Diaboliczna miłość

Okładka książki Diaboliczna miłość P.K. Farion
Okładka książki Diaboliczna miłość
P.K. Farion Wydawnictwo: Akurat Cykl: Diabelski układ (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Diabelski układ (tom 3)
Akurat
2021-10-06
2021-10-06
kryminał sensacja miłość Wrocław Barcelona teamBłażej tajemnice przestępstwa policjant cbś

Okładka książki Żelazo P.K. Farion, Mateusz Gostyński
Żelazo P.K. Farion, Mateus...

2001

Świetne zakończenie całego cyklu , w którym autorka zaserwowała niezapomniane emocje i dużo zwrotów akcji, tak że nie można się nudzić.
Akcja rozgrywa się trzy lata po ostatnich wydarzeniach.
Sara bierze ślub z mężczyzną, który okazuje się mimo dwóch lat znajomości , damskim bokserem.
Potem wypadek samochodu na moście , pobyt w szpitalu i po odzyskaniu świadomości widzi Błażeja.
Jak teraz będzie wyglądało ich życie.....czy będą razem, czy potrafią sobie wybaczyć to wszystko co ich dzieliło, czy tajemnice rodzinne ujrzą światło dzienne.
Dużo się w tej powieści dzieje, są emocje i dużo słów o miłości. Znowu wracamy do Hiszpanii, znowu są przyjaciele i wrogowie.
Bardzo mi się ta powieść podobała, Opowiedziana przez Błażeja i Sarę pozwoliła lepiej poznać ich spojrzenie na całą historię.
Warto przeczytać cały cykl. Polecam

Akcja rozgrywa się trzy lata po ostatnich wydarzeniach.

Ależ to zakończenie trylogii musiało się u mnie naczekać. Jakoś nie miałam wiecznie na nie czasu, albo było coś co musiałam przeczytać szybciej... Czy żałuję, że tak długo czekało?
I tak i nie :P
Tak, bo to jest naprawdę świetne zakończenie tej serii.
Ale też nie żałuję, ponieważ dzięki temu, choć minimalnie mogłam łudzić się tym, że ta historia jeszcze trwa, że nie muszę się jeszcze żegnać z bohaterami ;)

Można powiedzieć, że historia zaczyna się od całkiem poukładanego życia bohaterów...
Każde wydawać by się mogło, że jest szczęśliwe.
Ale czy faktycznie tak jest?

Nasza bohaterka bierze ślub, który zmienia wszystko...
Dosłownie wszystko.
Co skrywa ta historia?
Z jakimi dramatami przyjdzie się bohaterom znowu zmierzyć?
I najważniejsze! Czy jest szansa na happy end?

Musicie przekonać się sami. Ja Wam tylko obiecuję, że autorka zaserwowała niezapomniane wrażenia i całą masę zwrotów akcji. A emocje... no tych Wam nie zabraknie na pewno!

Polecam serdecznie całą serię!

I tak i nie :P
Tak, bo to jest naprawdę świetne zakończenie tej serii.

W końcu przebrnęłam przez całą historię Sary i Błażeja.
Bajka z wieloma nie dokończonym i sytuacjami i częściowo nie realnymi.
Wiele wątków dziwnych, główna bohaterką to teraz całkowita "sierota" która nic sam Anię zrobi, nie pomyśli. Błażej za to superbohater który "teleportuje się "aby znalesc się we Wrocławiu z Barcelony.
Do mnie to wszystko nie przemawia.

W końcu przebrnęłam przez całą historię Sary i Błażeja.
Bajka z wieloma nie dokończonym i sytuacjami i częściowo nie realnymi.
Do mnie to wszystko nie...

