Zła chwila

Okładka książki Zła chwila K.N. Haner
Okładka książki Zła chwila
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Niebezpieczni mężczyźni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczni mężczyźni (tom 3)
Editio
2021-05-19
2021-05-19

2049

Książka „Zła chwila” K.N. Haner (Katarzyna Nowakowska) zabiera nas do trzeciego tomu cyklu „Niebezpieczni mężczyźni”.
Historia Blaire i Phix’a nabiera tempa. W ich relacje wkrada się mnóstwo intryg, kłamstw, nienawiści, a przede wszystkim pożądania. Nie zabrakło również nerwowych momentów wprowadzających niepokój. Wszystko zaczyna się od nowa.
To jedna ze słabszych części tego cyklu. Oczywiście przeczytam kolejny tom, aby dowiedzieć się jak zakończyła się ta historia. Nie lubię porzucać rozpoczętych cykli, a ten zamierzałam przeczytać już jakiś czas temu.
Książki tej autorki czyta się szybko i przyjemnie, jednak nie zawsze utrzymują wysoki poziom. Czasami mam wrażenie, że tworzone są na siłę.

To jedna ze słabszych części...

Ta część średnia i prócz wielkiego nieporozumienia nic się tutaj nie dzieje. Taka burza i jedno wielkie nieporozumienie.

Dalsze losy Blaire i Phixa. Dziwnie to się tam u nich kręci, jak na karuzeli... kochają się i odpychają, walczą i przyciągają. Oboje są dla mnie irytujący. Ona stała się silna dla innych ale ulega mu za każdym razem. On władczy i niebezpieczny ale ona jest jego jedynym słabym punktem. Zazdrość, namiętność mieszają się ze sobą i tak przez całą książkę...

Na półkach: , , , , , ,

Naprawdę słaba jest to książka. Nudna, a przede wszystkim bohaterowie są tak irytujący, że aż ciężko się to czytało. Zachowują się irracjonalnie i wręcz śmiesznie, przez co fabuła nie ma sensu.

sięgnęłam po tą książkę nie wiedząc że są dwie poprzednie części ale nie czułam tego czytając tą część, dużo akcji,kobieta jako narkotykowy boss absolutny sztos jak dla mnie, przeczytałam ją w parę godzin Polecam
🌺Moja ocena🌺 8/10

🌺Moja ocena🌺 8/10

🔥OPINIA 🔥
Tytuł : "Zła chwila" - seria Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3
Autor : @k.n.haner
Wydawnictwo :@editio.red

Hej Robaczki 😊
Dziś przychodzę do Was już z trzecim tomem książki Kasi Nowakowskiej.
Oczywiście i tym razem się nie zawiodłam.
"... IM GŁĘBIEJ W LAS TYM WIĘCEJ DRZEW... " I tu przytaczając to przysłowie miałam na myśli to, że im dokładniej poznajemy szczegóły książki autorki tym okazuje się ona bardziej skomplikowana. Oczywiście zaczynając przygodę z tomem trzecim wiedziałam, że i tym razem nie będziemy się nudzić. I nie myliłam się... 🖤

"On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane"

Blair musi wziąć sprawy w swoje ręce i nauczyć się zarządzać firmą powierzoną przez ojca. Dziewczyna już przestaje panować nad własnym życiem . Kłamstwa, intrygi, zdrada- odbijają się na niej.
Phix nienawidzi szantażu oraz zdrady, ceni sobie uległość, poddanie oraz wierność. Blair jednak nie dochowala wierności mężczyźnie oraz dopuściła się szantażu. Nie mogła już żyć i funkcjonować normalnie, nie wiedziała komu może zaufać. Marzyła tylko o tym żeby żyć bezpiecznie - bez strachu.
A wtedy wrócił - ON
I Znowu wpadłam w jego sidła - w ręce samego Diabła!
Blair miała świadomość, że każdy kogo spotkała na swojej drodze wiedział, że należy do Phixa i zaczęli to wykorzystywać przeciwko niej.

🔥 Czy uda im się przetrwać przez piekło?
🔥Czy połączy ich prawdziwe uczucie?
🔥 A może Blair dopuści się kolejnej zdrady?
Przekonajcie się sami 🖤❤️
Czytałam tom z ogromną ciekawością. Kończąc tom 3 szybko zbierałam się za ostatni, aby jak najszybciej dowiedzieć się jak potoczyły się losy Blair i Phixa.❤️
Ale o tym już w kolejnym poście ❤️
Gorąco polecam

#knhaner #wydawnictwoeditio #czytajpolsko#zdrada#czytamlegalnie#niebezpiecznimezczyzni#ksiazkary#polskibookstag#czytambolubie#czytaniejestsexy#kochamksiazki##czytam

🔥OPINIA 🔥
Tytuł : "Zła chwila" - seria Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3
Autor : @k.n.haner
Wydawnictwo :@editio.red

Hej Robaczki 😊
Dziś przychodzę do Was już z trzecim tomem książki Kasi Nowakowskiej.
Oczywiście i tym razem się nie zawiodłam.

