Namiętna nienawiść

Agata Sobczak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2020-10-12
2020-10-12
literatura polska romans erotyka miłość seks

Jedna z najgorszych książek jakie czytałam. Beznadziejnie zbudowana fabuła, płytkie, wulgarne dialogi, powtarzające się wypowiedzi, tak jakby autorka dysponowała określonym zasobem słów. Szkoda czasu na tą książkę.

W przypadku tej książki ani nie było źle ani dobrze. Czytało się ją dość szybko i przyjemnie. Fabuła miała ogromny potencjał i całkiem w porządku była prowadzona – nie było zbędnych przedłużeń, niedomówień czy niejasności, sporo się w niej działo. Bohaterowie byli dość barwni i różni od siebie dzięki czemu ich połączenie było ciekawe. Jednakże zabrakło mi jakiejś większej wyrazistości w nich, głębszego i bliższego zapoznania się z ich historiami, bo wydawały się naprawdę godne uwagi i przedstawienia ich czytelnikowi. Relacja między bohaterami na pewno jest burzliwa – nieustannie się przyciągają i odpychają, bywa gorąco, namiętnie i niebezpiecznie. Szczerze mówiąc przy zakupie tej książki nie liczyłam, że będzie ona kontynuowana i jestem troszkę zła, ponieważ z Internecie nie znalazłam informacji, że nie jest to jedno tomówka. Jeśli jednak ukaże się kontynuacja to z chęcią po nią sięgnę, gdyż zakończenie wzbudziło moją ciekawość.

Książka Agaty Sobczak pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie wiem dlaczego, ale myślałam, ze będzie to raczej powieść dla nastolatków z elementami opisu mocnych wrażeń a tu taka niespodzianka. Wątek głównych bohaterów bardzo rozbudowany, przez to przyćmił trochę intrygę czającą się w tle a szkoda, bo byłam ogromnie ciekawa jak to wszystko jest ze sobą powiązane. Nic jednak straconego, czekam na kolejną część...

Świetna historia!

Świetna historia!

Klimat young adult i studencki bardzo lubię więc już to jest dla mnie na plus. Muszę przyznać, że dzięki temu książkę szybciutko pochłonęłam.

Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Główna bohaterka mnie niesamowicie potrafiła irytować ale wiem, że taka właśnie miała być jej postać. Ciesze się, że autorka nie wplotła bardzo dużo postaci przez to momentalnie mogłam się połapać kto jest kim w książce znając samo imię. Fabuła mi się podobała, chociaż już mam przesyt lekko klimatów mafijnych. Nie było ich co prawda dużo. Szkoda że temat Rossiego nie został rozwinięty, więc czekam na druga część. Musze przyznać również, że postać słynnego Brantleya była świetna!

Jednak znając inne powieści, ta była dla mnie troszkę słabsza w porównaniu do obecnych. Czuć jeszcze inne pióro autorki ale absolutnie mi to nie przeszkadzało. Zdaje sobie sprawę, że to był najprawdopodobniej debiut autorki.

Jak dla mnie pod końcówkę było za dużo scen seksu ale zdaje sobie sprawę, że bez tego książka nie byłaby kompletna. Zawiodłam się lekko końcówką a jednocześnie ucieszyłam. Czekam na kolejna część bo musze koniecznie wiedzieć jak się potoczyły dalsze losy bohaterów!

Książka zapowiadała się świetnie. Niestety kilka stron i utknęła. Nic się nie wydarzyło. Słabe dialogi, słabe postaci. Kto tak rozmawia? Te odzywki. Przeczytałam wczoraj w rytmie nienawiści Autorki - dużo lepsza.

Ostatnio dzięki uprzejmości @radioaktywna_sperma miałam okazję w końcu poznać debiutancką powieść Agaty Sobczak. "Namiętna nienawiść", to książka, która bardzo, bardzo długo czekała na przeczytanie, no ale nareszcie się doczekała ;)

Niestety nie było między nami wielkiej miłości. Zachowanie zarówno bohatera jak i bohaterki niemiłosiernie mnie denerwowało już od pierwszych stron. Miałam wrażenie, że oboje nie wiedzą czego chcą. Sama fabuła przyznam szczerze, myślałam, że będzie nieco inna.... Zaskoczyło mnie wplecenie pewnego wątku w tą historię.....

Niestety książkę ocenię na jakieś 6/10, ale jak najbardziej zachęcam do lektury. To, że mi się nie spodobała na 100%, nie znaczy przecież, że i u Was tak będzie. Może Wam przypadnie bardziej do gustu ;)

Czegoś mi w tej pozycji zabrakło.

Czegoś mi w tej pozycji zabrakło.

"Namiętna nienawiść" Agaty Sobczak to romans z elementami mafii.

Charlotte to główna bohaterka, która zaczyna studia. Nie ma znajomych ani przyjaciół, ponieważ chciała się odciąć od przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Gdy współlokatorka wyciąga ją na nielegalne wyścigi nie sądzi, że swoje postanowienie, aby nie rzucać się w oczy, legnie w gruzach.

Brantley to typowy bad boy. Lubi szybkie samochody, bierze udział w nielegalnych walkach, ma ciało pokryte tatuażami i wybuchowy charakter.

Gdy tych dwoje na siebie wpada, stanowią bardzo wybuchową mieszankę.

Ale co zrobię, gdy przeszłość dziewczyny, da o sobie znać ?

Uwielbiam styl Agaty. Jest lekki i prosty, więc szybko się czyta jej powieści. Autorka rozwija się z historii na historię i co zauważyłam tworzy bardzo pewne siebie, niezależne bohaterki, które mają problem, gdy ktoś chce im pomóc. I to mi się najbardziej podoba.

Lecz w tej powieści, główna bohaterka nie wzbudziła mojej sympatii. Nie raz miałam ochotę nią potrząsnąć, żeby otworzyła oczy i się czegoś sama domyśliła.

No bo Kochani, czy faceci otwarcie okazują uczucia ? No nie, dla nich liczą się czyny, a bohaterka bez sensu rozpamiętywała zachowanie Chaveza.

Za to Brantley bardzo mi się spodobał, choć delikatnie mówiąc był porywczy i wybuchowy, ale to i tak, nie zmieniło mojej sympatii do niego.

Fabuła przyciągnęła moją uwagę. Z jednej strony świetnie wymyślony romans, a z drugiej, dostałam ekscytujące, niebezpieczne sceny akcji.

Polecam ! I czekam na kontynuację! ❤️

"Namiętna nienawiść" Agaty Sobczak to romans z elementami mafii.

Brantley to typowy...

Po Sidlach postanowilam dac autorce jeszcze jedna szanse, by zobaczyc czy inne jej ksiazki brzmia inaczej... Niestety powtarzajace sie co kilka zdan "jestes dupkiem..." Motywy brutalnych walk i gangow. Nie wiem o co chodzi, ze kazda z damskich postaci w dwoch ksiazkach ma wielki bagaz doswiadczen nieproprcjonalny do glupoty jaka sie wykazuje na kolejnych stronach ksiazki. Sciagnelam jeszcze jeden tytul ale nie jestem pewna czy bede robic do niego podejscie.