My best friend's dad

Okładka książki My best friend's dad Aldona Skrzypoń-Powroźnik
Okładka książki My best friend's dad
Aldona Skrzypoń-Powroźnik Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-11-22
2023-11-22

Zuza to dwudziestoletnia studentka administracji. Uwielbia imprezy a jej najlepszą przyjaciółką jest Ala. To z nią może podzielić się sekretami jest ona dla niej, jak której siostra nie ma.
Poznaje jej ojca Przemka. Już od pierwszej chwili dziewczyna traci głowę dla niego. Ciągle o nim myśli. I pragnie.
On nigdy nie zdradził żony. Jednak pożądanie między nimi okazuje się silniejsze.
Różnica wieku między nimi jest dość znaczącą.
Jak potoczy się ich historia?

To historia z różnicą wieku między bohaterami. Bardzo realna. I na czasie, bo wiele par takich znam. Nie obejdzie się tu bez wzlotów i upadków. Między tą dwójką wydarzy się dużo. Ale o miłość trzeba walczyć a szczególnie o tę prawdziwą.
Również przyjaźń Zuzi i Ali zostanie wystawiona na ciężką próbę.
Książka opisana w świetny sposób. Nie dało się od niej oderwać. Uwielbiam pióro autorki. Muszę nadrobić jej inne książki.
A wam polecam.

On nigdy nie zdradził żony. Jednak pożądanie między nimi okazuje się...

My Best Friend`s Dad

Zuza ma dwadzieścia lat, studiuje administracje, jest atrakcyjna i przebojowa. Ma bardzo trudną relację z ojcem. Dlatego szuka ukojenia w imprezowaniu i przygodnym seksie. Czy wyjdzie to na dobre? 🤔
Ala jest jej najlepszą przyjaciółką i to właśnie z nią dzieli wszystkie sekrety i problemy.

Przemek to mężczyzna przed czterdziestką i jest wiceprezesem dużego banku i jest ojcem Ali. Gdy urodziła się Ala miał zaledwie osiemnaście lat, wziął odpowiedzialność i założył rodzinę. Czy było to dobre? 🤔
Mężczyzna mimo ciągłych nieporozumień z żoną i córka, bardzo stara się naprawić relacje z nimi.

Los sprawia, że Zuza i Przemek poznają się i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Starają się z tym uczuciem walczyć, ale jednak pożądanie jest zbyt silne. Ich romans jest coraz bardziej intensywny i ryzykowny. Coraz trudniej jest im to ukrywać przed światem. Czy Zuzia będzie stanie zrezygnować ze znajomości z Przemkiem dla Ali? 🤔
Czy różnica wieku będzie stała, im na przeszkodzi? 🤔
Czy status społeczny będzie dla nich przeszkodą? 🤔
Czy ich uczucie przetrwa próbę czasu i konsekwencje? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Książka porusza tematy takie jak toksyczne związki, zaniedbane relacje rodzinne, alkoholizm, depresja czy samookaleczenie. Ale zarazem jest lekka i z humorem. Pokazuje też, że miłość nie zawsze jest prosta i łatwa, a czasem wymaga wielu poświęceń.
Powieść czyta się dobrze i szybko, cała historia wciąga od pierwszych stron. Okładka przykuwa wzrok.

Polecam Wam ogromnie 😍

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

My Best Friend`s Dad

Przemek to mężczyzna przed czterdziestką i jest...

💙 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 💙

Autor: Aldona Skrzypoń-Powroźnik
Tytuł: "My best friend's Dad
Wydawnictwo: WasPos
Premiera: 23.11.2022

"Zrobiło mi się ciepło na duszy i sercu. Z każdym jego słowem przepadałam z kretesem. Czułam, jak bardzo mu na mnie zależy. W końcu dla kogoś coś znaczyłam. Wpadłam jak śliwka w kompot"

20letnia Zuzia studiuje administrację w Warszawie, w której odnajduje spokój od bezdusznego ojca i wrednej macochy. Ma wielkie wsparcie w swojej przyjaciółce Ali. Dziewczyny są praktycznie nierozłączne i ufają sobie jak nikomu innemu. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na wielką próbę, a wszystko przez Przemka.
Przemek jest dorosłym, przystojnym, 40letnim mężczyzną. Szanowany wiceprezes banku, posiada piękna żonę, wspaniały dom i córkę. A córka ma na imię Ala....
Zuzia i Przemek mają się ku sobie, jest coś co ciągnie ich do siebie..
Jak potoczą się losy Zuzy i Wojtka?
Czy przyjaźń Zuzy i Ali przetrwa?

