Powrót bodyguarda

Okładka książki Powrót bodyguarda Marta Maciejewska
Okładka książki Powrót bodyguarda
Marta Maciejewska Wydawnictwo: Szara Godzina Cykl: Sekret bodyguarda (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Sekret bodyguarda (tom 3)
Szara Godzina
2023-02-14
2023-02-14

@marta_maciejewska_autorka "Powrót Bodyguarda" @szaragodzina

Roz.8
W mieszkaniu panował mrok,który delikatnie rozświetlała tylko jedba stara lampa stojąca w rogu pokoju.Wszędzie unosiła się woń stęchlizny,najwyraźniej od dawna nie otwierano tu okien.Rolety były opuszczone,a w skromnie wyposażonej kuchni sterta brudnych naczyń czekała,aż w końcu ktoś je umyje Dookoła walały się porozrzucane ubrania i puste butelku po piwie.Gdy drzwi frontowe się otworzyły,stanął w nich mężczyzna Jego sprężyste ruchy świadczyły o tym,że pod dresem ukrywał mięśnie gotowe do walki,ale kaptur na głowie i wszechobecny półmrok pozwalały pozostać mu anonimowym.
....

Po ucieczce z kraju Mikaela i Theo chcą odnaleźć spokój i nacieszyć się sobą.Mikaela nie wie skąd jej facet ma na wszystko pieniądze, cały czas mówi o niespodziance.Theo w tajemnicy przed swoją narzeczoną zaplanował ślub i zaprosił jej przyjaciół.Niestety na ich tropie jest nie tylko ktoś z byłej ekipy Theo,ktoś jeszcze chce zrobić im krzywdę.Kiedy na drugi dzień wszyscy są w restauracji obok nich bardzo powoli przejeżdża czarne auto,Mikaeli odrazu zapala się czerwona lampka że znowu nie są bezpieczni.Po odprowadzeniu przyjaciół na lotnisko udaje im się wymknąć mężczyznom którzy ich śledzą.
Czy uda im się uciec?
Czy miłość bohaterów pokona wszystkie przeciwności losu?
  Moja ocena 5/5
Moim zdaniem jest to najlepsza część z serii Bodyguarda.Powiem szczerze że pod koniec czytania płakałam,sama myślałam nie to nie może się tak skończyć.Czytając można poczuć emocje jakie towarzyszyły autorce jak dokładnie wszystko opisała.Mikaela skradła mnie swoją osobą i postępowaniem,dla prawdziwej miłości potrafiła zrezygnować ze swojego życia.Czy ktoś z Nas odważyłby się tak zaryzykować?
Polecam przwczytać serię w całości,jestem pewna że tak jak mi spodobają się i Wam sytuację które autorka umieściła w książce.
Kolejny raz napiszę że autorka jest wysoko w moim rankingu polskich pisarek.Marta Maciejewska piękna historia.Gratulacje 👏👏👏

@marta_maciejewska_autorka "Powrót Bodyguarda" @szaragodzina

Roz.8

Po raz kolejny spotykamy sie z Mikaela i Theo. Co tym razem los przygotowal dla zakochanych? Czy ich milosc wystarczy zeby zmienic swoje cale zycie? Czy piekna projektantka i przystoiny bodyguard dostana swoja szanse na “i zyli dlugo i szczesliwie”? Ksiazka jest pelna emocji (w pewnej chwili potrzebne byly chusteczki). Ciesze sie, ze moglam poznac historie tej Dwojki!

Chcę się z wami podzielić recenzją książki Marty Maciejewskiej „Powrót Bodygarda”. Miałam wielką przyjemność recenzować tę właśnie książkę i od początku już wiedziałam ,ze jest to cos dla mnie, autorka trafiła w mój gust literacki.
Ta książka jest trzecią częścią serii, ale w tej części już od samego początku jest bardzo dużo przeróżnych emocji. Od strachu, do złości, radość o ból, wszystkie emocje, jakie przechodzimy w życiu. W tej części możemy również zwiedzić Grecję oczami Theo i Mikaeli, poznać przepiękne rejony tego państwa.
Theo i Mikaela muszą uciekać przed gangsterami i policją, co niestety nie jest tak proste jak się wydaje, nawet będąc za granicą. Mikaela jest gotowa na każde poświęcenie, aby być z Theo, wie, że nie może za dużo zdradzić, musi na każdym kroku uważać, aby nikt ich nie rozpoznał i nie zdradził. Miłość ich jest bardzo gorąca, dlatego też decydują się na ślub, na który zjawią się tylko najważniejsze i zaufane osoby. Ich miłość wiele razy zostaje wystawiona na próbę, muszą bardzo dokładnie patrzeć, kto jest im przychylny, a kto jest dla nich wrogiem, choć tego się nie spodziewają. Książka ta jest splotem różnych gatunków literackich od romansu do sensacji ( od miłości do pościgów, ucieczek),myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Książka ta wciąga już od pierwszych stron, akcje dzieją się cały czas i trudno się od niej oderwać. Jak sięgniecie po tę książkę dowiecie się jak dalej potoczyły się losy bohaterów, myślę ,że zakończenie was również zaskoczy.
Jest to akurat pierwsza przeczytana część z tej serii, ale na pewno nadrobię pozostałe dwie, aby nadrobić wszystkie informacje, które zostały zawarte w pierwszej i drugiej części.
Dziękuje bardzo Pani Marcie Maciejewskiej za możliwość recenzji tej książki. Gorąco polecam ją przeczytać.