RECENZJA

😈 "DIABOLICZNA MIŁOŚĆ "😈

Autor: P.K. FARION

Wydawnictwo: AKURAT
Wydawnictwo MUZA SA

"BO NIE MA NA ŚWIECIE NIC CENNIEJSZEGO NIŻ MIŁOŚĆ. NIC NIE DAJE TAKIEGO SZCZĘŚCIA, JAK UMIEĆ KOCHAĆ I CIESZYĆ SIĘ Z BYCIA KOCHANYM.
NIE WYSTARCZY JEDNAK POKOCHAĆ, TRZEBA JESZCZE POTRAFIĆ WZIĄĆ TĘ MIŁOŚĆ W SWOJE RĘCE I PRZENIEŚĆ JĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE. "

Książkę przeczytałam dzięki Booktour, który zorganizowała @Patka_i_ksiazki

DIABOLICZNA MIŁOŚĆ to książka, która od samego początku zaskakuje, pełno w niej emocji i akcji. To jazda bez trzymanki, istne tornado wydarzeń. Nie byłam pewna, z czym wyskoczy zaraz autorka i czym mnie zaskoczy.
Czytam sobie, już myślę, a jednak wszystko będzie dobrze, a tu jak policzek, trzask, kopara w dół, totalny zonk.
Ta część zdecydowanie najlepsza.
Dostaniemy zaskakujące zwroty akcji, ból, emocje, intrygi, tajemnice, dobrą akcję, pikantne sceny erotyczne.
W tej części zostaje wszystko wyjaśnione.

Na Błażeja spojrzałam zupełnie inaczej, więc jestem w #teambłażej.
Sara ogromnie się zmienia, wiele przemyślała, przejrzała na oczy, a kochaną mamuśkę dziewczyny najchętniej rozszarpałabym, jak tej kobiety nie lubię.

Świetnie poprowadzona fabuła, która wciąga niesamowicie w wir nieoczekiwanych wydarzeń. Nie mogłam się od tej historii oderwać. To była czysta przyjemność przeczytać tę książkę, która dostarczyła mi niesamowitych wrażeń, nadziei, że może w końcu będzie dobrze, a może jednak nie.

Autorka ma lekkie pióro i przyjemny styl.
Wszystko przemyślane i poprowadzone dynamicznie.
Bohaterowie fajnie wykreowani, barwni, popełniają błędy, mające sporo wad, czasami strasznie irytujący, ciągle robili sobie pod górkę, ale dzięki temu są jacyś i zwracają na siebie uwagę. Widziałam ich miłość, rozterki, zwątpienia, nadzieje na lepsze jutro.
Głównym postaciom ciągle coś stawało na drodze do szczęścia i nie mogli się nim nacieszyć. Sara to naprawdę przeszła bardzo wiele.

Żeby nie zdradzać, fabuły nie powiem, co zaserwuje nam autorka, ale zachęcam do przeczytania ostatniej części.

"Miłość rodzi się wtedy, gdy bratasz się z cierpieniem, nie tylko umiesz je znosić, lecz go nie unikasz......"

Czy Sara zda sobie sprawę, że Błażej ją Kochał.?

Czy istnieje, choć część szansy, że Sara i Błażej mogą być razem?

Czy Sara, wychodząc, za mąż popełnia największy błąd swojego życia?

Co przyniesie życie głównym postaciom, co im zabierze?

Czy dziewczyna wyciągnie wnioski i podsumuję swoje życie?

Polecam ❤️😍

RECENZJA

😈 "DIABOLICZNA MIŁOŚĆ "😈

Autor: P.K. FARION

Wydawnictwo: AKURAT
Wydawnictwo MUZA SA

Książkę przeczytałam...

Jeju jakie to jest złe!

Diaboliczna miłość, to trzecia i na szczęście ostatnia część historii miłości Błażeja i Sary. Autorka zapewnia emocje jak z seansu Niezniszczalnych. Czyli taka bajeczka dla dorosłych z cyklu zabili ich, a oni i tak wrócili. To bajka z bonusem w postaci gorących scen seksu. No fanki ckliwych mafijnych erotyków będą piszczały z zachwytu, na przemian wylewając oceany łez. Bo zwrotów akcji jest od groma. Nudno nie jest. A jak jest?

