Ucieczka bodyguarda

Okładka książki Ucieczka bodyguarda Marta Maciejewska
Okładka książki Ucieczka bodyguarda
Marta Maciejewska Wydawnictwo: Szara Godzina Cykl: Sekret bodyguarda (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Sekret bodyguarda (tom 2)
Szara Godzina
2021-10-08
2021-10-08

Marta Maciejewska "Ucieczka bodyguarda" wydawnictwo Szaragodzina

Roz.5
Nadszedł czas na przesłuchanie,którego tak bardzo obawiała się Mikaela.Próbowała się nawet jakoś wymigać,usprawiedliwiając nadmiarem pracy,detektyw jednak był nieugiety.Zaproponował popołudniową wizytę na komendzie,aby niczego nie przekładać na później.Nie mając wyjścia,projektantka po skończonej pracy zabrała swoje rzeczy z biurka i udała się na posterunek policji.Co prawda,wiedziała,że nic złego nie może się stać,bo jedzie tylko zeznawać jako świadek i w razie czego Gabriella wybawi ją z opresji,lecz mimo wszystko czuła ucisk w żołądku i ogólne rozdrażnienie.Za nic w świecie nie mogła wydać Theo,nie mogła powiedzieć,że był zamieszany w napad.Musiała być bardzo ostrożna i uważać na to,co mówi.
....
Jest to kontynuacja pierwszej książki "Sekret Bodyguarda"
Mikaela po ostatnich wydarzeniach postanawia znów zatrudnić sobie osobistą ochronę,jest bardzo zdziwiona kiedy zostaje nią kobieta.Bohaterka sceptycznie podchodzi do tej sytuacji gdyż nie jest przekonana czy Alice da sobię radę z ochroną jej.
Pewnego dnia Mikaela widzi jak Alice jest odważna i niczego się nie boi,chce się stać taka jak Ona.Alice po długich namowach postanawia zabrać Mikaele do podziemi i tam nauczyć się walczyć.Kiedy zyskuję już małą nadzieję że da sobie radę pojawia się Theo i wszystko burzy.Mikaela musi uważać aby nie każdemu ufać.Zwraca uwagę na nowego informatyka wydaję jej się bardzo podejrzany.Do tego Theo zostawia jej wiadomości.Boi się nie tylko o siebie lecz także o niego.Okazuje się że musi uważać na każdego nawet kogoś kto w ostatnim czasie stał jej się kimś bliskim.
Czy Mikaela poradzi sobie?
Co zamierza Theo?
Moja ocena 4,5/5
Główna bohaterka bardzo przypadła mi do gustu,walczy o siebie nie poddaje się,szuka rozwiązania.Autorka opisała kreację Mikaeli tak dokładnie że swoimi oczami widziałam te stroje.
Powiem Wam że to nie ostatnia książka Mikaelą i Theo.
Pamiętajcie każda z Nas może kiedyś być w sytuacji bez wyjścia ale trzeba umieć się bronić tak samo jak zrobiła to Mikaela.

Marta Maciejewska "Ucieczka bodyguarda" wydawnictwo Szaragodzina

Roz.5

Tak jak w poprzednich czesci i tutaj odnalazlam plusy i minusy. Duzym minusem jest to, ze pomimo szczerych checi nie jestem w stanie polubic Mikaeli. Ale niecheci do dziewczyny nie stanie mi na drodze do poznania dalszej historii bohaterow ksiazki. A wam polecam przekonac sie samym jakie uczucia wzbudzi w was ta historia.

„Kocham Cię. Tylko to jest prawdą. Reszta się nie liczy. Proszę nigdy o tym nie zapomnij i nie wątp w nas. Nie wątp we mnie”

Mikaela Brown ma wszystko : pieniądze, luksusowe życie, świetnie prosperujący dom mody,ale nie ma najważniejszej rzeczy-miłości Theodor’a,który zmuszony sytuacją,zniknął i zostawił ukochaną wydawałoby się na zawsze. Każdego dnia Mikaela cierpi, tęskni i rozpamiętuje wspólnie spędzone chwile. Gdy nagle Theo,zostawia jej list, a wszyscy wokół wydają się być tymi, którzy czyhają na jej życie, za namową swojej nowej bodyguard-Alice, Mikeala rozpoczyna zajęcia samoobrony z czwórką, z początku, wydających się jej, gburowatych i przerażających facetów.
Wkrótce okazuje się, że choć nie łatwe treningi stają się dla niej swoistą terapią i pewnego rodzaju wyzwoleniem. Znikąd pojawiający się Theo na nowo rozpalając jej ciało i umysł, by potem oddalać się od niej na nowo. I nawet kiedy w powietrzu nieustająco wisi zagrożenie, Mikaela, nie może odpuścić pracy zawodowej i wspaniałego kontraktu jaki może zyskać jej dom mody. Kobieta będzie zmuszona podjąć decyzję, która może zaparzyć na całym jej życiu, ale czy rozum, czy miłość weźmie górę nad wyborem i jakie będą konsekwencje tej decyzji, musicie przekonać się sami, jedno jest pewne, niestety nie obejdzie się bez ofiar.
Emocjonująca, zaskakująca, ale też namiętnie pikantna, taka jest druga część serii o bodyguardzie. Przemiana Mikaeli jaką możemy zauważyć, jej jest na prawdę potrzebna, a ludzie, których poznaje, zmuszona zawalczyć o swoje własne bezpieczeństwo, bezinteresownie jej w tym pomagając, stają się kimś więcej, niż tylko trenerami. Tak jak z Mikaeli można czytać jak z otwartej księgi, tak Theo, aż do samego końca. pozostaje dla mnie jedną wielką zagadką, a koniec, no cóż, mam nadzieję na więcej.
Niebezpiecznie i pikantnie, ale też luksusowo i stylowo, autorka świetnie połączyła wszystkie te elementy w jedną zaskakującą całość.

