Will

Okładka książki Will
Mark MansonWill Smith Wydawnictwo: Insignis Media biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Will
Insignis Media
2021-11-11
2021-11-11
Michał Strąkow, Michał Jóźwiak

To nie jest biografia pełna suchych faktów – urodzony tego dnia w tym mieście. Will sam przyznaje się do tego, że jest bajarzem, że może przekonująco opowiedzieć nam o wszystkim, co przyjdzie mu na myśl. Ale tutaj chciał opowiedzieć prawdę o sobie, powspominać, podzielić się z czytelnikiem swoją filozofią życiową. Właśnie dlatego tak dobrze się to czyta.

„Dlatego, wiadomo,...

Raczej unikam biografii, bo nie interesuję się specjalnie czyimś życiem, jednak dzięki @insignis_media, książka trafiła także do mnie. Muszę przyznać, że ta opowieść autobiograficzna jest świetnie napisana. Zaskakuje, bawi i inspiruje. Daje nadzieję na sukces, ludziom z trudnych, żeby nie powiedzieć, patologicznych środowisk. A trzeba przyznać, że dzieciństwo i młodzieńcze...

Rzadko sięgam po autobiografię, zwyczajnie się ich "boję". Do "Willa" również podeszłam z lekkim lękiem i ogromna ciekawością. Lęk był niepotrzebny. Świetnie się ją czyta, momentami miałam wrażenie, że czytałam pamiętnik samego Willa Smitha! Pokazuje nam swoje słabości, jak pokonał swoją drogę na szczyt i jaką ciężką pracę w to włożył! Bardzo przyjemna biografia :)

Will Smith, aktor dwukrotnie nominowany do Nagrody Oscara, producent i muzyk, laureat nagród Grammy i NAACP. Jego zróżnicowana kariera artystyczna obejmuje filmy, programy telewizyjne i multiplatynowe albumy muzyczne. Will ma na swoim koncie wiele rekordów kasowych, w tym najdłuższą serię filmów (ośmiu), które zarobiły ponad 100 milionów dolarów każdy. Globalny dochód...

Rewelacja. Bohater obnaża się ze swoich słabości, a to wszyscy uwielbiamy. Pokazuje swoją drogę na szczyt i wszystkie czynniki, które go tam utrzymały/utrzymują do dziś. Udowadnia, że cieżka praca to czasem więcej niż talent. Finalnie przestrzega też przed pojmowaniem szczęścia w sposób w jaki sam do niego przez całe życie podchodził. Bardzo cenna lekcja. Jedna z...

Rewelacyjna pozycja. Od tej pory, kiedy usłyszę pytanie co jest w życiu naprawdę ważne odpowiem: przeczytaj autobiografie Willa Smitha to się dowiesz!!!

Nie jestem fanką biografii jednak ta książka mnie do siebie przyciągnęła okładką. Czy porwała mnie? O tym za chwilę.
Jest to historia Willa przedstawiona z jego perspektywy. Poznajemy tu jego życie. Jego porażki i sukcesy. Kogo spotkał, z kim rozmawiał, co myślał, jak reagował na różne sytuacje. Znajdziemy tu wiele przemyśleń Willa, co jest super. Bo możemy „wejść” do jego...

Jest to autobiograficzna literatura, w której autor i zarazem bohater dzieli się z nami wszystkimi przeżyciami, które ukształtowały go jako bardzo rodzinnego człowieka i gwiazdę show-biznesu.
Pozycja ta według subiektywnego mojego odczucia jest również rodzaju spowiedzią terapeutyczną, ponieważ oprócz przemyśleń, prawd życiowych, które są wygłaszane całkiem licznie, stara...

Audiobook w wykonaniu autora wraz ze wstawkami muzycznymi. Historia ciekawa i słucha się z przyjemnością

Dzisiaj zmierzyłam się z książką, która wręcz przyciągnęła mnie do siebie swoją okładką. Nie zawiodła mnie intuicja. Było warto!

"Zawsze uważałem się za tchórza. Strach jest obecny w większości moich wspomnień z dzieciństwa – bałem się innych dzieciaków; bałem się, że ktoś mógłby mnie zranić albo że najem się wstydu; bałem się, że wydam się innym słaby."

Czytając...

• 2022