Will

Insignis
2021-11-11
2021-11-11
Michał Strąkow, Michał Jóźwiak

Fajnie mi się czytało,historia faceta który udawał samego siebie bo został za młodu zarażony strachem ale to udawanie przyniosło mu ogromny sukces.

Pierwsze 200 stron ciężkie, ale potem bardzo mnie wciągnęła. Dzieciństwo Willa i początki z hip hopem nie były aż tak porywające. Ogólnie polecam. Patrzę inaczej teraz na niego.

Świetna wciągająca książka o aktorze i jego rodzinie

Świetna wciągająca książka o aktorze i jego rodzinie

Jak to biografia - dobrze napisana, poprawnie lecz nie robi wrażenia. Wrażenie by było, gdybym długo po jej przeczytaniu o niej pamiętał. Ta jednak jest do odhaczenia i tyle. Aczkolwiek polecam - ponieważ czyta się na prawdę dobrze i płynnie. Jednak nic dla siebie wyciągnąć nie idzie z niej.

Wciągająca. Zabawnie było poczytać o samozwańczym "mistrzu kontrolowania emocji" na rok przed tym jak spoliczkował Chrisa:D Pozycja warta przeczytania niezależnie czy lubi się tego aktora czy nie. Przedstawia specyficzny sposób na życie. Niektóre informację mogą być nawet przydatne dla własnego rozwoju.

Na początku nie byłam przekonana do tej książki ale z kolejnymi kartkami zaczęłam doceniać to co zrobił Will Smith. Pisał o sobie, o osobistych, intymnych sprawach, przy czym dzielenie się nimi było w granicach dobrego smaku. Takie książki zawsze będą zawierały subiektywne odczucia czy osądy, Will pisze o nich oraz o swojej drodze przemiany. Do tego mnóstwo zdjęć. Warto po nią sięgnąć, nie tylko fanom Willa.

Tętniąca życiem, poczuciem humoru i osobistymi refleksjami. Taka jest ta biografia. Prawdziwa. Czytając miałam nieodparte wrażenie, jakby Will Smith (jakim go sobie wyobrażam) opowiadał mi swoje życie, wplatając pomiędzy zdania prawdy o życiu, których doświadczył na własnej skórze. Ogromny plus za umiejętność przyznania się do swoich słabości i błędów.

Czytając opinie na lubimyczytac.pl przed zakupem tej książki do zakupu przekonało mnie stwierdzenie, że "nie jest to kolejna cukierkowa biografia, a jej bohater potrafi się przyznać do swoich błędów".

Sama książka mega ciekawa- kompletnie nie miałem pojęcia o wielu faktach z życia Willa Smitha.

Moim zdaniem trochę przydługa część dotycząca dzieciństwa i okresu dojrzewania, a przynajmniej w porównaniu do okresu po ~2010 roku.

Moim zdaniem trochę przydługa część dotycząca dzieciństwa i okresu...

Absolutnie top. Niesamowity artysta to i książka jest niezła.

Absolutnie top. Niesamowity artysta to i książka jest niezła.

Nie gwiazdkuję reportaży.
Wciagnęłam się w tę książkę. Jako fanka Willa Smitha byłam zadowolona z czytania. Wszystko było dla mnie nowe, bo tylko oglądałam filmy z jego udziałem. Jestem wdzięczna, że mogłam poznać jego historię

Nie gwiazdkuję reportaży.

Video