W związku z tym, że ostatnie momenty książki, znowu mnie zaskoczyły, mam nadzieję, że wkrótce pojawi się trzeci tom :-)

Mikaela cierpi po tym jak ukochany mężczyzna dopuścił się zdrady przez co wpakował ich oboje w poważne kłopoty. Jego ucieczka jeszcze bardziej rozdziera serce kobiety, która z kolei nie potrafi oderwać się od pięknych wspomnień. Pani Brown zatrudnia nowego ochroniarza i uwaga... Jest to kobieta. Silna i odważna babeczka, której uczucie strachu jest zupełnie obce. Kiedy już wszystkie możliwe łzy zostają wylane, Mikaela powraca do świata żywych i ostro się za siebie bierze. Z czasem wzrasta jej pewność siebie i odwaga. Jej serce nadal pozostaje roztrzaskane na miliony kawałków, lecz mimo wszystko nie chce tak łatwo odpuścić i postanawia jeszcze raz zaufać ukochanemu.

Jak młoda kobieta poradzi sobie z gangiem, który za wszelką cenę usiłuje dokonać zemsty za zdradę przyjaciela?

Jest moc i adrenalina. Akcja momentami jest bardzo dynamiczna, pochłaniająca i bardzo pikantna. Podobnie jak pierwszą część, drugą czyta się równo szybko i przyjemnie. Przy tej serii można się odprężyć, oderwać od świata kryminałów i oddać wodzy własnej fantazji. Jeśli takich właśnie książek Ci potrzeba, to serdecznie polecam. Autorka ma bardzo lekkie i przyjemne piórko, ja osobiście kupuję tę historię w całości i czekam na ostatnią część. Bardzo zżyłam się z bohaterami i myślę, że byłyby to świetny materiał na serial, który na pewno bym obejrzała z pewnością jak wiele innych fanów romansów erotycznychf, gdzie o miłość należy walczyć, pokonując jednocześnie demony własnej przeszłości.

#ucieczkabodyguarda to kolejna część zaraz po #sekretbodyguarda
Niestety pierwszej części nie czytałam i szczerze to byłam tak zakręcona, że nie wiedziałam, że istnieje. Dopiero w trakcie czytania czegoś mi brakowało. Jakiś informacji.
Ale spokojnie można czytać osobno. To kontynuacja ale zaczyna się od tego, że dziewczyna tęskni za Theo.

Książka lekka i przyjemna. Wątek kryminalny super, miłosny również.
To było moje pierwsze spotkanie z autorką. Zapewniam, że nie ostatnie. Chętnie wrócę do pierwszej części. Ostatnio tak się składa, że część książek zaczynam od końca 🤣

Mikaeila jest załamana. Jest świat rozpadł się na kawałki. Theo zniknął i to na zawsze. Ale czy na pewno? Czy jej książę wróci? Obroni ją? Czy dziewczynie grozi niebezpieczeństwo?

Sprawdźcie koniecznie a ja już pobrałam z legimi pierwsza część.

#ucieczkabodyguarda to kolejna część zaraz po #sekretbodyguarda

Książka lekka i przyjemna....

💔❤️💔 RECENZJA 💔❤️💔

Autor: @marta_maciejewska_autorka
Wydawnictwo: @szaragodzina

Ucieczka Bodyguarda

Jest to kontynuacja książki „Sekret Bodyguarda”, która była debiutem autorki.

Nad idealnym światem Mikaeli zawisły czarne chmury. Theo zniknął. Mikaela musi spędzać samotne noce, bez dotyku jego ciała oraz namiętnymi słowami, które szeptał jej do ucha. Po pietach depczą jej bezwzględni porywacze i policja. Dziewczyna zatrudnia nowego ochroniarza. Alice nowy ochroniarz Mikaeli, doskonale rozumie jej strach i ból po zniknięciu Theo. To ona uczy Mikaelę posługiwania się bronią oraz sztuk walki. Główna bohaterka odzyskuje wiarę w siebie, jako kobieta i jako businesswoman. Jednak tę siłę i pewność siebie, burzy nieoczekiwany powrót Theo. Dlaczego wrócił? 🤔
Czy można zaufać mu na nowo? 🤔
Czy rozum wygra z miłością? 🤔
Czy między nimi jest tylko i wyłącznie pożądanie? 🤔
Dokąd ich to zaprowadzi? 🤔
I co stało się z Alice? 🤔
Czy dalej jest ochroniarzem Mikaeli? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedź w książce.

