Prezes

Okładka książki Prezes Aldona Skrzypoń-Powroźnik
Okładka książki Prezes
Aldona Skrzypoń-Powroźnik Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks Cykl: Niebezpieczny prezes (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczny prezes (tom 1)
Wydawnictwo Feniks
2020-11-16
2020-11-16
Mafia Erotyk Romans Miłość

Pomysł na fabule był i w sumie nawet ciekawy. Czytało tez się to bardzo szybko, aż mogłabym powiedzieć, ze za szybko. Miałam wrażenie, że wszystko toczy się w przyspieszonym tępie. Sceny między sobą przeskakiwały, a czytelnik nie miał nawet czasu oswoić się z tym co przeczytał. Historia strasznie gnała i nie miałam nawet czasu poznać bohaterów .

Zachęcona okładka sięgnęłam po to dzieło. Dawno nie czytałam tak beznadziejnej książki. Dno i km mułu. Pomysł był dobry ale wykonanie mega słabe. A mamy tu wszystko: milionera i mafiozo ( autorka nie mogła się zdecydować i wyszło takie kombi),zadziorna nauczycielke i turbo szybka akcje. Litości to było straszne, te teksty tak płytkie ze szok, zachowania bohaterów szkoda słów. Absurd gonił absurd. Nie ma tu romansu a jest akcja na poziomie taniego pornosa. Panna widzi kolesia i ka bum włazi mu na ptaka. Jak ktoś ma wolne 2h i butelkę wina to jest szansa ze mu się to dzieło spodoba. Ja wole gdy w książkach coś się dzieje i kobieta się szanuje a nie zachowuje jak zwykła pusta lala i blachara. No i to zakończenie….dramat

Pełna humoru i zabawna książka nie można się oderwać. Bohaterka jest zadziorna i odważna i mówi to co uważa za słuszne ale żeby było ciekawiej trafiła na seksowne ciacho o zimnym spojrzeniu które ją zaciekawiło i zaczyna się miedź nimi ciekawa akcja która śmieszy bawi i zaciekawia polecam przeczytać 😍♥️♥️♥️👍uwielbiam takie książki .

Nie pamiętam od kiedy, nie wiem co napisać o książce.
Główny bohater prezes, Wiktor tzw. garniak miliarder. Powiązany ze światem przestępczym dzięki "kochanemu" tatusiowi.
Jest i kobieta Iza -Jadźka zwykła dziewczyna, nauczycielka o dziwo z ciętym językiem.
I mamy córkę prezesa Matyldę. Jedyna bohaterka którą pokochałam od pierwszych stron książki.
No i tyle, mleko skisło...
Bo naprawdę nie wiem co mogę więcej napisać. Mogę zdradzić tylko tyle że tradycyjna historia jakich wiele. On bogacz, Ona zwykła kobieta na etacie nauczycielki. Poznają się poprzez Matyldę, córkę prezesa. I zaczyna się przepychanka słowna, zazdrość, dużo seksu i porachunki mafijne oraz rodzinne.
Mamy książkę, 224 strony. Jak by poprawić akapity, zmienić czcionkę, spacje i wyrzucić nie które zdania, powstałoby zwykłe opowiadanie o mafijnych porachunkach z erotykiem w tle.
Czytając opis, oczekiwałam więcej, ale trudno nie zawsze zarys fabuły musi być odzwierciedleniem tego co czytamy na kartach książki.
Jedyny plus całej tej historii to postać Matyldy, uwielbiam wątki z dziećmi rezolutnymi ,mądrymi i nie zapominającymi języka w buzi.
Należy też nadmienić że zarys i pomysł porachunków mafii i rodziny oraz tajemnica goniąca tajemnice na tle rodzinnym na duży plus. Szkoda że autorka bardziej nie rozwinęła owego wątku, zamiast sporej dawki erotyzmu.
Książka dla miłośników książek z opisami seksu i oblizywaniem ust na co drugiej stronie.
Opowiastka do przeczytania na jeden wieczór, autorka zadbała o prosty i dostępny język dla miłośników , grzesznych opowiadań.
Mnie niestety poniosła wyobraźnia przy czytaniu rekomendacji.
Zależy co kto lubi, prawda?

Nie pamiętam od kiedy, nie wiem co napisać o książce.
No i tyle, mleko...

Sympatyczna książka , można się zrelaksować .

Sympatyczna książka , można się zrelaksować .

Nie sądzę, że zdecyduje się na przeczytanie kolejnej części. Książka mnie nie porwała, styl autorki jest po prostu poprawny, nie irytował mnie ale też nie porwał. Moim zdaniem historia mało wciągająca.

Nie wiem co napisac, czegos tak marnego jeszcze nie czytalam. 🙈Poddalam sie mniej wiecej w polowie, a i tak zaluje zmarnowanego czasu.

Książka w której wszystko dzieje się szybko , ale podobała mi się . Szybkie akcje, wciągająca i dobre teksty. Książka na wieczór dla relaksu.

Jeśli ktoś lubi tą kategorie to ok, ale są lepsze, chociażby od Katarzyny Nowakowskiej.

Zachęcona okładką i opisem pomyślałam, że to będzie coś lekkiego do szybkiego przeczytania. Nie pomyliłam się. Fabuła standardowa bogaty On, i Ona przeciętna dziewczyna o jakże "ciętym języku". Mam trochę inne odczucia co do opisu książki.  Akcja toczy się tak szybko, że praktycznie od spotkania do pierwszego zbliżenia nawet nie mija chyba 1,5 dnia, a tak naprawdę całą książka zamyka się w okresie 1,5 tygodnia. W ciągu tego nawet pojawia się słowo Kocham i zaręczyny. Także autorkę książki fabuła trochę poniosła bo początkowo zapowiadało się wszystko ok. Po prostu wszystko się tak dzieje szybko, że aż to jest nieprawdopodobne..

Teraz na tapecie wyławiają się jak grzyby po deszczu książki właśnie o takiej tematyce jak ta, moim zdaniem akurat, oceniam tą książkę która jest bardzo słaba, jest bardzo niedopracowana, mam odczucie że jest po prostu wydana, a żeby tylko była i wypełniła półkę w księgarni.