Aldona napisała nam książkę o trudnej relacji z dużą różnica wieku. Taka różnica często wzbudza kontrowersje, jest głośno komentowana. Jednak nigdy nie wiemy, dlaczego tak się dzieje, dlaczego ludzie tak właśnie wybierają. W książce znajdziemy pełno tajemnic, trudnych wyborów, smutku, zazdrości, szczęścia. Prawdziwy rollercoaster emocji. Przede wszystkim zostanie wystawiona na próbę naprawdę prawdziwą przyjaźń. Czy ona przetrwa?
Autorka ma bardzo fajne i lekkie pióro, dzięki czemu spędziłam naprawdę mile chwilę z książką, bohaterowie fajnie wykreowani. Z przyjemnością przeczytam inne książki autorki, a Wam polecam sięgnąć po tą historię

💙 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 💙

Autor: Aldona Skrzypoń-Powroźnik
Tytuł: "My best friend's Dad
Wydawnictwo: WasPos
Premiera: 23.11.2022

20letnia Zuzia studiuje administrację w Warszawie, w której odnajduje...

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Życie Zuzy po śmierci mamy uległo diametralnej zmianie. Niestety na gorsze. Jej ojciec bardzo szybko znalazł sobie nową, młodszą żonę a córkę traktował jak najgorszego wroga co jawnie jej okazywał. Dlatego też Zuza postanowiła wyprowadzić się z rodzinnej miejscowości niedaleko Rzeszowa i zamieszkała w Warszawie. To właśnie tam poszła na studia i poznała Alę. Osobę niezwykłą I serdeczną, z którą bardzo szybko się zaprzyjaźniła. I to właśnie z nią od tej pory dzieliła smutki oraz radości. Ala była dla niej jak siostra, której nigdy nie miała. Pewnego ranka po nocy spędzonej u Ali, Zuza wpada na jej ojca.
Przemek - mężczyzna przed czterdziestką okazuje się niezwykle przystojny i pociągający. Już od pierwszych chwil wisi między nimi napięcie, z którym ze względu na okoliczności oboje starają się walczyć. Ze względu na Alę oraz jej matkę. Niestety uczucia okazują się tak silne że ulegają pokusie.

Czy uczucia, które połączyły Zuzę oraz Przemka mają szansę na przyszłość? Czy mimo dużej różnicy wieku mogą liczyć na happy end? Jak zareaguje Ala na wieść o tym że jej ojciec spotyka się z jej najlepszą przyjaciółką? Czy ich przyjaźń przetrwa tą próbę?

Uroczyście oświadczam że zakochałam się w tej książce🥰😍. Pochłonęłam ją dosłownie w kilka godzin i jest mi strasznie przykro że tak szybko sie skończyła. Zuza to dziewczyna, która marzy tylko o tym aby w końcu być dla kogoś ważnym i być kochaną. Odrzucona przez własnego ojca, zakochuję się w mężczyźnie starszym od siebie w dodatku żonatym. I po raz kolejny musi walczyć o szczęście i o swoje uczucia. Mało tego, jej przyjaźń zostaje wystawiona na próbę I staje pod ogromnym znakiem zapytania. W pewnym momencie zastanawiałam się ile jeszcze ta dziewczyna będzie musiała znieść aby w końcu mogła zaznać odrobiny miłości. Książka ta to totalny szos. Zdecydowanie musicie wpisać ją na swoją listę must read. @a.s.powroznik zakochałam się w Pani książce i od dzisiaj posiada Pani wierną fankę 😊😘😘😘

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Zuza to szalona dwudziestoletnia studentka administracji. Jej relacje z ojcem nie należą do poprawnych, dlatego jedynym oparciem jest jej przyjaciółka Ala. Dziewczyny są nierozłączne, dzielą się nie tylko radością, ale i smutkami będąc swoją podporą. I chociaż nie są ze sobą spokrewnione to traktują się jak siostry.

Przemek jest trzydziestoośmioletnim wiceprezesem banku. Mężczyzna wiele lat temu wziął odpowiedzialność za swoje czyny i ożenił się by dać swojej córce prawdziwą rodzinę. Po wspólnie spędzonych latach małżeństwo mężczyzny przechodzi kryzys, a konflikt z Alą nasila się z każdym dniem.

Pewnego sobotniego poranka losy Zuzy i Przemka się przecinają. Od pierwszej chwili czuli do siebie więcej niż powinni. Oboje próbowali z tym walczyć, jednak pożądanie zwyciężyło. Ulegli raz, potem kolejny a później przestali już z tym walczyć.
Jednak skrywany sekret prędzej czy później wyjedzie na jaw, a konsekwencje będą musieli ponieść oboje.

