ROZWIŃ ZWIŃ

Ja ciebie mocniej

Okładka książki Ja ciebie mocniej
Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Inanna Cykl: Miłość w Tychach (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłość w Tychach (tom 3)
Inanna
2020-02-15
2020-02-15
miłość w tychach gosia lisińska inanna kobieca strona literatury

więcej Więcej

Moim zdaniem ta część powinna być przed "Pikantnie po włosku " Spoko loko

65/2021

Zbyt wiele nie oczekiwałam po tej książce jednak zaskoczyła pozytywnie. Nie kipiała trywialnością jak poprzednie części. Było tak jak w życiu z problemami, niedomówieniami i gdzieś tam miłość.

Poznajemy całą historię Janka, brata Karoliny, oraz Anki. Dowiadujemy się jak się poznali i jak wyglądał ich związek przed odejściem kobiety. Jako że jest to historia pisana okiem mężczyzny, dowiadujemy się co się z nim działo przez kolejne lata, do powrotu "niewiernej" żonki. A co sie wydarzyło po powrocie Anki i gdzie ona była przez ostatnie lata?

Książka tak samo lekka...

Tak to trzeci tom cyklu "Miłość w Tychach", a mój pierwszy 😂. Tak samo jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki.
_______
I jestem mile zaskoczona, bo książka bardzo mi się podobała. Fabuła wciągająca i wzbudzająca zainteresowanie. Od pierwszych stron przepadłam. Tak to był bardzo dobrze spędzony czas.
_______
Autorka w swojej powieści pokazuje co w życiu jest...

Bardzo mi się podoba,trochę młodzieżowa

Najlepsza książka cyklu. Nie mogłam się oderwać.
Historia Jaśka porusza.
Cały cykl jest do przeczytania ,ale szału nie ma. Czytałam lepsze trylogie i serie.

1964

Na półkach: , , , ,

Jeżeli założyć, że pierwsza część była dobra, druga przeciętna, to idąc tym tokiem myślenia od razu nasuwa się wniosek, że trzecia jest słaba.
Autorka tak naciągnęła fabułę, że aż mnie to śmieszyło. Bohaterowie sprzeczni - mało atrakcyjna historia.
Jedyny plus w tym, że ją przeczytałam to fakt, że zakończyłam serię.

♥️
Ja ciebie mocniej jest to książka ,która poruszyła mnie niewyobrażalnie. Jest to historia pełna piękna i miłości ,ale zdarzy się też trochę rozczarowania , bólu ,strachu , załamania , złych życiowych błędów ,przez które trzeba będzie ponieść konsekwencje dokonanych czynów.
Jasiek nasz bohater nie ma łatwego życia ,a zwłaszcza kiedy stara się ,by Anna została z nim już...

Małgorzata Lisińska książką „Ja ciebie bardziej” udowodniła mi, że nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka. Pokazała, jak łatwo oceniamy ludzi, nie znając szczegółów, a jedynie strzępy informacji. W dodatku autorka uświadamia, że pogoń za pieniądzem bywa zgubna. Moim zdaniem to najlepszy tom serii Miłość w Tychach!

• 2020
  • Audiobook