Ślad anioła

Vanessa Możdżer Wydawnictwo: vandom literatura obyczajowa, romans
vandom
2024-05-16
2024-05-16

Niezwykła opowieść o miłości i przeznaczeniu, ale z drugim bardzo ważnym dnem.
Mariusz pewnego razu staje się świadkiem tego jak pewna dziewczyna sprawia, że pewien mężczyzna postanawia odmienić swój los i zamiast jak było w jego pierwotnym planie rzucić się z mostu postanawia zawalczyć o swoją rodzinę i o swoje marzenia. Mariusz jest zafascynowany tą kobietą, idzie za nią ale znajduje jedynie jej szal, który staje się jego talizmanem. Choć stara się tę kobietę odnaleźć nie udaje mu się to, dopiero kiedy ma poznać narzeczoną swojego przyjaciela, okazuje się że to właśnie ona Gloria. Mariusz uświadamia sobie, że los przeplatał ich ścieżki wiele razy i byli blisko siebie, tak naprawdę nigdy ze sobą nie rozmawiając. Czy Gloria i Mariusz będą razem, czy też dziewczyna wybierze jego przyjaciela. Czy Gloria też ma poczucie, że Mariusz jest jej bratnią duszą? To piękna miłosna opowieść, ale mam wrażenie że to co najważniejsze wplecione jest między wątkami. Gloria potrafi wyczuć moment w którym ktoś potrzebuje jej pomocy, poświęca wtedy swój czas, podaje ramię do wypłakania się, a czasem po prostu kogoś zruga. Nie boi się trudnych emocji i pokazuje jak ważne są słowa. „Jedno dobre słowo może odmienić życie drugiego człowieka”. Spotyka na swej drodze wiele różnych osób „przyniosła ze sobą spokój. Jak cichy anioł”. Piękna i pouczająca historia, o miłości, wyborach, uczuciach i przeznaczeniu.

Niezwykła opowieść o miłości i przeznaczeniu, ale z drugim bardzo ważnym dnem.

Vanessa Możdżer Ślad anioła Zobacz więcej