Seksowny kłamca

Okładka książki Seksowny kłamca Christina Lauren
Okładka książki Seksowny kłamca
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Wild Seasons (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Wild Seasons (tom 4)
2016-02-02
Katarzyna Krawczyk

Całkiem przyjemna książka.

Całkiem przyjemna książka.

Tom czwarty porwał mnie tak jak trzy wcześniejsze!

London prowadzi bardzo luźny tryb życia. Na co dzień surfuje, pracuje jako barmanka i spotyka się z przyjaciółmi bo nie zabardzo wie co ze sobą zrobić po ukończeniu studiów.
Jednego dnia fala zrzuca ją z deski, a wieczorem w barze przystojny Luke rzuca jej zniewalający uśmiech.
Niepoprawna romantyczka bez konkretnego planu na życie i facet, który podrywa jak automat. Co takiego się wydarzy, że niepoprawny podrywacz zapragnie tego samego?

Myślę, że ten tom i cała seria jest dla wszystkich miłośników romansów i erotyków. Lekki, łagodny ale z delikatnym pazurem ;-)

Tom czwarty porwał mnie tak jak trzy wcześniejsze!

Niepoprawna romantyczka bez konkretnego planu...

DNF - nie zainteresowało mnie. Bohaterowie nijacy i przewidywalni. To romans, a ja po 1/3 książki nie byłam ciekawa co będzie dalej. Zabrakło mi chemii między bohaterami, tego co czytelnika wciąga w historię. Są dużo lepsze pozycję od tej na rynku.

To była druga i ostatnia szansa książek tej autorki, kompletnie nie wiem skąd te wysokie oceny... Początek ciekawy, zaskakujący, chce się wiedzieć jak historia się rozwinie ale potem wszystko zaczyna się rozciągać. Brak zdecydowanych zwrotów akcji, a te które się pojawią są opisane płasko i z niewielką dozą emocji. Te "kryzysy", wątpliwości, rozterki bohaterów i ich przyczyny są albo nudnawe albo niezbyt wyjaśnione. Na całą historię wystarczyłoby 100 stron, bo wszystko co ciekawe wydarzyło się na początku książki. Potem były tylko sceny seksu i romantiki przeplatane marnymi "problemami", bohaterzy dostają nagle olśnienia, robią mikrogest bez powodu i wszystkie trudności magicznie mijają. Po książkach tego typu spodziewam się lekkości, historii która wciąga, bohaterów, których się pamięta oraz zadowolenia po przeczytaniu i żalu, że się skończyło. Niestety, tego tutaj nie znajdziemy, więc nie polecam i nie sięgnę po jakąkolwiek trzecią pozycję tej autorki.

Ta część podobała mi się zdecydowanie najbardziej. Od razu polubiłam głównych bohaterów, szczególnie Luke'a. Dialogi między nim a Harlow są naprawdę fajnie napisane, lekko zadziorne. Po prostu przyjemnie się czyta.

Książka całkiem mi się podobała, nie była przesycona seksem tak jak pierwsze dwa tomy, główna bohaterka wydaje się przyjemną i ciekawą postacią, z którą można się utożsamić. Jednak mimo wszystko oceniam na 6 gwiazdek, bo zakończenie wydaje mi się naciągane. Główna bohaterka przez znaczną część książki upiera się, że zawsze wiedziała, że chce zostać w San Diego, a jak facet pyta, czy dla niego się wyprowadzi, to nawet się nie waha. To trochę zaburzyło mi jej postać.
W moim uznaniu ten tom plasuje się jako drugi ulubiony z tego cyklu.

Zdecydowane otwarcie - no a potem dygresje, zrywanki, pogmatwane układy, itp. Końcówka daje radę. Ale to najbardziej psychiczna część. Nie powiem - trzyma się kupy. Bohaterowie dają radę.

Ależ to była przyjemna lektura::) główna bohaterka nie irytująca nie głupia, Sam raz na wieczór z ksiązką w ręku . polecam::)

Ten tom naprawdę bardzo mi się podobał! Nawet nie wiem czy nie najbardziej. Zdecydowanie polecam przeczytać. Lekka i przyjemna lektura.

Ta część zdecydowanie podobała mi się bardziej niż część 3, równie bardzo jak 1 i 2. Ciekawa, fajna, zrównoważona w akcji historia. Ciekawi główni bohaterowie, fajne odniesienia do poprzednich części, tylko pytanie, może do fanów tej serii, czy będzie kolejna część czy to już koniec tej serii?

• Przeczytane w 2019