Zła chwila

Okładka książki Zła chwila
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Niebezpieczni mężczyźni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczni mężczyźni (tom 3)
Editio
2021-05-19
2021-05-19

Na półkach: , , , , ,

Trzeci tom ukochanej pisarki swojej K.N .Haner cudny,Blaire Królowa Koki i Phix świetni.
Kocham pióro Pani Kasi pisze przepięknie własne książki.
Romans mafijny przecudny,intrygujący.

Kocham pióro Pani Kasi pisze przepięknie własne książki.
Romans mafijny przecudny,intrygujący.

"(...) Blair w ciągu poprzednich tomów przeszła przez naprawdę wiele. Od porwania, przez niechlubny powrót do domu, aż do chwili, gdy musiała włożyć duże buty, przejmując władzę nad imperium swojego ojca. Nic więc dziwnego, że teraz nie wie już, komu ufać. Bohaterka w tej części staje się strasznie osamotniona, ukrywa dużo rzeczy, czemu nikt nie powinien się dziwić – w końcu przez poprzednie lata każdy ją zawodził. Nawet jej mąż, który miał stanowić ostoję w chwilach zwątpienia. Kobieta myśli, że uda jej się trzymać Phixa na dystans, ale w głębi duszy doskonale wie, że jest to po prostu niemożliwe. Jakby tego było mało, na jej barki spada ciężar odkrycia, kto okrada ją z towaru ojca i naprawienie sytuacji, zanim będzie za późno.

Niektórzy bohaterowie próbują się zmienić, inni wciąż pozostają tacy sami. Jedno jest pewne: Phix i Blair to para ciężkich charakterów, która może niekoniecznie powinna ze sobą być po wszystkich przejściach i dramatach poprzednich tomów. Widać jednak, że mimo wszystko usiłują jakoś naprawić swoją skomplikowaną relację. Ostateczną ocenę całego ich małżeństwa oraz mafijnych dram zostawię sobie na finałowy tom, bo znając styl autorki do tej pory może zdarzyć się dosłownie wszystko.

K. N. Haner ma to do siebie, że jej książki czyta się zaskakująco szybko. Ledwo rozpocznie się pierwszą stronę, a zwroty akcji oraz intrygi doprowadzają do ostatnich słów. Zakończenia zostawiają w zaskoczeniu, co miało miejsce również w wypadku „Złej chwili”. Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku, a wrogowie są silniejsi niż kiedykolwiek, mając w sidłach pewnych kluczowych bohaterów. Kto przetrwa, a komu nie uda się dojść do wymarzonego, szczęśliwego zakończenia… o ile takie w ogóle nastanie?

„Zła chwila” to powieść, w której może nie dzieje się tak dużo jak w poprzednich tomach, ale jedno jest pewne: zapowiada wielki finał, czekający na czytelników w „Złej miłości”. Tutaj autorka głównie skupiała się na aspekcie psychicznym, na upadającej relacji pomiędzy Blair i Phixem oraz zmianami w ich charakterach. Widać na przestrzeni tej książki, że oboje walczą ze swoimi wewnętrznymi demonami… ale czy wygrają tę walkę? (...)"

Po całą recenzję zapraszamy na bloga: https://czarnonakreatywnym.blogspot.com

Polecam całą serię, czytałam z niepewnoscia co będzie dalej. Czekam na ciag dalszy!

@K.N.Haner Dziekuje za ten cudny tom , oby nie byl ostatni ❤️

@K.N.Haner Dziekuje za ten cudny tom , oby nie byl ostatni ❤️

Napisana jakby na siłę, nic nie wnosi, kontynuacja tej książki to już strzał w kolano. Zero rozmowy między bohaterami. Przepraszam jedna rozmowa , która odwróciła się nicość .

Uwielbiam autorkę i inne jej książki, ale kolejne tomy tej książki to chyba trochę za dużo. Mam nadzieję, że kolejny tom będzie ostatnim. Zaraz się okaże, że Phix uwierzy, że jego żonka zdradza go z własnym odbiciem. Facet nie potrafi normalnie rozmawiać, a jak już rozmawia to robi z nie tą osobą co trzeba.

Seria ‘Niebezpieczni mężczyźni’ to gatunek po który ostatnio sięgam baaardzo rzadko. Niestety, ale mafijne opowieści są dla mnie coraz bardziej powtarzalne, jakby inspirowane poprzednimi. Skuszę się jedynie na kontynuację lub autora, który wiem, że mnie nie zawiedzie.

W przypadku ‘Złej chwili’ było całkiem dobrze. Bohaterowie ewaluują na naszych oczach, nie są już aż tak irytujący i nie bacząc na swoje historie i okoliczności osiągają konkretne postępy.

Trzecia część serii to przede wszystkim ciekawa i wartka akcja, wyczuwalne ogniki między bohaterami, którzy nie wiedzą komu ufać, a także wiele mącących intryg i towarzysząca wszystkiemu niepewność. Na plus jest zakończenie, które pozostawia wiele niewiadomych kwestii, mogących stanowić podstawę kolejnego tomu.

Bardzo przeciętna pozycja szkoda czasu i papieru, zdecydowanie odradzam

Bardzo przeciętna pozycja szkoda czasu i papieru, zdecydowanie odradzam

Na półkach: , , , ,

Bohaterów serii "Niebezpieczni mężczyźni" polubiłam od pierwszych stron pierwszej części. Dlatego bardzo chętnie sięgam po kolejne historie z ich życia.

Królowa Koki - Blaire - w końcu przestała mnie irytować 😅 podoba mi się progres jaki osiąga. Kim się staje, pomimo trudnych doświadczeń.

A Phix.. Cóż mogę powiedzieć 🙈 ten mężczyzna to dopiero się zmienia. W pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Uwielbiam chemię jaka łączy tych dwoje. Tym bardziej denerwuje mnie fakt, że znowu coś staje na ich drodze. Jak postąpią, gdy znajdą się po przeciwnych stronach? Czy Blaire dopuści się kolejnej zdrady? Przecież to może złamać serce Phixa, które tak skrupulatnie budził do życia.

Mnóstwo emocji, ta chemia, zakończenie wbijające w fotel - nie mogę doczekać się kolejnej części! ❤️🔥

Daję gwiazdkę mniej za brak psychicznego składu w odniesieniu do zachowań bohaterów - nie ma jak to się powyzywać, ale i tak trafić do łóżka. Za dużo było takich scen i to trochę zaczęło być irytujące podczas czytania - totalny brak konsekwencji w decyzjach bohaterów. Kocha, ale nienawidzi. Nienawidzi, ale się odda... za bardzo to naciągane. Niemniej jednak książka super.