Manacle

Okładka książki Manacle Bella Jewel
Okładka książki Manacle
Bella Jewel Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: MC Sinners Next Generation (tom 3) literatura obyczajowa, romans
MC Sinners Next Generation (tom 3)
Manacle
Kindle Edition
2016-05-23
2016-05-23

Danny od zawsze Był pewny i powoli przygotowywał się do objęcia rządów nad klubem. Od zawsze również kochał Sky która razem z nim dorastała. Ich miłość była trudna gdyż każde z nich ciało czegoś innego. On swoją przyszłość widział w klubie, ona chciała uciec od tego niebezpiecznego świata by żadne z jej dzieci i rodziny w przyszłości nie ucierpiało. Mimo wielkiego uczucia byli na tyle uparci by ranić się nawzajem. Jednak gdy Sky w końcu zdaje sobie sprawę jak wielką miłością darzy ją Danny, wraca do niego z nadzieją że wybaczy jej wcześniejsze gierki. Serce się jej lamie gdy widzi że jej ukochany ruszył dalej z piękna dziewczyną u boku i nie wie co robić ponieważ jest z nim w ciąży. Mimo to rozumie jak wielką krzywdę wyrządziła ukochanemu swoim niezdecydowaniem i wiecznym odtrącaniem zdając sobie sprawę że nie zasługuje na tak wspaniałego mężczyznę. Bardzo dobra książka i przyznam że wciąga bardziej niż poprzednie części. Polecam

Zycie potrafi nam dopiec choć czasem sami taki los sobie zgotowaliśmy ....dobra książka

W 3 części mamy kolej Danny'ego i Skye. Danny jest synem Spike dorastał w klubie MC i został przygotowany do objęcia funkcji prezesa klubu, gdy nadejdzie czas. Klub jest jego życiem , spełnieniem marzeń i nie może się doczekać go prowadzić. Danny naprawdę uwielbia jeszcze Skye od 5 roku życia są razem.
Skye to córka Cade'a i Addy'ego dorastała także w klubie MC, a ona i Danny byli najlepszymi przyjaciółmi na zawsze. W końcu ich przyjaźń przerodziła się w znacznie więcej i teraz śpią razem od lat, bez wiedzy innych.
On jest gotowy na więcej. Zamierza zostać prezydentem MC i chce, aby Skye była jego starą. Wie, że kocha go tak samo, jak ją kocha, a on nie chce już się skradać. Ale Skye naprawdę go kocha, ale chce odejść z klubu. Ostatnie kilka lat wystraszyło Skye i przekonała samą siebie, że chce bezpiecznego życia poza klubem. Nie chce zostać zraniona, ale co ważniejsze, nie chce, aby jej przyszłe dzieci zostały zranione z powodu działalności klubowej. Widziała, jak ciotka i jej koleżanka doznały uszczerbku i nie jest to coś, czego chciałaby dla swojej rodziny. Gdyby tylko mogła przekonać Danny'ego, żeby odszedł z klubu .Ale on tego nie zrobi.

Skye to córka Cade'a i Addy'ego dorastała także w klubie MC, a ona i...

2054

Skye kocha Danny'ego odkąd skończyła pięć lat z wzajemnością.

Wydawało się, że będą żyli długo i szczęśliwie ale los chciał inaczej, pewne wydarzenia w ich MC spowodowały,że Skye nie chciała być starą ale jednocześnie nie chciała odejść od MC gdzie miała przyjaciół, miłość swoich rodziców.
Danny ma zostać prezydentem klubu Motocyklowego,on kocha te życie chce mieć Skye u swego boku ale ona rezygnuje , łamie mu serce i odchodzi, on tego nie rozumie i z bólem serca musi jej na to pozwolić, jednak los chce inaczej i znowu łączy ich ze sobą , chociaż Danny nie jest z tego powodu szczęśliwy , bo powoli układa sobie życie z inną dziewczyną
Jak się przeczyta tę historię do końca to Skye wcale źle nie myślała, ona właśnie bała się tego co potem nastąpiło, ich nielegalne interesy odbiły się na nich i wtedy dopiero Danny zrozumiał czego tak bała się Skye, sporo się działo w tej części i przypłacili to naprawdę krwią i ofiarami. Dobrze ,że w porę to zrozumieli także ich ojcowie, postanowili,że to koniec z nielegalnymi interesami. Danny i Skye musieli dorosnąć do tego by w końcu mieli te swoje na zawsze, bo Manacles (kajdany),które owinęły się wokół niej, zatrzymają ją przy nim. POLECAM!!!

Skye kocha Danny'ego odkąd skończyła pięć lat z wzajemnością.

• Seria - niedoczytana
  • Ebook 📱