Czy różnica wieku stanie się barierą nie do przejścia? Jak zakończy się historia Zuzy i Przemka?

Jeżeli jesteście ciekawi to koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Aldony Skrzypoń- Powroźnik „My Best friend’s Dad”

Jestem ogromną fanką książek z motywem różnicy wieku. To jak bohaterowie walczą z sercem i rozumem. Bo co powiedzą inni, przecież osiemnastoletnia różnica wieku to za dużo. Tylko kiedy mowa o uczuciach wiek staje się najmniej ważną rzeczą. Książka Pani Aldony od pierwszych stron mnie wciągnęła. Bohaterowie nie zostali przesadnie podkoloryzowani, a fabuła książki rozwijała się bardzo dynamicznie.
Z przyjemnością poznam inne książki autorki, a Was zachęcam do lektury.

Przemek jest trzydziestoośmioletnim wiceprezesem...

Zuza lat dwadziescia ,studentka administracji. Mamy brak, ojciec jej nienawidzi. Ale Zuza ma kogos bliskiego swoja przyjaciolke. Ale jak to sie mowi "Ala ma kota" ale nie o kota tu chodzi tylko o jej tate.

Przemek ,dorosly facet kolo czterdziestki , viceprezes banku. Gdy byl mlody zostal ojcem w wieku zaledwie osiemnastu lat. Mimo tego ze z zona i corka nieuklada sie najlepiej to probuje naprawic swoja rodzine.

Na drodze Zuzy stanal Przemek i odwrotnie .

Jak to w zyciu bywa los zsyla Ci druga osobe albo druga mlodosc ale niezawsze wychodzi to na dobre. Od pierwszych chwil miedzy ta dwojka rodzi sie uczucie,chodz probuje okielznac to .

Przeradza sie w cos wiecej . Zdarzylo sie to raz ,dwa a potem trzy.

Czy to uczucie ma szanse przetrwac ?
Czy roznica prawie dwudziestu lat ma prawo bytu ?
A przyjazn miedzy Zuza i Ala ma prawo przetrwac pomimo uczucia ktore jest miedzy nia a jej ojcem ?

@a.s.powroznik @waspos #mybestfrienddad #wydawnictwowaspos

[Reklama] WasPos

Romans biurowy i duża różnica wieku - któż by się nie skusił. Lubicie takie motywy?
Ja twórczość autorki znam i z każdą kolejną premierą widzę progres jeśli chodzi o styl. Jest to oczywiście na plus.
Najnowsza porusza nie tylko powyższe kwestie ale także motyw zdrady.
Lektura została mocno osadzona w realiach. Bohaterowie mieli skazy, dzięki czemu wyszli jak żywi.
Zuza to młoda kobieta chwytająca życie i ciesząca się tym. Przemek to ojciec jej przyjaciółki i jednocześnie obiekt westchnień. Tak po prawdzie to nie mam zastrzeżeń poza jedną sprawą - nachalność Zuzy przy podrywie Przemka. Gryzło mi się to z jej całokształtem charakteru, szczególnie że Przemek nie był jakoś bardzo oporny.
Drugim minusem dla mnie było podejście Zuzy do ojca na sam koniec ich starć. Mówiąc prawdę - nie tego się spodziewałam. Raczej wypatrywałam kolejnych walk i spięć.
W powieści nie zabrakło natomiast zwrotów akcji i elementów trzymających w napięciu. Od strony romansu zdecydowanie było gorąco i odważnie. Chemia była widoczna.
Całkiem pozytywna i przyjemna lektura. W sam raz na wieczorny relaks z książką. Uważam, że warto po nią sięgnąć.

Polecam

[Reklama] WasPos

Najnowsza porusza nie tylko powyższe kwestie ale także motyw zdrady.
Lektura została mocno osadzona w realiach. Bohaterowie mieli skazy, dzięki...

MY BEST FRIEND'S DAD
@a.s.powroznik
@waspos

Czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?

Zuza i Ala to dwie przyjaciółki, które wręcz są dla siebie jak siostry. Obie szalone oraz wyzwolone, bawią się i czerpią z życia garściami. Bardzo duży wpływ na to mają ich relacje z rodzicami, które starają się odreagować. Zuza ma tylko ojca, który jej nienawidzi, a Ala rodziców, którzy nie mają dla niej czasu.
Przemek - ojciec Ali, przystojny, inteligentny i sexowny mężczyzna przed czterdziestką.
Gdy tylko Zuza i Przemek się poznają rodzi się między nimi uczucie i silne pożądanie. Z czasem wbrew rozsądkowi wdają się w romans.
Jak potoczą się ich losy?
Czy przyjaźń dziewczyn przetrwa?