" Zła chwila" ~K N Haner

Co sądzicie o tej części? Która wam sie najbardziej podobała?

[...] 𝐔𝐜𝐢𝐞𝐤𝐚𝐣𝐚𝐜 𝐨𝐝 𝐦𝐨𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐦𝐞𝐳𝐚, 𝐩𝐨𝐝𝐩𝐢𝐬𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐧𝐚 𝐬𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐰𝐲𝐫𝐨𝐤. 𝐈 𝐜𝐡𝐨𝐜 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐧𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐨𝐬𝐭𝐚𝐥𝐨 𝐨𝐝𝐫𝐨𝐜𝐳𝐨𝐧𝐞, 𝐭𝐨 𝐛𝐲𝐥𝐚𝐦 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐤𝐨𝐧𝐚𝐧𝐚, 𝐳𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐝𝐳𝐞𝐣 𝐜𝐳𝐲 𝐩𝐨𝐳𝐧𝐢𝐞𝐣 𝐝𝐨𝐬𝐢𝐞𝐠𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐫𝐞𝐤𝐚 𝐬𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞𝐝𝐥𝐢𝐰𝐨𝐬𝐜𝐢 𝐏𝐡𝐢𝐱𝐚. 𝐂𝐨 𝐭𝐨 𝐨𝐳𝐧𝐚𝐜𝐳𝐚𝐥𝐨? 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐛𝐥𝐚𝐝𝐞𝐠𝐨 𝐩𝐨𝐣𝐞𝐜𝐢𝐚.

III tom serii Niebezpieczni Mężczyźni jest kontynuacją losów głównych bohaterów. W trakcie tej części przeżyjecie z nimi dobre i złe chwilę, które przyprawiają o radość, smutek, złość i niedowierzanie. Od samego początku relacja miedzy Blair a mężczyznami była dziwna, niespokojna. Tym razem czytalam książkę zła po prostu zła. Wachania nastrojów, niedomówienia i rzeczy czy osoby, które wszystko komplikowały przestały mi sie podobać. Czytając tą historię każdy chciałby chwilę spokoju, przyjemnych chwil. Jednak autorka na to nie pozwala. Akcja nie zwalnia tempa ona wręcz pędzi przyspieszając. Nic nie jest takie jak sie wydaje, a jeden moment może zmienić wszystko. Choć cała książkę przeczytalam praktycznie z dnia na dzień to uważam, że I i II tom były lepsze. Oczywiście pod względem wykonania 3 tom nie odstaje jednak wydarzenia i pomysł zdecydowanie mniej mi sie podobał! Autorko kochana Ty moja! Czy dasz mi sie nacieszyć nimi... :c

[...] 𝐁𝐲𝐥𝐚𝐦 𝐰 𝐬𝐭𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐥𝐢𝐜, 𝐚𝐥𝐞 𝐦𝐮𝐬𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐰𝐢𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜 𝐜𝐞𝐥, 𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐰𝐚𝐥𝐢𝐜 𝐧𝐚 𝐨𝐬𝐥𝐞𝐩. 𝐏𝐨𝐰𝐨𝐥𝐢 𝐳𝐞𝐬𝐳𝐥𝐚𝐦 𝐳𝐞 𝐬𝐜𝐡𝐨𝐝𝐨𝐰, 𝐜𝐚𝐥𝐲 𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐜𝐞𝐥𝐮𝐣𝐚𝐜 𝐰 𝐤𝐢𝐞𝐫𝐮𝐧𝐤𝐮 𝐬𝐚𝐦𝐨𝐜𝐡𝐨𝐝𝐮. 𝐍𝐚𝐠𝐥𝐞 𝐤𝐭𝐨𝐬 𝐳 𝐧𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐲𝐬𝐢𝐚𝐝𝐥. 𝐃𝐨𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐠𝐥𝐚𝐦 𝐳𝐚𝐫𝐲𝐬 𝐬𝐲𝐥𝐰𝐞𝐭𝐤𝐢, 𝐜𝐡𝐲𝐛𝐚 𝐦𝐞𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣. 𝐆𝐝𝐲 𝐭𝐞𝐧 𝐤𝐭𝐨𝐬 𝐰𝐲𝐬𝐳𝐞𝐝𝐥 𝐳 𝐜𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚, 𝐦𝐨𝐢𝐦 𝐨𝐜𝐳𝐨𝐦 𝐮𝐤𝐚𝐳𝐚𝐥 𝐬𝐢𝐞 𝐤𝐚𝐩𝐭𝐮𝐫, 𝐚 𝐰𝐭𝐞𝐝𝐲 𝐣𝐮𝐳 𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦, 𝐳 𝐤𝐢𝐦 𝐦𝐚𝐦 𝐝𝐨 𝐜𝐳𝐲𝐧𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚.
- 𝐍𝐚𝐮𝐜𝐳𝐲𝐥𝐚𝐬 𝐬𝐢𝐞 𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐥𝐚𝐜, 𝐳𝐞 𝐦𝐢𝐞𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳 𝐝𝐨 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐳 𝐧𝐚𝐥𝐚𝐝𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞𝐣 𝐛𝐫𝐨𝐧𝐢? - 𝐆𝐥𝐨𝐬 𝐏𝐡𝐢𝐱𝐚 𝐛𝐲𝐥 𝐬𝐩𝐨𝐤𝐨𝐣𝐧𝐲, 𝐩𝐞𝐰𝐧𝐲 𝐢 𝐠𝐫𝐨𝐳𝐧𝐲.
- 𝐌𝐮𝐬𝐳𝐞 𝐮𝐦𝐢𝐞𝐜 𝐬𝐢𝐞 𝐨𝐛𝐫𝐨𝐧𝐢𝐜 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦𝐢 𝐣𝐚𝐤 𝐭𝐲 -- 𝐨𝐝𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦.

