbatka i jedziemy.?😁 książka pod tytułem "Złap mnie "od Leny Bielskiej oraz Sandry Biel jest pierwszą częścią serii nieuchwytni , i oczywiście kupując ją nie domyśliłam się ,że to jest seria.? 22-letnia Iga Zamojska jest jak duch porusza się po sieci niezauważona wyłudzając dane przez sms-y i włamując się do domu zamożnych ludzi Korzystając z nieobecności właścicieli, ale nie jest taka niewidzialna jak jej się wydawało bo na jej tropie jest podkomisarz centralnego biura śledczego policji Piotr Skarżyński_ to 36-letni mężczyzna ,który nie ma pojęcia że Haker ,którego szuka to tak naprawdę młoda kobieta .Czy zabawa w kotka i myszkę skończy się dla podkomisarza sukcesem ???Co się stanie jeżeli Piotr odkryje, że działania Judyty nie są podyktowane egoizmem i chciwością ,ale przede wszystkim próbą wymierzenia sprawiedliwości na własną rękę? Ta zabawa w kotka i myszkę bardzo mi się podobała, aczkolwiek nie wiem jak ta dziewczyna Chodziła po tym świecie żując gumę mambę,paląc setki papierosów i pijąc hektolitry kawska ,a na dłuższą metę to chyba każdy byłby wycieńczony, ale nie o tym,😆 cała historia Piotra i Igi Bardzo mi się podobała No i oczywiście jak skończyła się pierwsza część to zaraz chciałam przeczytać następną i tu zonk bo okazuje się, że druga część nie jest wcale kontynuacją historii Piotra i Igi lecz zupełnie odmienną historią natomiast kontynuację mamy w trzeciej części .No i oczywiście trzeba przeczytać wszystkie nie byłabym sobą gdybym to Ominęła. Dla mnie była to świetna książka z wątkiem kryminalnym ,Choć tak naprawdę ujęłabym to, że był to romans z wątkiem kryminalnym który Dość ciekawie się rozwinął .Bardzo mi się podobała cała historia jedyne co mi tylko przeszkadzało to to, że było pełno wulgaryzmów. Ja uwielbiam książki od polskich autorów i wiem ,że gdzie jest mafia, policja ,strzelanki łapanki itp itd ...Jest dużo wulgaryzmów, ale tutaj było tego mnóstwo w pewnych momentach ciężko mi się to czytało natomiast historia była mega wciągająca.Piotr na początku był mega wkurzający, ale z każdą stroną przekonywałam się do niego coraz bardziej.Cudowne, zaskakujące zakończenie ,które zmusi was do sięgnięcia po następne części 😃18+

Oj męczyłam to bardzo długo. Powalająca ilość warknięć na siebie :D Non stop płacząca dziewczyna i facet niekontrolujący napadów złości.

Iga Zamojska - 22 letnia dziewczyna,która uparcie walczy,aby zdemaskować właściciela firmy farmaceutycznej.
Podkomisarz Piotr Skarżyński - 36 letni podkomisarz CBŚ,który również chce zdemaskować Adamskiego,lecz z innych powodów. Piotr trafia na trop hakera "TheEvilFixer",sądzi,że szuka mężczyzny,jednak nic bardziej mylnego.. Co się stanie,kiedy podkomisarz w końcu schwyta hakera ? Czy uda mu się namówić ją do współpracy ? Co się zmieni w życiu ich obojga ?

Książka "Złap mnie" była według mnie dobra,ale właśnie..tylko dobra,nie oczarowała mnie.
Denerwowało mnie zachowanie Igi,jak i Piotra. Niby dorośli ludzie ale miałam wrażenie,że zachowują się czasem jak dzieci. Iga była bardzo rozchwiana emocjonalnie,próbuję ją zrozumieć,bo wiele wydarzyło się w jej życiu. Piotr był mało przyjemnym partnerem,wybuchał dosyć szybko,zachowywał się jak dupek,próbując dokuczać Idze przez jej wadę wymowy lub stawiając ją przez faktem dokonanym,kiedy próbował wyleczyć ją z jej fobii. Podobały mi się ich dwa mocne charaktery,które prowadziły do wielu sprzeczek,ale żadne z nich nie chciało dać sobie wejść na głowę. Tajemnice,które powoli zostają rozwiane,tłumaczą pewne zachowania bohaterów. Nutka niepewności jaka się pojawia,co będzie dalej ? Zakończenie mocne,jestem bardzo ciekawa,co kierowało Piotrem i dlaczego właśnie,tak potoczyły się losy,więc na pewno sięgnę po resztę serii.

