Okładka książki Przeznaczenie Małgorzata Brodzik
Okładka książki Przeznaczenie
Małgorzata Brodzik Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2021-11-10
2021-11-10
Erotyka literatura romans literautrapolska małgorzatabrodzik waspos literatutraobyczajowa

Nie wiem... Wydało mi się, że ralacja Nasty i Marcina jest taka... Na siłę? Z powietrza? Moim zdaniem książka była by lepsza, gdyby nie te duże przeskoki czasowe już na samym poczatku ich ralacji. Bo kurcze znają się 2 dni, coś się dzieje między nimi i już mamy przeskok czasowy, gdzie (przynajmniej ja) nie zdążyłam się zaintygować ich ralacją. Poczuć jakiegokolwiek napięcia, przyciągania między nimi, a już za chwile mamy przedstawione wydarzenia, gdzie padają wielkie wyznania i jest sytuacja gdzie bohaterowie muszą zakasać rękawy i przygotować sie na następne życie. Chyba sie domyślacie o co mi chodzi.... Po czym brawo! Znowu mamy przeskok czasowy! Według mnie zupełnie nie trafiony zabieg, bo tu wgl nie ma rozdziałów tylko te przeskoki w czasie. A i jeszcze jedna rzecz. Zupełnie nie potrzebnie autorka poświęca prawie pół książki na wspominki Anastazji jak to poznała swojego (byłego)męża. To nic nie wnosi do fabuły ZUPEŁNIE! Książka nie była zła, ale dla mnie taka se i raczej z gatunku tych co sie na 2 dzień nie pamięta fabuły i jaki miała tutuł. Stąd moja ocena.

Książkę czyta się bardzo przyjemnie.. Strony uciekają jedna za drugą.. 🙈
Z czystym sumieniem mogę polecić tą książkę! 😊

Książkę czyta się bardzo przyjemnie.. Strony uciekają jedna za drugą.. 🙈
Z czystym sumieniem mogę polecić tą książkę! 😊

Anastazja w dniu swojego ślubu przyłapuje swojego męża na zdradzie. Na domiar złego ze swoją najlepszą przyjaciółką Paulina, która traktowała jak swoją własną siostrę.

Marcin tymczasem przyłapuje swoją narzeczoną na zdradzie z jej przyjacielem. Obydwoje nie poczuwają się do winy wręcz przeciwnie czują ulgę, że już nie muszą się ukrywać.

Jak potoczą się losy tych dwóch zranionych dusz? Czy będzie im dane zaznać szczęście?

Hmm cóż mogę napisać o tej pozycji... Mam mieszane uczucia z jednej strony mi się podobała, a z drugiej była przewidywalna. Podobał mi się pomysł ze zdrada, ale jak czytałam, że druga osoba też była zdradzona już wiedziałam co będzie dalej...

Ciekawie była ukazana relacja między bohaterami. Ich pogłębiające się uczucie, wspólne życie, wspólne rozwiązywanie problemów.

Sięgnijcie po tą pozycję, by sprawdzić czy Wam przypadnie do gustu.

Ja oceniam ja na ❤️❤️❤️

#milespedzonyczas #relax #czytambolubie #ksiazka #małgorzatabrodzik

Jak potoczą się losy tych dwóch...

Niestety, szczerze mówiąc zmęczyła mnie ta książka. Tematyka w porządku, ale styl pisania zdecydowanie słaby. Zachowanie głównej bohaterki za często na poziomie dzieci z podstawówki (bez obrazy). Ja nie polecam.

"Przeznaczenie" Małgorzaty Brodzik to romans ze szczyptą erotyki.

Anastazja w dniu swojego ślubu przyłapuje Pawła, swojego męża i Paulinę, przyjaciółkę na zdradzie. Bardzo trudno jest jej, pozbierać się psychicznie po tej sytuacji. Ale najbardziej przeżyła pewne wydarzenie, które zmieniło jej życie.

Marcin natomiast przyłapał swoją narzeczoną z jej przyjacielem. Oboje nie czuli się winni, raczej odetchnęli z ulgą, że zostali przyłapani.

Gdy ich drogi się połączą, czy będą w stanie zaufać drugiej osobie ?

Przyjemnie czytało mi się tą historię. Było to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i na pewno nie ostatnie. Pisarka świetnie odzwierciedliła emocje bohaterów. W tej powieści znajdziemy zdradę, ból, gorące sceny erotyczne i miłość, która pokazuje, że warto czasem zaryzykować oraz zabawne sytuacje, przez które popłakałam się ze śmiechu.

Na początku ciężko było mi wczuć się w fabułę. Bohaterka wracała do chwil, w których była szczęśliwa z Pawłem. No nie polubiłam tej postaci 🙈. Dopiero w połowie, gdy Anastazja zaczęła układać sobie życie, nie mogłam odłożyć książki na późnie! Autorka ma bardzo lekki i przyjemny styl. Z przyjemnością poznam inne dzieła pisarki.

