Drifter

Okładka książki Drifter Bella Jewel
Okładka książki Drifter
Bella Jewel Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: MC Sinners Next Generation (tom 2) literatura obyczajowa, romans
MC Sinners Next Generation (tom 2)
Drifter
Kindle Edition
2016-03-21
2016-03-21

Mercedes pragnie uciec od swojego nadopiekuńczego ojca i od klubu motocyklowego. Cieszy się wyjazdem na studia. Jednak nie spodziewa się ze zobaczy tam Diesla, chłopaka który pocałował ją po swoim koncercie. Nie możne o nim zapomnieć jednak z dnia na dzień na walniej skórze poznaje ze chłopak jest skończonym dupkiem. Jednak przyciąganie które dzieje się miedzy nimi jest nie do przeoczenia. Gdy w końcu zaczynają się otwierać na siebie, na jaw wychodzi że Diesel należy do innego gangu motocyklowego co jest kompletnym zaskoczeniem dla Merce. Gdy dziewczyna wpada w kłopoty na ratunek przychodzi jej ojciec , i gdy Diesel dowiaduje się ze Jego dziewczyna także jest z obcego gangu wpada w szał. Druga cześć wydaje się być jeszcze lepsza od poprzedniej. Bardzo gorąco polecam !

2054

Zawsze przeciwieństwa się przyciągają. Merce należy do innego Klubu MC niż Diesel i w ich świecie jest to nie dopuszczalne by mogli być razem.

Merc chciała odizolować się od życia w Klubie, bo chciała własnego życia i dlatego zaczęła studia w innym mieście. Chciała zobaczyć jak to jest żyć na własny rachunek.

Kiedy poznała Diesela wiedziała,że nie może zostawić go w spokoju i mały kroczkami zdobywała jego serce. Na początku była między nimi nienawiść, potem przyjaźń,a na końcu piękna miłość i choć należeli do innych Klubów MC nic ich nie powstrzyma by być razem:)

Kiedy poznała Diesela wiedziała,że nie może zostawić go w...

Ta książka skupia się wokół Mercedesa i Diesela. Mercedes jest obecnie dorosłą córką Spike i Ciara, a Diesel jest synem Macka i Jaylah z Jokers Wrath MC Series .
Mercedes lat 21 postanawia cieszyć się swoją rodziną z klubu MC. Jej ojciec chroni ją, a Ona potrzebuje własnej przestrzeni. Przeprowadza się do Detroit i rozpoczyna studia. Na Pandemonium spotkała muzyka, który zaintrygował ją jednym pocałunkiem, który ją stopił i nigdy nie myślała, że znów go zobaczy. Życie na uczelni nie było tym, czego oczekiwała. Dowiaduje się, że muzyk, którego kiedyś pocałowała, uczęszczała do tego samego college'u.
Diesel był palantem od pierwszego spotkania z Mercedesem. W przeszłości popełnił błąd, który kosztował czyjeś życie, czuł się nieszczęśliwy i odpowiedzialny za to. Nigdy się nie uśmiechał i po prostu szedł w zgodzie z życiem znęcając się nad dziewczyną, którą miał, bo to na niego działało. Był najpopularniejszym chłopcem w college'u i nikt nie mieszał się w jego sprawy aż do Mercedes. Mercedes, przyjmuje twardą postawę, jest seksowną, bezczelną kobietą , Diesel jest kompletnym przeciwieństwem jej, on jest cichym typem, ale kiedy mówi, usiądź wygodnie i zwróć uwagę. Wszystko, czego chciał Diesel, to grać swoją muzykę i nie chciał być w biznesie MC tak, jak był przeznaczony.

• MC Bikersi
  • Pożyczone od znajomych