Piotrek, ale ty mnie irytowałeś. Nie zliczę ile podejść robiłam do książki. Dopiero jak zaczęli się dogadywać miedzy sobą to zaczęła mnie wciągać książka w siebie. Końcówka jestem zupełnie zaskoczona.

Przyznaje, że przy okazji premiery najnowszej ksiażki Leny M Bielskiej i Sary Biel "Pragnij mnie" trafiłam na świetnie zapowiadającą sie serie Nieuchwytni.

Iga, młoda kobieta i hakerka, która nie ma w życiu lekko. Jest jednak zdeterminowana w swojej misji. Odnoszę wrażenie, że żyje z dnia na dzień nie zdając
sobie do końca sprawy z tego jak wielką krzywdę wyrządza sobie i bliskim sobie osobą. Jej determinacja jest tak silna w tym co robi, że poświęca dosłownie
wszystko, włącznie ze swoim zdrowiem aby tylko dotrzeć do końca srpawy, która spędza jej sen z powiek.

Piotr, podkomisarz CBŚ, który zrobi wiele, nawet nie do końca legalnych rzeczy aby odnaleźć hakera, który pomoże mu w doprowadzeniu postępowania do końca.
Nie zdaje sobie jednak sprawy, że gdy już to zrobi to jego prywatne życie również się zmieni. Będzie musiał stawić czoła demonom przełości.

Ta dwójka to zdecydowanie mieszanka wybuchowa. Żadne z nich nie potrafii utrzymać języka za zębami co skutkuje wieloma przykrymi słowami rzuconymi
w siebie wzajemnie, jednak cała ta "wybuchowa relacja" ma swoją ciekawą stronę. Przyznaje, że kilkukrotnie udało mi się pośmiać przy czytaniu ich historii
i zdecydowanie nie mogę się doczekać wolnej chwilii żeby móc wrócić do tej serii.

sobie do końca sprawy z tego jak wielką krzywdę wyrządza sobie...

Kolejna zakupiona książka w ciemno.
I nie żałuje bardzo mi się spodobała, historia, temat, fabuła i dialogi. Choć nie lubię jak w seriach niema końca to tym razem sięgnę po następną by dowiedzieć się co dalej...
Polecam.

Kolejna zakupiona książka w ciemno.
Polecam.

Nie należy pisać w ten sposób ( nie można nazwać tego książką ),tym bardziej nie należy rozpowszechniać. Średnia ocen 7,6 mnie zachęciła do przeczytania, ale Szanowne Panie Autorki, naprawdę chciałybyście z taką pozycją piśmienniczą spędzić wieczór przy lamce wina?

Nieuchwytni
Tom 1

Hakerka, która szuka sprawiedliwości.
Podkomisarz CBŚ, który chce ją dorwać.

Iga Zamojska jest młodą kobietą. Ale już ma sporo za uszami. Dziewczyna posługuję się fałszywym dowodem osobistym, a pieniądze zdobywa, wyłudzając dane przez SMS-y. W międzyczasie włamuje się również do domów zamożnych ludzi, których akurat nie ma w domu. Jednak takie życie też potrafi być męczące. Iga znajduję się na granicy wytrzymałości.

Dziewczyna nie wie, że nie dla wszystkich ludzi stała się „niewidzialna”. Na jej tropie jest Piotr Skarżyński, który jest podkomisarzem Centralnego Biura Śledczego Policji.
Funkcjonariusz sądzi, że szuka mężczyzny, a nie kobiety. Dlaczego tak myśli? 🤔
Czy uda się podkomisarzowi złapać dziewczynę i zakończyć sprawę sukcesem? 🤔
Czy Inga odpowie, za to, co robiła? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

Książka podobała mi się. Czytało mi się ją dobrze i szybko. Historia Igi i Piotra była ciekawa. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Ta książka była pierwsza z tego duetu i na pewno nie ostatnia. W wolnym czasie na pewno będę chciała przeczytać inne książki tych autorek.
Polecam Wam 😁.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.
Współpraca reklamowa @wydawnictwoniezwykle

Nieuchwytni
Tom 1

Hakerka, która szuka sprawiedliwości.
Podkomisarz CBŚ, który chce ją dorwać.

• Przeczytane 2021

Lena M. Bielska Złap mnie Zobacz więcej