Phix jak zwykle jest cudowny! Mimo wszystko lubie go i nie zmieniłabym żadnej reakcji, zachowania. Czasami nawet sama mówiłam mu aby nią potrząsnął. Co do dziewczyny to zaczyna mnie irytować swoim zachowaniem. Choć wiem, że taki byl zamysł - nieufnej lecz silnej to jej niezdecydowanie już kompletnie mi nie pasuje. Gdybym była na jej miejscu zaparła bym się i wzięła to czego pragnę. Licze na to, że w IV tomie bedzie torpeda i w końcu weźmie to co chce i rozwieje wszystkim wątpliwości !!

Podsumowując cała seria świetna! Tom trzeci nieco odstaje ale tylko dlatego, że ja po prostu jestem wybredna i niecierpliwościa, a autorka buduje napięcie jak malo kto . W dalszym ciągu twierdzę, że ta seria jest dla prawdziwych koneserów erotyków boo uwierzcie mi autorka nie oszczędza emocji. Musze jeszcze zaznaczyć, że książki są dosyć krótkie przez co nie zawierają zbędnych opisów. Gratulacje 🎊! Czekam na tą wisienkę na torcie jakim jest 4 tom serii.

" Zła chwila" ~K N Haner

Co sądzicie o tej części? Która wam sie najbardziej podobała?

III tom serii Niebezpieczni Mężczyźni jest...

2000

Byłam bardzo ciekawa, czy nasi bohaterowie będą mogli w pełni cieszyć się sobą i wreszcie razem być.
Bo początek właśnie na to wskazywał.
Blaire nie mieszkała razem z Pixem, bo jego posiadłość była o 2 godziny jazdy oddalona od LA i miała zbyt daleko do pracy. Ale bardzo często spotykali się a wtedy nic dla nich nie istniało prócz siebie. Namiętne i pełne pożądania chwile bardzo ich łączą a tęsknota też robiła swoje. Chemia między nimi jest widoczna na każdym kroku a sceny pożądania wywołują wypieki na twarzy.
Widać było kolosalną przemianę Phixa, który miał obsesję na punkcie Blaire ale równocześnie zaczął pokazywać tę bardziej ludzką twarz...twarz i postępowanie zakochanego mężczyzny.
Ale jedna zła chwila i złe miejsce w którym znalazł się Phix , to co zobaczył i to jak to zinterpretował zepsuła wszystko.
Potem następuje lawina wydarzeń, która znowu ich od siebie oddala.
Dla mnie to najlepsza część cyklu pełna intryg i emocjonującej akcji, która aż kipi od emocji , nie zawsze tych dobrych. Ale przez to powieść nabiera kolorytu i niepewności jak dalej ułoży się wzajemne życie bohaterów.
A autorka szykuje nam kolejną niespodziankę w ostatnim tomie.

Bo początek właśnie na to wskazywał.

polecam

polecam

19/2023

Trzeci tom... Robi się ścisk, choć postacie znikają.
Ponownie, początek trochę mnie nudził, ale jak pojawił się Phix było już lepiej.
Pojawiają się niedomówienia, i trzeba czym prędzej sięgnąć po ostatni czwarty tom aby się dowiedzieć jak to będzie.
Z główną bohaterką zdecydowanie się nie polubię.

Przeczytalam na Legimi.

19/2023

Trzeci tom... Robi się ścisk, choć postacie znikają.
Z główną bohaterką zdecydowanie się nie polubię.

Przeczytalam na Legimi.

• Romans