" Powrót budyguarda " to finałowa część trylogii. Jednak zanim zakochani doczekają się spokoju będą musieli jeszcze się zmierzyć się z przeszłością. Uciekając przed niebezpiecznymi gangsterami i policją Mikaela i Theo docierają na grecką wyspę. Odnajdując chwilę wytchnienia próbują znaleźć dobre rozwiązanie, aby wrócić do swoich bliskich i oczyścić z zarzutów. Jednak nic nie jest takie proste. Gdy para już jest pewna, że mogą wrocić ktoś krzyżuje ich plany i próbuje wrobić w kolejne przestępstwo Theo. Ponadto niebezpieczni gangsterzy jakiś sposobem namierzyli gdzie się znajdują i chcą za wszelką cenę ich złapać oraz wymierzyć swoją sprawiedliwość.
Czy zakochani będą mogli w końcu cieszyć swoją miłością ?
Czy uporają się z demonami przeszłości i będą mogli wrócić do swoich bliskich z czystą kartą ?
Czy ich miłość przezwycięzy wszystko pomimo strachu o własne życie ?

Miłość to piękny etap w życiu, lecz czasem wiąże się z wielkim ryzykiem.

Życie Mikaeli i Theo było teraz na celowniku, choć mieli chwilę spokoju to czuli oddech wroga toż za sobą. Theo wiedział, że to co się wydarzyło było z jego winy i bardzo chciał jakoś to naprawić. Do tego musieli ukrywać się przed gangsterami, a nawet policją, a to nie było  łatwe.
Mikaelia musiał być gotowa na wszystko i czasem nie miała siły na to, do czego musieli się posunąć, aby być bezpiecznymi. Miłość wystawiona na próbę i to nie raz. Przewrót które nieoczekiwanie zmienił życie, w pewnych aspektach były czymś czego nie chciała Mikaela.

Nie lubię za dużo opisów w książce wolę bardziej dialogi, ale to jak autorka opisała krajobrazy wszystkich miejsc, dosłownie mnie wciągnęło. Czytając książke było dużo  emocji i akcja, które są czymś bardzo ważnym w historii. Naprawdę zastanawiałam się co będzie z bohaterami w tej części. Przyznam koniec był bardzo mocny (emocjonalnie ),zdecydowanie nudno nie było już od samego  początku jakoś miałam takie co dalej będzie. Oczywiście nie zabrakło tej dodatkowej pikanterii, która dodawała smaczku całej książce.
 Polecam przeczytać całą trylogię.

Czy zostawienie wszystkiego i rozpoczęcie od nowa wyszło Theo i Mikaeli na dobre ?
Czy miłość, która połączyła Theo i Mikaele zwycięży wszystko ?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💖

Miłość to piękny etap w życiu, lecz czasem wiąże się z wielkim ryzykiem.

Mikaelia musiał...

Witajcie 🤩

Właśnie skończyłam czytać książkę Pani Marty Maciejewksiej pt."Powrót bodyguarda"🤩
Wiecie co, uwielbiam czytać takie książki naprawdę 🤩

Jest to ostatnia część trylogii "Sekret bodyguarda" oraz "Ucieczka bodyguarda". Warto znać pierwsze części, lepiej się będzie czytać tą książkę 🤩

Mikaela i Theo to bohaterowie, którzy skradli moje serce od samego początku. Akcja książki dzieje się w Grecji, gdzie para się ukrywa. Chcieli by wiesc spokojne życie ale przeszłości im na to nie pozwala. Niestety gangsterzy depatają im po piętach , później okazuje się że nie tylko oni chcą zemsty... Jednak czy oby napewno ich kryjówka okaże się być bezpieczna ? Czy przezwycięża to wszystko i ich miłość przetrwa?
Czy miłość wystarczy, by pokonać wszystkie przeciwności losu?
Koniecznie się dowiedzcie czytając całą serię ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Ja jestem pod wrażeniem ile muszą przejść główni bohaterowie. Kobieta rezygnuje z bogactwa i wygodnego życia by być znim. Co się nie robi dla miłości... Czy nie będzie żałować podjetej decyzji? Zakończenie pewnie zdziwi nie jednego czytelnika 🤩

Bardzo fajnie napisana książka, która dostarcza nam wrażeń 😁 Śledzimy razem z głównymi bohaterami ich losy od samego początku, więc naprawdę się dzieje w tych książkach. Musicie koniecznie sięgnąć po wszystkie trzy 🤩 Polecam ♥️

Witajcie 🤩

Wiecie co, uwielbiam czytać takie książki naprawdę 🤩

Mikaela i Theo to bohaterowie, którzy skradli moje serce od samego początku....