Historia Theo i Mikaeli wciągnęła mnie od pierwszych stron. Było mi smutno z powodu tego, co musiała przejść Mikaela. I z czym musi się mierzyć. A Theo? Pojawia się tylko po to, by znów zniknąć. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mnie książka się podobała i czytało mi się ją dobrze. Mam nadzieję, że autorka napisze nam, dalsze losy tej pary. I z niecierpliwością na to czekam.
W wolnej chwili wrzucę wam krótką recenzję pierwszego tomu.

Ja polecam Wam tę pozycję 📙📖.

Gratuluję autorce i życzę jej dalszych sukcesów 📚.

Dziękuję autorce za egzemplarz ♥️.

💔❤️💔 RECENZJA 💔❤️💔

Autor: @marta_maciejewska_autorka
Wydawnictwo: @szaragodzina

Ucieczka Bodyguarda

Jest to kontynuacja książki „Sekret Bodyguarda”, która była debiutem autorki.

No i wszystko wskazuje, że będzie cz. III.
czekam z niecierpliwością:)
Polecam.

No i wszystko wskazuje, że będzie cz. III.
czekam z niecierpliwością:)
Polecam.

,,Ucieczka bodyguarda" to druga część romansu Theo i Mikaeli. Czy to przeszkodziło mi w głębic się w te historię nie znając pierwszej części ?
Absolutnie nie.
Bohaterka nie może się pogodzić ze zdrada Theo oraz tym ,że ja porzuca ,tym samym próbuje ochronić siebie i jego przed gangiem , który ukochany zdradził .
Ta historia była prosta , dosyć przewidywalna.
Obserwujemy jak Mikaela z rozdziału na rozdzial z przestraszonej damy staje się twarda babka . I to mi się podobało , opisy treningów w podziemiach , budowanie przyjaźni i wychodzenie ze strefy komfortu aby poznać siebie na nowo . Kiedy bohaterka godzi się że stratą ,wkracza on cały na czarno...🤣 I zaczyna się .... Opisy erotyczne przywracają o zawrót głowy i szybsze bicie serca .

Cóż . Narracja jest lekka ,jednak dosyć szybko znudziłam się cała akcja ,która była dla mnie zbyt przewidywalna . Z bólem serca stwierdzam ,że książka choć dobra ,nie ma w sobie nic innego . Więc rozumiecie ,uczucia mam bardzo mieszane,bo mimo wszystko wieczór spędzony z tą książka był przyjemny

Absolutnie nie.
Ta historia była prosta , dosyć przewidywalna.
Obserwujemy...

Mikaela potrzebuje nowego ochroniarza i uwaga nie będzie to, nikt inny jak Alice zgadza się kobieta, która ma za zadanie teraz zastąpić Theo, który zniknął.
Mikaelia bardzo tęskni za poprzednikiem Alice, jego dotyk i uczucie bliskości. Wspomina cały czas mężczyznę i nie umie zapominać o nim i o tym, co ja spotkało.
Wielkie niebezpieczeństwo nie robi sobie jednak wolnego i kocięta postanawia nie liczyć tylko na ochronę dzięki Alice która wprowadza ją do świata gdzie nie będzie musiała tylko liczyć na osobę drugą w ochronie siebie.
Choć praktycznie drogi Mikaeli i Theo miały się już rozejść, ale tak naprawdę nie do końca dzieje się tak.

Oczywiście odsyłam do pierwszej części,, #sekretbodyguarda " zanim zaczniecie czytać #ucieczkabodyguarda
Marta oczywiście znowu nie zanudza nas, tylko daje nam pożądania dawkę uczuć i akcji. Zakończenie było tak zaskakujące, że no Marata pisz szybciutko kolejna część, bo ta historia stanowczo się jeszcze nie skończyła. Książka opowiada o niebezpieczeństwo, ale i namiętności. Co tam się wydarzyło musicie przeczytać sami.
Czy Theo wróci do życia Mikaeli?
Kogo zabierze śmierć z tego świata?

Tego dowiecie się czytając książkę, do czego gorąco zachęcam.

💖

Wielkie niebezpieczeństwo nie robi sobie jednak wolnego i...

Drugi tom jest zdecydowanie lepszy , pełny akcji i emocji. Mikaela z księżniczki zmienia się w twarda kobietę , boi się ale już mniej , zaczyna walczyć o siebie i o miłość . Książka wciąga i napewno nikt się nie będzie nudził . Polecam.

• Kwiecień
  • Maciejewska Marta
  • Polskie

Dodaj cytat z książki Ucieczka bodyguarda