Pandemonium

Cykl: MC Sinners Next Generation (tom 1)
Wydawnictwo: Kindle Edition
Pandemonium
MC, klub motocyklowy
angielski
Melania

Jestem dobrą dziewczyną, taką, która nie robi niczego złego. Córką okrutnego i silnego Prezesa MC, więc wiem, jak to jest być pod ochroną. Aż pewna noc zmienia wszystko - i żadna osoba na tym świecie nie może mnie przed tym uchronić, nawet mój tata. Dusząc się. Samotna. Zdesperowana. Pozwoliłam moim problemom zamieszkać głęboko wewnątrz mnie, aż nie było gdzie uciec. Potrzebuję ucieczki....

Jestem dobrą dziewczyną, taką, która nie robi niczego złego.
Córką okrutnego i silnego Prezesa MC, więc wiem, jak to jest być pod ochroną.
Dusząc się. Samotna. Zdesperowana.
Potrzebuję ucieczki. Cokolwiek, by sprawić, aby ból odszedł.
Kłopoty przychodzą po mnie, a ja z nimi nie walczę.
Próbowałam tak bardzo uwierzyć w to, kim byłam, ale nikt nie rozumiał.
Dopiero on. Lucas.
On mnie widzi. Wierzy we mnie.
Mówi, że mnie nie zawiedzie.
Jest moim wyjściem na zewnątrz. Moją ucieczką.
Ale Lucas jest zakazany. Jest gliną. Jestem w niebezpieczeństwie. A mój ojciec stara się chronić to, co nie może być uchronione.
Może być tylko jeden rezultat.
Pandemonium.

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/27296292-pandemonium

Ewitka | 2019-03-26
Na półkach: Przeczytane, E-book, MC, 2019, Erotyk
Przeczytana: 26 marca 2019

Lubię książki o MC, ale ta mi kompletnie nie podeszła. Początek może i był mocny, ale potem, gdy bohaterka przez całą książkę przeżywała traumatyczne wydarzenia z jej porwania potrafią niejednego zniechęcić. Detektyw Lucas wyciąga ją z nałogu picia, ale to za mało. Potem na koniec trochę akcji, odnaleziona po ponad roku żona Lucasa i szczęśliwe zakończenie. Nic odkrywczego, słabi bohaterowie, autorka zdecydowanie mnie rozczarowała.

Jagusia | 2019-03-20

Następna pozycja z bikerami. Ava jedna z córek Jacksona Prezesa z klubu Sinner MC, 24 lata stara się pokazać rodzinie, że może być dorosła. Ava została zepsuta przez klub i oczywiście Jacksona – ojca. Pewnego dnia zostaje porwana przez wroga jej ojca. Zabrał ją, aby wysłać wiadomość do Prezesa; wróg chciał skrzywdzić najcenniejszą rzecz Prezesa. Lucas Black 30 lat sam jest złamanym człowiekiem. Ma smutną przeszłość(śmierć żony i córki) koncentruje się na swojej pracy detektywa/policjanta i zagłusza ból pracą. Jest profesjonalny, odnoszący sukcesy i super gorący. Przypadkowo na ulicy zauważa zakrwawioną dziewczyne, pomaga jej. Dowiaduje się, że jest córką MC i próbuje trzymać się z daleka. Po przejściach Ava zdystansowała się od swojej rodziny po tym, jak została uratowana z tego okropnego doświadczenia. Ava znajduje się na drodze do samozagłady i nikt tego z rodziny i przyjaciół nie zauważył, z wyjątkiem Lucasa. Widział zbyt dobrze jej depresję i choć nie chciał być...

AZorka | 2019-03-13

Jestem trochę przejedzona tematem MC. Tym bardziej,że 90% autorek nie wie jak poradzić sobie z kreowaniem męskiej postaci- że niby twardziel siejący postrach a jednocześnie misiek pełen słodyczy na kolanach błagający o rękę. Ale nie odbiegajmy. Ta pozycja nie jest zła. Fajny wątek traumy obu głównych bohaterów, bardzo podobało mi się dawkowanie przeszłości Lucasa co kilka rozdziałów. Klub motocyklowy oczywiście totalnie nierzeczywisty- jedna wielka rodzinka trzymająca się prawa. Postacie kluczowe- czyli Lucas i Ava fajnie nakreślone. Ale zabrakło mi kompletnie chemii i przyciągania. Ich uczucie było burzliwe, pełne wrażeń a jednak jakoś płaskie. Szkoda. Ogólnie książka do przeczytania, można zaryzykować ;)

Daria24 | 2019-03-11
Przeczytana: 11 marca 2019

To było hmmm...płytki. Jest porwanie, próba gwałtu, kolejne porwanie a moje serce nie zabiło szybciej w żadnej ze scen. Ava nie przypadła mi do gustu nie znajduję więzi z takimi głównymi bohaterami za to Lukas był całkiem spoko oczywiście rycerz w lśniącej zbroi ale był w tym wszystkim jakiś prawdziwy. Ogólnie nie polecam jakoś szczególnie chyba, że kompletnie nie macie co czytać to można to potraktować jak tymczasową "zapchaj dziure"

Gabi | 2019-03-03
Przeczytana: 03 marca 2019

Uwielbiam Bellę Jewel, ta książka jest inna , bo główny temat tej książki jest inny, trudny do zaakceptowania,że takie potwory jak Ricky mogą w ogóle istnieć ale na pewno istnieją w prawdziwym życiu. Lukas i Ava sporo przeszli w swoim życiu , on stracił najpierw żonę, potem córeczkę,a na końcu siebie i drugą żonę, która nie wytrzymała tej presji po śmierci Shylie, ale on w końcu wziął się w garść, można powiedzieć,że wegetował. Ava była szczęśliwą 23 latką,która miała pracę, przyjaciół w MC i kochających rodziców ale w ciągu jednego dnia wszystko zamienia się w koszmar, to co musiała zrobić i przeżyć nie mieści mi się w głowie i nie trzeba było zbyt dużo czasu by wiedzieć,że ta dziewczyna stacza się powoli,osiąga dno i gdyby nie to,że spotkała Lucasa to naprawdę dla niej życie by się skończyło w bardzo brzydki sposób. Lucas wiedział co ona przeżywa i był z nią w każdej chwili , w której ona go potrzebowała, szkoda tylko ,że rodzina i przyjaciele z MC niczego się nie domyślali....

Edunia | 2019-02-12
Na półkach: 2019, Przeczytane, M&C, Angielski