Przebodźcowanie. Jak uporządkować swoją codzienność i żyć spokojniej

Okładka książki Przebodźcowanie. Jak uporządkować swoją codzienność i żyć spokojniej Karolina Trojanowska
Karolina Trojanowska Wydawnictwo: Roślinne Przestrzenie poradniki
26 str. 26 min.
poradniki
Roślinne Przestrzenie
2021-06-02
2021-06-02
26 min.
poradnik przebodźcowanie mindfulness równowaga zdrowy styl życia psychologia

Cóż, może miała jeden/dwa wątki więcej niż "Smarftonowy Detoks". Więc jeśli mam którąś z nich polecić, to chyba tę pierwszą.

Hm... albo po prostu jakąś inną, bardziej specjalistyczną lekturę w tym temacie, ja żałuję, że bardziej nie poszukałam i nie znalazłam czegoś wartościowszego.

Ale oczywiście dla kogoś mogą być lepsze spisane czyjeś doświadczenia niż spojrzenie naukowe.

Co kto woli.

Ebook zawiera obszerne powtórzenia z poprzedniej publikacji autorki ("Smartfonowy detoks") i w zasadzie nie wnosi wiele nowych treści. Całość jest nieestetyczna i sprawia wrażenie "pisanej na kolanie". Autorka zdecydowała się na samodzielne wykonanie składu książki, co okazało się porażką (bardzo razi mnie np. brak justowania testu). Korekta też nie wypadła idealnie (zdarzają się literówki i błędy interpunkcyjne). Całość można by zawrzeć w serii 3-4 wpisów na blogu - moim zdaniem ebook to przerost formy nad treścią, w dodatku niewarty swojej ceny. Czuję się zawiedziona.

Drugi ebook od Karoliny zachowany w bardzo podobnej formie do poprzedniego. To zwięzła forma wydana w przyjemnej graficznej oprawie. Całkiem fajna, inspirująca publikacja i choć nie zawiera żadnych specjalistyznych treści, może być bodźcem do rozpoczęcia zmian - za to doceniam.

• ♣ E-booki ♣
  • Cyfrowe media