Złe

Storytel Original
2019-11-09
2019-11-09
magia magiczne stwory lgbtq Storytel Storytel Original

Nie lubię tego słowa, ale idealnie opisze mój stosunek do tej książki: "fajna". Lekka, przyjemnie się słuchało, nawet parę razy się uśmiechnęłam, postacie niezgorzej przedstawione, akcja nieźle sunęła do przodu. Nie jest to majstersztyk literatury, ale taka "w sam raz na raz". :)

Naprawdę przyjemne fantasy z humorem. Miła odmiana od mrocznych pozycji z tego gatunku.

Serial audio, ktory skutecznie poprawił mi humor.

Serial audio, ktory skutecznie poprawił mi humor.

Przezabawna opowieść fantasy o przygodach Alaina Sherarda, nieszczęsnego czarodzieja, zmuszonego do walki ze Złem, jako Wybraniec. Moje serce skradła jednak bezapelacyjnie, waleczna jak walkiria, klacz Alaina, Hildegarda. Para ta dostarczyła mi wiele radości i śmiech podczas końcówki urlopu.
Rewelacyjny audiobook w wykonaniu Jarosława Boberka.

Rewelacyjny audiobook w wykonaniu Jarosława Boberka.

Przyjemne, w sam raz na kilka popołudni, lektor odwala kawał dobrej roboty.

Przyjemne, w sam raz na kilka popołudni, lektor odwala kawał dobrej roboty.

Lekkie i przyjemne, tak bardzo poprawiło mi humor w smutny wieczór, że aż daję 10.

Przyjemne i lekkie, kilka żartów udanych(puśćcie sobie początek trzeciego odcinka, zaśmiałam się w głos :) ),zabawa konwencją w większości na plus, aczkolwiek jakoś tak w połowie miałam uczucie, że autorka nieco na siłę "przefajnia". Niemniej - wszystkie 10 odcinków przesłuchałam w dwa dni, lektor robi świetną robotę, i jeśli pojawi się kolejny sezon, to na pewno się skuszę :)

Bardzo lekka i przezabawna opowieść. Jeśli miałabym porównywać, przychodzą mi na myśl takie klasyki jak Harry Potter i Wiedźmin. Potter ze względu na magiczny charakter świata przedstawionego , natomiast profesja Alaina wprost nasuwa skojarzenie z Geraltem z Rivii. Uważam, że autorka świetnie opisała postacie - budzą emocje, przez co bardzo łatwo o ulubionego bohatera (moim jest panna Berkley). Historia ma jedną ogromną wadę - trzeba czekać na wydanie kolejnej części!!!

BArdzo przyjemne dziesięć godzin słuchania. Podoba mi się sarkastyczny dowcip Autorki, która subtelnie naigrywa się z popularnych motywów fantastycznych i nieustraszonych, prawych bohaterów ratujących świat przed zagładą. Żeńska część postaci wpatruje się w bohatera z rezerwą i pobłażaniem raczej niż rozmarzonym romatycznie powłóczystym spojrzeniem. Bohaterowie zyskali moją sympatię.
Wartka akcja niesie słuchacza i zaskakuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Nie polecam słuchać serii w czasie pracy, bo mogą się zdarzać niekontrolowane wybuchy chichotów.

Zdecydowanie będę czekać na kolejny sezon.

• Audiobooki
  • Audio