Serdecznie polecam ♥️

"Przeznaczenie" Małgorzaty Brodzik to romans ze szczyptą erotyki.

Marcin natomiast przyłapał swoją narzeczoną z jej przyjacielem. Oboje nie...

❤️💔❤️ RECENZJA ❤️💔❤️

Autor: @malgorzata_brodzik_autorka
Wydawnictwo: @waspos

Przeznaczenie

Anastazja ma wszystko. Idealnego faceta, wspaniałą przyjaciółkę oraz cudownych rodziców. Jednak wszystko zmienia się w ułamku sekundy. Dwie bardzo ważne osoby, w jej życiu, zdradzają ją, w najgorszy możliwy sposób. Kiedy wydaje się, że nic gorszego nie może spotkać Anastazji, wtedy dziewczyna ulega wypadkowi, i traci coś, co było dla niej ważne. Czy Anastazja odzyska równowagę w życiu? 🤔
Czy po zdradzie zdoła pokochać na nowo? 🤔
Czy będzie szczęśliwą? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w książce 📙.

„Każdemu z nas jest coś przeznaczone i prędzej czy później wydarzy się w naszym życiu. To tylko kwestia czasu”.

To była moja pierwsza książka tej autorki i spodobała mi się. Z całą pewnością sięgnę po więcej jej dzieł. Historia opisana w książce jest dla mnie taka życiowa. Los lubi płatać różne figle, ale czasem niezbyt fajne. Było mi szkoda Anastazji, bo to, co przeszła, to przechodzi ludzkie pojęcie. Jednakże z każda przeczytaną stroną, wiedziałam, że los się do niej uśmiechnie i będzie szczęśliwa.

Polecam Wam ta pozycje 📙.

Gratuluję autorce wydania kolejnej powieści i życzę dalszych sukcesów 📚 😁.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

❤️💔❤️ RECENZJA ❤️💔❤️

Autor: @malgorzata_brodzik_autorka
Wydawnictwo: @waspos

Przeznaczenie

,,Zaufanie w związku jest bardzo ważne. Jeśli nie ufa się drugiej osobie, to tak naprawdę nie ma się niczego".
A czy wy wierzycie w przeznaczenie? Ja powiem wam, że wierzę w rzeczy, które muszą się wydarzyć, by coś w naszym życiu zmieniły. Lecz tylko od nas zależy, czy cokolwiek z tym zrobimy, czy przyjmiemy to jako nauczkę, przestrogę, czy zapomnimy o całej sprawie i dalej będziemy wpadać do tego samego dołka zwanego błędem.
Książka o której teraz wam coś opowiem jest naprawdę delikatnym dziełem. Wiele powieści w swoim życiu przeczytałam, ale tutaj spotkałam się z czymś, co mnie zaskoczyło. Niby jest to romans, niby jest tutaj erotyka, jednak nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że równie dobrze mogłaby to być bajka. Autorka ma naprawdę bardzo delikatne pióro. Nie ważne o jak twardych czy strasznych rzeczach się czyta, ja odbierałam to jako opowieść babci, która nie chciała bym się tej książki przestraszyła, tylko w lekki sposób chciała dać do zrozumienia jak nie należy w życiu postępować. Cały tekst koił moje nerwy, odrzucił zmęczenie i pokazał, że na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, więc nie należy z niczym dramatyzować. Bardzo dobrze oddała uczucia bohaterów i problemy z którymi przyszło im się zmierzyć. Mamy tutaj bardzo duży druczek, który czytając jakby wciąga nas do świata przedstawionego przez panią Brodzik. Niby uczucia bohaterów nam się udzielają, jednak przez cały czas czujemy, że to ich pomyłki, nie nasze. Nawet w głębi duszy wiemy, że sami nie zrobilibyśmy tego, co oni, gdyż teraz wiemy czym się to może skończyć. Tutaj bohaterzy sami sobie podpowiadają co robią nie tak. Proszą, by nie analizować wszystkiego, nie planować w najdrobniejszych szczegółach, bo to nic nie da. To całkowita strata czasu, który można przeznaczyć na radość z chwili obecnej. Czas pozostawiony rozmyśleniami nad tym co było i co może być gdyby, jest czasem straconym. Niekiedy warto działać, bo tak naprawdę tylko wtedy idziemy na przód.
Niesamowicie lekka opowieść, którą bardzo wam polecam:-)

🌸Dzisiaj mam dla was polecajkę, książkę, która zrobiła na mnie duże wrażenie.
Jeśli jej jeszcze nie czytaliście, to koniecznie musicie to nadrobić.
Bardzo wzruszająca historia, dającą nam nadzieję na lepsze jutro.
Pokazuje, że po burzy zawsze wychodzi słońce, a przed przeznaczeniem nie da się uciec.

