Saint

Okładka książki Saint A. Zavarelli
Okładka książki Saint
A. Zavarelli Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Boston Underworld (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Boston Underworld (tom 4)
Saint
NieZwykłe
2021-10-06
2021-10-06
2016-12-17
Malwina Stopyra
Romans mafijny

Okładka książki Odrodzenie serca Natasha Knight, A. Zavarelli
Odrodzenie serca Natasha Knight, A. ...
Okładka książki Odkupienie grzechu Natasha Knight, A. Zavarelli
Odkupienie grz... Natasha Knight, A. ...

Najsłabsza z całej serii. Scarlett jest dość irytująca a Rory ukazany jakby nie miał w ogóle żadnego charakteru. Nie mniej jednak książka całościowo przyjemna, nie tak ciężka jak pozostałe.

Saint i Grese to główni bohaterowie książki. On jest szefem mafii, ona pielęgniarką. Los sprawia że ich drogi się krzyżują.
Przez całą książkę akcja się rozwija a potem 'bach' ostatni rozdział, epilog i koniec...
Szkoda... Bo można by było lepiej to dopracować.

Szkoda... Bo można by było lepiej to dopracować.

Dla mnie rewelacja ,lubię silne kobiety potrafiące o siebie zadbać a nie takie co zaraz rozpływają się na widok faceta .Polecam

W sumie podobała mi się historia Scarlett. I tyle. Nie są to moje ulubione książki, nie cierpię tego lektora, ale jednak coś w nich jest, bo regularnie wracam. Mam nadzieję, że Storm dostanie swoją historię, bo zaciekawiła mnie bardziej, niż główna bohaterka (:

Tenly"Scarlett" po złych przeżyciach, odcina się od rodziny i poprzedniego życia, aby wieźć samotną opartą na zemście egzystencję. Na swojej drodze poznaje Rorego "Sainta", które również skrywa swoje tajemnice. Jak potoczą się dalsze losy "Scarlett"? Jakie tajemnice wyjawią bohaterowie? Dowiecie się czytając tę książkę. Polecam całą serię tej autorki

"Saint" to już czwarta część sagi o irlandzkiej i rosyjskiej mafii. Każda kolejna część jest powiązana z poprzednią, dzięki czemu czytelnik nie gubi się w historiach bohaterów.
Scarlett to dziewczyna pochodząca z porządnej rodziny z tradycjami. Świat stał przed nią otworem. Mogła mieć wszystko, żyć w luksusie i cieszyć się życiem, jednak stało się inaczej. Na jej życiowej drodze stanęli ludzie, którzy nieodwracalnie zmienili ją i jej dalsze losy. Kiedy na jej drodze staje tytułowy Saint nie patrzy na niego jak na potencjalną miłość. Dla niej każdy mężczyzna to zło, które trzeba jak najszybciej zniszczyć, by nie siało dłużej spustoszenia. Saint jednak, podobnie jak Scarlett, ma nieciekawą przeszłość. Być może właśnie to jest ich częścią wspólną, nie dającą o sobie zapomnieć.
Książkę bardzo dobrze i szybko się czyta, z resztą jak wszystkie poprzednie części. Z niecierpliwością czekam na kolejną część.

Czytając poprzednią część i domyślając się jaka może być fabuła dotycząca Scarlett, no tak sceptycznie podchodziłam do tematu. Nie bardzo miałam ochotę ją czytać. Jednak przełamałam się, ponieważ poprzednie części bardzo mi się podobały i niejednokrotnie autorka zaskoczyła historią bohatera. Na szczęście tak było i tym razem. Byłam zaskoczona tym jak została poprowadzona akcja książki, a zwłaszcza zakończenie. Super :)

"Saint" jest czwartym tomem serii o bezwzględnej mafii.
Rosyjscy i Irlandzcy mafiozi, których historie są bardzo intrygujące!
Kto polubił poprzednie tomy- bez zwątpienia przypadnie Wam do gustu i czwarty.
Ja tę serię uwielbiam!
Znacie i uwielbiacie? 😍
A może jest całkiem odwrotnie i seria nie przypadła wam do gustu? 😁
Mi bardzo podoba się świat, który kreuje autorka. Bezwzględna, pełna mroku i strachu mafia, która pozostaje w myślach na dłużej niż powinna.
Autorka w genialny sposób przedstawia ten świat, ale też nie zapomina o innych rzeczach. Ja bardzo lubię czytać te groźne opisy, ponieważ autorka potrafi poruszyć wyobraźnię. W głowie bez problemu kreowały mi się sceny, które opisywała. Dla mnie to było cudowne przeżycie, po części „znaleźć się” w tym światku. Mrok to nieustający element tego tomu.
Historia jest ciekawa, ponieważ podczas czytania towarzyszy nam wiele emocji. Uwielbiam plątaninę brutalności, niebezpieczeństwa i erotyki! Bo tego też tutaj nie brakuje, jest gorąco, uwierzcie mi.
A. Zavarelli w tym tomie przedstawiła historię Scarlett i Saint’a.
Kreacja bohaterów jak zwykle wyszła znakomicie. Uwielbiam to w jej książkach. Męska postać była po prostu mocna. I bardzo intrygująca, ponieważ połączenie mroku i męskości z lekkim humorem wyszło naprawdę dobrze i naturalnie. No i można by śmiało rzec, że do czynienia mamy z bad boyem.
Do tego osobowość Scarlett, która okazała się być bardzo silną kobietą.
Ja uwielbiam tę serię i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Od początku mojej przygody byłam oczarowana piórem, stylem i pomysłem na fabułę przez autorkę. Do tego świetnie wykreowani bohaterowie, mnóstwo uczuć. Jestem pod wrażeniem i już czekam na kolejne jej książki!

"Saint" jest czwartym tomem serii o bezwzględnej mafii.
Rosyjscy i Irlandzcy mafiozi, których historie są bardzo intrygujące!
Kto polubił poprzednie tomy- bez zwątpienia przypadnie Wam do gustu i czwarty.
Ja tę serię uwielbiam!
Znacie i uwielbiacie? 😍
A może jest całkiem odwrotnie i seria nie przypadła wam do gustu? 😁
Mi bardzo podoba się świat, który kreuje autorka....

Scarlett nienawidzi mężczyzn, nikogo nie darzy zaufaniem ani lojalnością, każde jej działanie to jest środek do osiągnięcia celu. Teraz zamierza wykorzystać Rorego, czyli Saint'a, mężczyznę, który w tej demonicznej kobiecie widzi swoją życiową partnerkę. Jednak jak co zrobić, aby zaskarbić sobie jej uznanie? Saint wie, że dziewczyna cały czas gra i kłamie, że nigdy nie może być pewny, jednak jeśli zależy mu na kobiecie musi wykazać się sprytem.
Bardzo wciągająca historia, jednak na tle pozostałych plasuje się w średnim położeniu. Opadł gdzieś entuzjazm poprzednich części.

W tej serii książki, niektóre są dla mnie lepsze inne gorsze. Ta zdecydowanie należy do moich faworytów. Czyta się ją lekko, miło i przyjemnie. Uwielbiam romanse mafijne, ale takie, w których to mafiozo jest typem romantyka, jest rzadkością. To bardzo miła odmiana. Bohaterowie są naprawdę sympatyczni, a kiedy poznajemy ich przeszłość, osobowość to już w ogóle zyskują. Chyba będą moją ulubioną parą. Fabuła świetna, nie mam się do czego doczepić. Polecam gorąco. 😍

• Mafia

A. Zavarelli Saint Zobacz więcej