🪶🪶🪶🪶🪶 Recenzja 🪶🪶🪶🪶🪶

Marta Maciejewska " Powrót bodyguarda "#3
@marta_maciejewska_autorka

Seria : Sekret bodyguarda

Wydawnictwo : Szara Godzina
@szaragodzina

🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷

" I tu kończy się piękna opowieść o beztroskich kochankach. To, co z pozoru wydawało się idyllą, było tylko złudzeniem. Życie takie jest. Karmi się zwykłą iluzją..."

" Powrót bodyguarda " to trzecia część a zarazem zakończenie trylogi..
Z początku książka, jest lekko przesłodzona ale z każdą kolejną kartka historia nabiera tempa.. Autorka ma lekki styl pisania, przez co książke czyta się w ekspresowym tempie I nie będziemy w stanie jej odłożyć..
Dużym plusem jest to, że autorka świetnie przedstawiła cudowne miejsca na Krecie, gdzie przebywali Theo i Mikaela..
Toważyszy nam wieki wachlaż emocji, uśmiech, strach, przerażenie, namiętność i łzy...
Przyznam jestem zaskoczona takim zakończeniem, do tej pory zbieram szczękę z podłogi ..

" Theo, idąc tokiem myślenia ukochanej, zaczął wierzyć, że im się uda. W jego sercu zagościła nadzieja. Nie była jakaś wielka I płomienna, ale ta iskierka wystarczyła, by znowu patrzeć z optymizmem na świat..."

Theo I Mikaela po ostatnich wydarzeniach, musieli zostawić wszystko co kochali za sobą, wierząc że będzie im dane kiedyś wrócić...
Zaszyli się na greckich wyspach, żeby obmyślić plan powrotu.. Ale przeszłość nie chce o sobie zapomnieć.. Dawna rodzina Theo chce go dopaść.. Mikaela i Theo ciągle muszą oglądać się za siebie, czy zagrożenie nie jest blisko.. Wszystkie tajemnice wychodzą powoli na światło dzienne..
Czy miłość Theo I Mikaeli jest wstanie przezwyciężyć wszystko co ich spotka?

🪶🪶🪶🪶🪶 Recenzja 🪶🪶🪶🪶🪶

Marta Maciejewska " Powrót bodyguarda "#3
@marta_maciejewska_autorka

Seria : Sekret bodyguarda

Wydawnictwo : Szara Godzina
@szaragodzina

🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷🌿🌷

" Powrót bodyguarda " to...

Mikaela Brown to młoda niezwykle piękna, ale i utalentowana kobieta. Pani biznesswomen, niezwykle rozchwytywana projektantka. Wszystko co stworzyła zawdzięcza ciężkiej pracy a także swoim wspaniałym przyjaciołą. Jednak jej życie zmienia się gdy poznaje mężczyznę o imieniu Theo.
Jak to mówią serce nie sługa. Ale czy aby na pewno to dobry wybór?

Theo przystojniak, który za swoją rodzinę uważał przyjaciół. To oni
,, nauczyli" go życia. Niestety nie jest to uczciwa praca. Mężczyzna wykożystuje swój urok by wyzyskiwać kobiety a później znika. Jednak gdy trafia na Mikaele coś się zmienia. On się zmienia. Mimo, że miala być ona jego kolejnym celem, dla tej kobiety zapragnął zmienić swój cały świat. Jednak czy to aby na pewno jest możliwe?

Mikaele i Theo zaczyna łączyć uczucie. Jednak sytuacje, które miały miejsce każą tej dwójce uciekać. Zakochani uciekają na Greckie wyspy gdzie starają się żyć normalnie.

Czy czysta prawdziwa miłość zmaże dawne winy? Czy będzie wstanie pokonać przeszłość, która cały czas próbuje ich ,,dopaść"? Co przyniesie dla zakochanych pobyt na wyspach?
Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź w lekturze.

Kochani bardzo ale to bardzo polecam tą wspaniała trylogię. Mimo, iż znajdziecie u mnie recenzje tylko tej 3 części nie zrażajcie się. Wspaniałe napisany prolog, który wprowadza w fabułę lektury. Pięknie napisana książka, która od pierwszych stron wciąga w swój świat czytając ją masz wrażenie, że uczestniczysz w życiu bohaterów na codzień.
Czego możecie się spodziewać?
Otóż różnych emocji ale przedewszystm przepięknej romantycznej miłości. Oczywiście nie zabraknie tutaj także scen erotycznych, strachu o bohaterów oraz humoru. Pięknie opisanych krajobrazów greckich miejscowości
( aż się człowiekowi cieplej robi😉).

Jak to mówią serce nie sługa. Ale czy aby na pewno to dobry wybór?

Theo przystojniak, który za...

Początki książki jak dla mnie słabe, nic się nie dzieje. Końcówka mocna, a zakończenie bardzo ciekawe.

👍

👍