Until More

Okładka książki Until More s. Van Horne
Okładka książki Until More
s. Van Horne Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: More (tom 9) Seria: Happily Ever Alpha World literatura obyczajowa, romans
More (tom 9)
Happily Ever Alpha World
Until More
Kindle Edition
2018-04-02
2018-04-02

Szukałam lekkiego i słodkiego opowiadania do przeczytania, więc gdy natknęłam się na ten tytuł od razu po niego sięgnęłam. Niestety to był błąd. Wynudziłam się strasznie. Crystal od samego początku zachowuje się jakby była nastolatką a nie dorosłą kobietą. Conti też mnie nie zachwycił i to jęczenie, dramatyzowanie obojga działało mi na nerwy. Raz tylko się widzieli, ale autorka w kółko powtarza jak to mieli wyrwane serca z piersi, jak to odebrano im miłość życia, ponieważ na jednej nocy się skończyło. Widać, że autorka nie miała pomysłu na to opowiadanie, ponieważ niektóre myśli i rozmowy powtarzają się co kilka stron. Na sam koniec też mamy ciekawy wątek, który nie został rozwinięty i też słabo go zakończono. Jestem fanką książek Aurory Rose Reynolds więc Boom jest mi znany, uwielbiam je twórczość i w tym wypadku oczekiwałam czegoś w podobnym klimacie skoro jesteśmy w świecie Maysonów, ale strasznie się zawiodłam.

• Trudne dzieciństwo
  • Detektyw