Autorka stworzyła świetną historię, która opowiada nie tylko o miłości i pożądaniu, ale również o przyjaźni oraz relacjach rodzica z dzieckiem. Aldona potrafi świetnie opowiadać i żonglować emocjami. Powieść jest bardzo zmysłowa, erotyczna i wciągająca, ja nie mogłam się od niej oderwać. Chociaż na początku miałam lekki dyskomfort, gdyż jak to często bywa utożsamiam się z bohaterką i przed oczami miałam ojca mojej przyjaciółki. Niestety nie jest on przystojnym i sexownym 38-latkiem, a może na szczęście 🙈.
Kochani czytajcie, mam nadzieję, że książki porwie Was tak samo jak mnie.

MY BEST FRIEND'S DAD
@a.s.powroznik
@waspos

Czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?

„Bezwstydni i niepoprawni – tacy byliśmy od samego początku”.
My best friend's dad to powieść pokazująca historię młodej dziewczyny, która zakochała się od pierwszego wejrzenia w ojcu swojej najlepszej przyjaciółki. On sam poczuł coś, czego nie czuł przy swojej żonie. Przyciąganie było coraz mocniejsze, ale na drodze do szczęścia stała Ala - jej przyjaciółka a jego córka. Oboje nie chcieli jej zranić, jednak nie można mieć dwóch reflacji bez szram na jednej z nich. Czy Zuza zrezygnuje z szalonej i bardzo intensywnej relacji na rzecz przyjaźni, której tak wiele zawdzięcza?

Autorka w swojej powieści pokazała nam, że zakazany owoc naprawdę smakuje najlepiej, tym bardziej, kiedy się go już raz skosztowało i był tak dobry, że chciałoby się więcej i więcej, ale świadomość, że nie jest on dla ciebie, boli najbardziej. Jednak nikt nie mówił, że miłość jest łatwa, czasami jest pełna zawiłych zakrętów oraz masy przeciwności losu, ale jeśli dana osoba jest nam pisana, to znajdzie do nas drogę.

Książka pełna tajemnic, trudnych decyzji, relacji rodzinnych, straty, smutku, zazdrości, poszukiwaniu akceptacji i własnego miejsca na ziemi, przyjaźni, fascynacji, pożądania, namiętności oraz potrzeby bliskości.

Cóż jestem odrobinkę rozczarowana błędami, jakie się wkradły do książki, powinna być zrobiona dokładniej redakcja. Sama fabuła miała ogromny potencjał, ale niektóre rzeczy gryzły mi się z rzeczywistością. Zachowanie Przemka mnie mega irytowało, tak się nie zachowuje dorosły facet, chyba że jest niedojrzały, ale żeby aż tak bardzo. Natomiast Zuzka miała takie wahania nastroju, ale ją to jeszcze mogę zrozumieć, była młoda, do tego nie chciała tracić przyjaźni, ale z miłości też ciężko zrezygnować.

Jeśli czujecie się zaintrygowani, to zapraszam was do świata, gdzie zakazana relacja dostarczy wam wielu namiętnych uniesień, ale także ukaże walkę serca z rozumem.

Całość opinii na blogu Świat książkowy Mali 💙

„Bezwstydni i niepoprawni – tacy byliśmy od samego początku”.

Spodobał mi się opis i na tym tak naprawdę kończy się moja pozytywna ocena. Miałam wrażenie, że czytam nie jakiś porządny romans, ale nastoletnie problemy i najbardziej u 40-letniego prawie faceta.

Oprócz tego, że książka pędzi tak szybko... Ja rozumiem, że można zakochać się od pierwszego spojrzenia, wiele jest takich sytuacji i tu też bym w to uwierzyła, ale jak to zostało przedstawione i jak ten "związek" szybko biegnie... I zachowanie Przemka w pewnych momentach... Tak się nie zachowuje dorosły facet, nawet jeśli stracił głowę dla kobiety, to nie w ten sposób...

Czytając ma się wrażenie, że pisała to nastolatka, albo ktoś kto nie miał możliwości usiąść i trochę czasu poświęcić nad tą książką, bo naprawdę miała potencjał i to niesamowity.

• Współpraca
  • Od wydawnictwa
  • Zakazany związek
  • 2023r. (155)

Dodaj cytat z książki My best friend's dad