🌸Dzisiaj mam dla was polecajkę, książkę, która zrobiła na mnie duże wrażenie.
Jeśli jej jeszcze nie czytaliście, to koniecznie musicie to nadrobić.
Bardzo wzruszająca historia, dającą nam nadzieję na lepsze jutro.

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Przeznaczenie
Autor: Małgorzata Brodzik
wydawnictwo: WasPos

Dziękuję autorce za zaufanie i wybranie do grupy recenzenckiej.

Niestety książki z wydawnictwa nie otrzymałam więc poczekałam aż będzie na legimi aby przeczytać.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Styl pisania ma bardzo przyjemny i książkę czytało się bardzo dobrze.

Kochani książka pokazuje jak życie może w jednej chwili zawalić się jak domek z kart. Główna bohaterka Anastazja w ciągu jednej chwili traci wszystko. Zdradzona, upokorzona i tracąc najmniejszą istotę którą pokochała powinna się poddać a ona nie traci sił i zaczyna nowe życie.
Czy to nowe życie to przeznaczenie ?
Czy nowe znajomości wyjdą jej na dobre ?

Kochani książka lekka, przyjemna. Cała fabuła rozwija się powoli i ciekawie. Myślę, że obowiązkowa lektura dla wielu kobiet, które mają dzień załamania. Po przeczytaniu książki dostaniecie siły na nowe wyzwania. Książka w której da się odczuć emocje, strach i ból, ale nie zabraknie nutki erotyki.

Polecam wam serdecznie.

@malgorzata_brodzik_autorka
@waspos

#recenzja #waspos #małgorzatabrodzik #czytamksiazki #przeznaczenie #kochamksiazki #kochamczytać #czytamlegalnie #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Przeznaczenie
Autor: Małgorzata Brodzik
wydawnictwo: WasPos

Dziękuję autorce za zaufanie i wybranie do grupy recenzenckiej.

Kochani...

[…] - A możesz przestać myśleć i pozwolić, aby sprawy potoczyły się swoim torem? Przynajmniej raz odpuść. Nie analizuj. Skup się na tym, czego chcesz, a nie na tym, co może pójść nie tak. Nie zakładaj. Ciesz się chwilą. Proszę[…]

Czy wierzysz w przeznaczenie? Czy wierzysz w to, że dwoje ludzie może się spotkać i na siebie czekać?

Tak właśnie było w przypadku Anastazji. Jej droga do własnego szczęścia nie była usłana różami tylko kolejnymi nieszczęściami jakie ją spotykały. Najpierw zdrada jej męża z jej przyjaciółką, potem utrata dziecka, a co najgorsze przyznanie się jej przyjaciółki, że zawsze chciała jej odbić męża. Gdyby nie wsparcie ukochanych rodziców, Anastazja by się poddała. Jednakże złe wydarzenia nauczyły ja żyć i postanowiła przeć do przodu. Założyła własna firmę i pewnego dnia spotyka na swej drodze przystojnego Marcina. Wpadają sobie w oko i? Sami się przekonajcie co było dalej.

Lekka, przyjemna chociaż miejscami trudna lektura. Styl autorki bardzo mi się podobał. Dzięki tym retrospekcjom za którymi nie do końca przepadam, mogłam się dowiedzieć co się wydarzyło kilka lat wcześniej, jak te wydarzenia wpłynęły na kształtowanie się światopoglądu Anastazji. Jeden rozdział sprawił, że łzy płynęły ciurkiem po policzkach, do tego stopnia, że nie byłam w stanie ich wycierać. Idealnie dobrane stany emocjonalne. Wybacz autorko za to co powiem ale pokochałam tatusia Nastki i Marcina. Uważam, że to złoci mężczyźni a ich złote rady będę pamiętać do końca życia. Gratuluje udanego debiutu.

Jestem zauroczona tą pozycją. Nawet nie spodziewałam się, że życie może przynieść tyle cierpienia i to jednej osobie. Momentami było mi szkoda bohaterki, ale okazała się silna kobietą. A przed przeznaczeniem nie da się uciec. I pamiętajmy czasem warto przestać analizować i żyć przeszłością, aby skupić się na teraźniejszości i cieszyć się radosnymi chwilami. Tak będzie łatwiej. A ja polecam przeczytać chociażby dla oderwania się od rzeczywistości i spędzenia przyjemnego wieczorku z książka. Co więcej dziękuję za możliwość wzięcia udziału w booktourze

Tak właśnie było w przypadku Anastazji....

• Patronat Medialny
  • Kwiecień