Ja ciebie mocniej

Okładka książki Ja ciebie mocniej Małgorzata Lisińska
Okładka książki Ja ciebie mocniej
Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Inanna Cykl: Miłość w Tychach (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Miłość w Tychach (tom 3)
Inanna
2020-02-15
2020-02-15
miłość w tychach gosia lisińska inanna kobieca strona literatury

Gosia Lisińska "Ja ciebie mocniej" wydawnictwo inanna
Roz.3
Axl Rose trzeci raz wygwizdywal początek Patience w komórce leżącej na łóżku,kiedy Jasiek w końcu przestał suszyć włosy i go usłyszał.Dochodziła jedenasta,Karolina od sześciu godzin bawiła się na studniówce i z tego,co mówiła,nie powinna wrócić przed trzecią.Po czorta więc dzwon
-Co jest,siostra?-Jasiek dał na głośnik,bo do układania długich włosów potrzebował obu rąk.-Już zatęskniłaś za najukochańszym bratem?-Roześmiał się,rozcierając w dłoniach żel.
-Przyjedziesz po mnie?
Nabrzmiały łzami głos siostry w jednej chwili popsuł nastrój chłopaka.Wytarł dłonie i błyskawicznue podniósł telefon.
-Co się stało?
-Piotrek to palant.Możesz po mnie przyjechać?To straszne zadupie,a ja nie mam kasy na taksówkę...
-Jak to palant?Zrobił co coś?Zabiję skurwiela!
-Aha,świetnie.W sumie dupek zasłużył.Trochę...Czyli możesz przyjechać?
-Jak to trochę?Skrzywdził cię?
-No....-zawahała się,a głos już jej się uspojajał.Najwyraźniej nie było tragedii.-Ale nie tak,jak myślisz.Opowiem ci,kiedy przyjedziesz Bo mogę na ciebie liczyć?
....

Kolejny tom z serii "Miłość w Tychach" Jan jest starszym bratem Karoliny i nie spieszy mu się do stałego związku woli bawić się bez zobowiązań.Kiedy przyjeżdża po siostrę do szkoły zauważa piękną dziewczynę i nie może od niej oderwać wzroku.Karolina jak i Magda nie wypowiadają się o niej zbyt dobrze ale jemu to nie przeszkadza.Pewnej nocy Karolina dzwoni do niego żeby zabrał ją ze studniówki wraz z nią zabiera również Anie. Młodzi zakochują się w sobie,po pewnym czasie zamieszkują razem i okazuje się że Ania jest w ciąży,Jan staje na wysokości zadania oświadcza się jej i bierze ślub.Kiedy w życie wkrada się rutyna wszystko zaczyna się psuć.
Czy małżeństwo Jana i Anny przetrwa?
Co z małym Czarkiem?
Powiem szczerze że akurat tą część czytałam ze wzruszeniem,może dlatego,że mam trzech synów.Autorka pokazała tutaj nie tylko prawdziwą miłość ale również wsparcie rodziny o co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno.Jak nie wiele trzeba,żeby zaistniało nieporozumienie po którym sypie się wszystko,a wystarczy rozmawiać i mieć do siebie zaufanie,i najważniejsze aby nikt trzeci się nie mieszał.
Były momenty że płakałam bo zdawałam sobie sprawę z uczuć głównego bohatera.
Moja ocena 5/5

Gosia Lisińska "Ja ciebie mocniej" wydawnictwo inanna
Roz.3
-Co jest,siostra?-Jasiek dał na...

Piękna historia, bardzo szybko się czyta, polecam

Piękna historia, bardzo szybko się czyta, polecam

Moim zdaniem ta część powinna być przed "Pikantnie po włosku " Spoko loko

Moim zdaniem ta część powinna być przed "Pikantnie po włosku " Spoko loko

65/2021

65/2021

Zbyt wiele nie oczekiwałam po tej książce jednak zaskoczyła pozytywnie. Nie kipiała trywialnością jak poprzednie części. Było tak jak w życiu z problemami, niedomówieniami i gdzieś tam miłość.

Poznajemy całą historię Janka, brata Karoliny, oraz Anki. Dowiadujemy się jak się poznali i jak wyglądał ich związek przed odejściem kobiety. Jako że jest to historia pisana okiem mężczyzny, dowiadujemy się co się z nim działo przez kolejne lata, do powrotu "niewiernej" żonki. A co sie wydarzyło po powrocie Anki i gdzie ona była przez ostatnie lata?

Książka tak samo lekka jak i pozostałe części, choć jest tu mniej dowcipów. Dla mnie historia zbyt szybko i prosto zakończona. Taki typowy happy-end bez emocji.

Książka tak samo lekka...

Tak to trzeci tom cyklu "Miłość w Tychach", a mój pierwszy 😂. Tak samo jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki.
_______
I jestem mile zaskoczona, bo książka bardzo mi się podobała. Fabuła wciągająca i wzbudzająca zainteresowanie. Od pierwszych stron przepadłam. Tak to był bardzo dobrze spędzony czas.
_______
Autorka w swojej powieści pokazuje co w życiu jest najważniejsze, nie żadne pieniądze, kariera. Tylko rodzina i czas z nią spędzony oraz szczera rozmowa.

_______
Autorka w swojej powieści pokazuje co w życiu jest...

Bardzo mi się podoba,trochę młodzieżowa

Bardzo mi się podoba,trochę młodzieżowa

Najlepsza książka cyklu. Nie mogłam się oderwać.
Historia Jaśka porusza.
Cały cykl jest do przeczytania ,ale szału nie ma. Czytałam lepsze trylogie i serie.

Najlepsza książka cyklu. Nie mogłam się oderwać.
Historia Jaśka porusza.

Jeżeli założyć, że pierwsza część była dobra, druga przeciętna, to idąc tym tokiem myślenia od razu nasuwa się wniosek, że trzecia jest słaba.
Autorka tak naciągnęła fabułę, że aż mnie to śmieszyło. Bohaterowie sprzeczni - mało atrakcyjna historia.
Jedyny plus w tym, że ją przeczytałam to fakt, że zakończyłam serię.

Jedyny plus w tym, że ją przeczytałam to fakt, że zakończyłam serię.

Małgorzata Lisińska Ja ciebie mocniej Zobacz więcej
Małgorzata Lisińska Ja ciebie mocniej Zobacz więcej