Wild Child

Bella Jewel
2017-05-09
2017-05-09
9781386920465

Książka dla mnie przeciętna, nic nadzwyczajnego. Krótka, więc można spokojnie przeczytać w kilka godzin. Wiedziałam, sięgając po tą pozycję, że fajerwerków nie będzie, ale.. Bardzo nie spodobało mi się zachowanie głównej bohaterki Rachel. Była mobbingowana w pracy i nic z tym nie zrobiła. Co więcej, z opresji chorego szefa musiał ją obronić jej facet. Jaki to daje przykład? No właśnie. Może to ja oczekuję za dużo?

Książka opowiada o przezabawnej Rachel która dostała prace jako stażystka w biurze adwokackim na totalnym odludzi. Przeprowadza się z miasta do chatki która graniczy z dwiema pozostałymi . W jednej mieszka dziewczyna z którą szybko się zaprzyjaźnia jednak po sąsiedzku mieszka nie dość że bardzo przystojny to niestety gburowaty sąsiad z chłopcem. Dziewczyna pragnie zdobyć jego sympatie jednak nie jest to proste. Ich początkowa niechęć zmienia się w coś większego . Bardzo polecam

Bardzo podobała mi się historia Slade'a i Rachel. Od samego początku bawiło mnie w szczególności zachowanie Rachel, bo jest twardą kobietą, która nie daje sobie wchodzić na głowę, a przy tym jest słodka, urocza i mega czuła. Dobranie ich jako pary było genialne a to jak stawiała się Sladowi to była wisienka w casłej tej książce. Warto było przeczytać tą historię, bo przyznaję, że bardzo poprawiła mi humor i rozweseliła mnie.

Książka prosta jak konstrukcja cepa. I tak samo emocjonująca. B. Jewell pisze raczej lekko,nieskomplikowanie, ale z reguły jej dzieła są ciekawsze. Wild Child to ciekawa historia, w nieciekawym wykonaniu upchnięta w mikropigułce przez co jest bardzo skrótowa i schematyczna. Tak do połknięcia przy lampce wina.

Nic nowego. Przyjemny romans , czyta się miło.

Nic nowego. Przyjemny romans , czyta się miło.

Oceniam na 6,5/10.

Oceniam na 6,5/10.