Nie spadłam z nieba

Okładka książki Nie spadłam z nieba Weronika Wierzchowska
Okładka książki Nie spadłam z nieba
Weronika Wierzchowska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
2021-03-23
2021-03-23
Literatura polska

Książka jest absolutnie fantastyczna, jedna z najlepszych tej autorki. Wreszcie nie mamy do czynienia ani z wojną, ani z dręczonymi kobietami, ani z owadami. Piękny styl, dynamiczna akcja i mnóstwo humoru. Ze śmiechu można spaść, może nie z nieba, ale z krzesła na pewno. Gdyby tylko Pani Weronika zechciałaby częściej pisać powieści o tego typu, o nieco lżejszej tematyce byłoby doskonale. Polecam

Polecam ,sama wieś i życie na niej broni się , a raczej fabułę. Główna bohaterka z krwi i kości. Dzieje się wiele , jest smutek jak i zabawne sytuacje. Zresztą sprawdźcie sami jak Iza uczy żyć się na wsi i co z tego wyniknie, gdy otworzy gabinet :)

Bardzo przyjemna. Nie lubię długich opisów ale styl pisania autorki tak przypadł mi do gustu, że czytałam prawie wszystko od kropki do kropki. Dzieje się tu wiele, poczucie humoru autorce nie jest obce. Polecam

Pierwszy raz miałam okazję przeczytać książkę Pani Weroniki.Mnie nie porwała ,ale przyjemnie czytająca się pozycja.W rodzinie siła i w tej książce mamy okazję tego doświadczyć.Z chęcią przeczytałabym kontynuację.

Przyjemnie się czyta książkę,pióro pisarki cudowne,bardzo zachwyciła mnie powieść obyczajowa,wciągnięta byłam niesamowicie w tą urzekająca,wzruszającą historię,dużo humoru tutaj było.
Cudowna,wciągająca książka.

Cudowna,wciągająca książka.

Bardzo sympatyczna lektura, lekka, z przymrużeniem oka na małomiasteczkowy świat, układy, układziki i politykę.
Ta, pozornie, lekka i zabawna historia niesie dużą i ciężką prawdę. O czym? Przekonajcie się sami...

Idealna lektura na spokojny, relaksujący czas z książka.
Zwariowana historia z ekologią w tle.
Dobry humor gwarantowany.

Idealna lektura na spokojny, relaksujący czas z książka.
Zwariowana historia z ekologią w tle.
Dobry humor gwarantowany.

Czytałam z uśmiechem na twarzy.
Bardzo lekka, przyjemna powieść obyczajowa.
Wyciągnięte realia polskich miasteczek na kartki papieru. Wzajemne powiązania, interesy, przekręty ale też dużo humoru, ciekawych zdarzeń i relacji rodzinnych. Bardzo fajnie napisane. Polecam

Czytałam z uśmiechem na twarzy.
Bardzo lekka, przyjemna powieść obyczajowa.

Nie powiem,że mnie porwała ,nie powiem też ,że mnie nudziła.Ot obyczajówka ,lekka,bez żadnych większych polotów w sam raz na jeden dzień.

To lubię. Wspólne cele jednoczą rodzinę i mieszkańców a przy tym masa śmiechu.

To lubię. Wspólne cele jednoczą rodzinę i mieszkańców a przy tym masa śmiechu.

• Przeczytane 2021
  • Samodzielne