Kup teraz - 17 ofert w cenie od 22.20 zł do 33.30 zł

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

Mark Manson Wydawnictwo: Helion, Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life
Data 1. wydania:
2016-01-01
Leszek Sielicki
Helion, Sensus
poradnik psychologia rozwój osobisty szczęście
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Leszek Sielicki
poradnik psychologia rozwój osobisty szczęście

Cała myśl przewodnia w porządku, daje do myślenia, ale całość to jedno wielkie lanie wody.

Jakość tego typu książek zawsze mierze liczbą zużytych zakładek do oznaczenia ciekawych cytatów. Tutaj użyłem ich całkiem sporo.

Znalazłem w niej kilka ciekawych myśli, część dla mnie byłą bezużyteczna. Jak to w takich książkach.

Czytałam w oryginale, więc może to zmienia wrażenia. W sumie bardzo fajna i przystępna książką na początku drogi "samorozwoju" ;)

Ot taki sobie poradniczek, lekko zbuntowany. Można ale niekoniecznie

Wartościowa książka. Daje do myślenia i skłania do zastanowienia się nad sobą.

Zazwyczaj nie sięgam po książki z gatunku "rozwój osobisty", ale tę poleciła mi koleżanka i z ciekawości przeczytałam. W oryginale, na wszelki wypadek, żeby nie zrzucać winy na tłumacza. I szczerze powiem, że nie zmieniłam zdania o tego typu pozycjach. Na kilka godzin lektury wyłowiłam może kilka wartościowych zdań. Reszta trąciła tanią psychologią. Nihil novi sub sole,...

Chyba jestem za młoda na książki rozwojowe. (3/10⭐)

Na książkę polowałam jakiś czas, nie powiem bym była rozczarowana jednak mnie nie zachwyciła. Napisana lekko , "amerykański sen" z filmów :). Coś nie tak z tym tytułem?- ale to tak na marginesie, dla mnie książka chaos, która raczej nie zmieni mojego życia - może była zbyt subtelna :)

Książka nie zmieniła mojego życia, ale przyjemnie się ją czytało i na pewno warto po nią sięgnąć w przypadku spadku motywacji - może zachęcić do działania i podniesienia się z dołka.

Nie zgadzam się z jedną z zamieszczonych tu opinii, jako że jest to książka typowo amerykańska. Raczej jest to właśnie podejście przeciwne standardowym poradnikom, głoszącym, że każdy może...

Książka to bardziej opinie autora o życiu i o tym, jak powinno się do niego zabierać. Niektóre rady są bardzo dobre, by zastanowić się nad swoimi wartościami, jak zbudować relację opartą na szczerości, jakie cele sobie stawiać. Inne są takie powiedziałabym ryzykowne, jak niezamartwianie się zbytnio o przyszłość, podejmowanie ryzykownych decyzji " bo co masz do stracenia,...

• 2019
  • 2020
  • 2018
  • Audiobook
  • Psychologia
  • Audiobooki

Mark Manson Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie Zobacz więcej