Infantylnie. Książka zaczyna się od ślubu głównej bohaterki. Sara rozpamiętuje przed ołtarzem dawne chwile z ukochanym, wychodząc za innego. Błażej w głowie ma tylko myśli kocha nie kocha. Wychodzi za innego to chyba nie kocha. Ale gdy Sara prawie ginie w wypadku, Błażej rzuca wszystko i wraca do Polski. I tu zaczyna się romantyczno miałka przygoda z żenującymi mafijnymi porachunkami. No litości kobieto nie masz! Przypominam, że fanki od tego momentu będą zalewać się łzami. Ani jedna nie zwróci uwagi na język i styl, no bo po co zawracać sobie głowę bzdurami, skoro Sarę znowu porwali a, na następnej stronie już odzyskali. Mówiłam, że żenada? Pewnie tak. Ale powiem to jeszcze raz ŻENADA!

Wiecie co mnie najbardziej bawi w romansach mafijnych? To, że za tematykę potężnych grup przestępczych zabierają się nic nie wiedzące w tym temacie panie. I piszą bzdury, które nie powiem bawią do łez, ale bardziej wprawiają w żenujący stan.

Bardzo chciałam wam polecić tę serie. Bo Polska. Bo szybko się czyta. Bo odmużdża. Ale nie mogę! To jest po prostu złe. I tyle. http://ksiazkinaszapasja.blogspot.com/2022/09/diaboliczna-miosc-pk-farion.html

Jeju jakie to jest złe!

Nie potrafiłam zrozumieć ani zaprzyjaźnić się z główną bohaterką. W tej części autorka nawymyślała za dużo dziwnych i nierealnych akcji. Sama książka to taka bajka, którą lekko się czyta. Generalnie polecam.

Zakończenie historii Sary i Błażeja. Po zaskakującym zakończeniu tomu drugiego bohaterowie układają sobie życie oddzielnie. Kobieta bierze ślub,co okazuje się wielkim błędęm. Mąż zmienia się o 180 stopni,niemal doprowadzając do śmierci dziewczyny. Czy prawdziwa miłość przezwycięży wszystkie przeciwności? Koniecznie przeczytajcie żeby poznać odpowiedź😊

Nie ukrywam ,że niecierpliwie czekałam na swoją kolej w tym bt. Po tak zadziwiającym zakończeniu drugiego tomu,byłam bardzo ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Już od pierwszych stron zostałam wbita w fotel tym ślubem i tak myślałam ,,ej co tu się od....ło?" Im dalej tym wszystko stawało się bardziej zrozumiałe. Czasem zachowanie bohaterów irytowało mnie strasznie i miałam ochotę odłożyć książkę i nawet na nią nie patrzeć,ale ja jestem ciekawska i ta cecha zawsze u mnie wygrywa,więc czytałam dalej. Nie żałuję swojej decyzji,bo historia jest rewelacyjna. @pkfarion miałaś rację,że w trzecim tomie pokocham Błażeja(dobrze ukrywał skubany w poprzednich tomach,że taki fajny z niego facet😁). Kochani polecam całą serię z całego serducha💙
Ps. Jeżeli ktoś tak jak ja będzie miał ciężko na początku wejść w historię to proszę nie zrażajcie się,bo im dalej tym szczęka niżej opada😊

Nie ukrywam ,że...

Sara po wielu przejściach postanawia wyjść za mąż. Po ślubie mąż okazuje swoje prawdziwe oblicze, źle traktując kobietę.Nieoczekiwany wypadek zbliża Sarę i Błażeja ku sobie. Mężczyzna postanawia chronić swoją wielką miłość przed niebezpieczeństwem.Jak potoczą się dalsze losy Sary i Błażeja?Co połączy tych dwoje,przekonacie się czytając tę książkę.Polecam

Cała seria wciągnęła mnie bardzo. Świetnie napisana, pełna akcji i wielu emocji. Bardzo polecam 😊

Dawno nie czytałam tak dobrej książki z serii ,,mafia,,, w końcu główna bohaterka to mądra dziewczyna :) Czytałam z zapartym tchem czekając na dalsze losy. Zdecydowanie polecam!! Świetna autorka aż czekam na jej kolejne książki.

• Od wydawnictwa

P.K. Farion Diaboliczna miłość Zobacz więcej