Mister Mecenas

Melissa Darwood
2023-06-13
2023-06-13
Romans komediowy

Zdecydowanie super historia 😆 uśmiałam się. Lubię potyczki słowne i silne charaktery bohaterek. Polecam😊

Naprawdę świetny komediowy romans. Mamy historię fajnie napisaną, z fabułą, nutką tajemnicy i skandali a przede wszystkim z humorem i tak ciętym językiem że to po prostu się pochłania. Kontynuacja "Mała" tej samej autorki więc w tej kolejności radzę czytać. Polecam.

Kontynuacja "małej", książka opowiadała historię przyjaciółki bohaterki z 1 tomu, ta część podobała mi się tak samo jak i 1. Napisana w zabawnym stylu, rozluźnia i od razu polepsza humor!

Nie moja bajka. Czytanie o nawróceniach kobietach rozwiązłych nie sprawia mi przyjemności.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobra zabawa, pełna humoru.

Dobra zabawa, pełna humoru.

tak śmiesznej książki dawno nie czytałam, choć fabuła banalna uczucia do brata przyjaciółki a relacje kobieita mężczyzna; polecam

Przeczytałam MISTER MECENASA już jakiś czas temu i byłam przekonana, że podzieliłam się z Wami moją opinią, dziś odkryłam, że jednak nie.
Pora to więc nadrobić...

On jest szalenie przystojnym i dobrym prawnikiem, wydaje się więc być statecznym i poukładanym.
Ona traktuje swoje życie uczuciowe dość lekką ręką, ale ma jedną zasadę, wobec której Adam jest dla niej zabroniony.
Co jednak począć, gdy jest on także mężczyzną, dla którego gotowym jest się odrzucić wszystkie ustalenia?

MISTER MECENAS to kolejna szalenie dobra książka spod pióra Gosi Lisińskiej. Czytając MAŁĄ byłam zauroczona postaciami drugoplanowymi, które tutaj grają już pierwsze skrzypce.
Prosty motyw friends to lovers został przedstawiony przez autorkę w genialny sposób. Bohaterowie odsuwają się od siebie i przybliżają, aż w końcu dochodzi do kulminacyjnego momentu, który wszystko zmienia.
Są emocje, jest rumieniec, jest też serducho wołające o więcej. Gorących scen tutaj nie brakuje, ale są też takie, które poruszają.

Polecam Wam przeczytać najpierw MAŁĄ, a dopiero potem MISTER MECENASA. Ciąg wydarzeń ładnie Wam się rozłoży i będziecie mogli zakochać się zarówno w Gosi i Michale jak i w Tosi i Adamie.
Obie pary mają moje serducho 🥰

Pora to więc nadrobić...

Tytułowy Mister Mecenas to inaczej Adam, czyli brat Gośki, którą mogliśmy poznać w MAŁEJ. Antonina jest najlepszą jej przyjaciółką i zarazem lekko odstrzeloną kobietą, która przy Adamie zawsze czuje się inaczej....

Mister Mecenas ma w tej historii zdecydowanie za mało do powiedzenia. za to nietytułowa bohaterka mam wrażenie, że mówić nie przestaje. w moim odczuciu to głównie erotyk choć ma takie momenty w których przebija się jakieś głębsze uczucie ale jest go za mało więc to raczej fabuła szybka, łatwa i przyjemna.

RECENZJA 🤓

Cześć.

Jakiś czas temu sporo było o książce, która wpadła w moje ręce i postanowiłam ją przeczytać. Co prawda musiała trochę poczekać na swoją kolej i się w końcu doczekała.

„Mister Mecenas” Gosia Lisińska, wydawnictwo Melissa Darwood.

Nie czytałam wcześniej książek autorki, podczas czytania otrzymałam pikantny romans, który pozwoli się zrelaksować po ciężkim dniu. Napisany jest lekkim przystępnym językiem z dużą dozą humoru co powodowało, że wybuchałam śmiechem.

Cięty język Tośki, zadziorność, odwaga w mówieniu wprost, to tylko niektóre cechy bohaterki za, które ja polubiłam. Często przez ten język znajdowała się w sytuacjach nie koniecznie komfortowych dla siebie.

Adam przystojny prawnik, a do tego brat przyjaciółki jest w marzeniach kobiety, niekoniecznie grzecznych.

Oboje opracowali plan wyciągnięcia Gośki z dołka po rozstaniu. A pomiędzy tą dwójką czuć iskry, emocje i chemię.

Jeśli szukasz lekkiego romansu, napisanego z humorem na długi jesienny wieczór to polecam właśnie „Mister Mecenas”

RECENZJA 🤓

Cześć.

„Mister Mecenas” Gosia Lisińska, wydawnictwo Melissa Darwood.

Obrzydliwa..

Obrzydliwa..