Rok pozytywnej zmiany

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
pozytywna zmiana,
poradniki
Bożena

Najsłynniejsza Pozytywna Egoistka, jak sama siebie nazywa - Dagmara Skalska, przekonuje, że egoizm wcale nie jest zły. I udowadnia to - całym swoim życiem. A swoimi doświadczeniami z prawdziwą radością dzieli się również z innymi. Tym razem w postaci kalendarza "Rok Pozytywnej Zmiany". Poznaj jasną stronę egoizmu, poczuj radość z tego kim jesteś - a jesteś Kobietą. Wcale nie musisz poświęcać...

Poznaj jasną stronę egoizmu, poczuj radość z tego kim jesteś - a jesteś Kobietą. Wcale nie musisz poświęcać całego swojego życia innym. Jesteś Ty. Jesteś bardzo ważna - dla wszystkich, ale przecież również dla samej siebie. Nie zaniedbuj się! Zmień swoje życie z Pozytywną Egoistką!

Kalendarz Pozytywnej Egoistki - "Rok Pozytywnej Zmiany" pomoże Ci wprowadzić w życiu program dobrej zmiany. Powolutku, dzień po dniu odmienisz swoje życie. Rozpocznij wraz z Dagmarą Skalską niesamowity rok, który może odmienić całe Twoje przyszłe życie - rozpocznij rok miłości do siebie. W nowym, nadchodzącym roku 2017 obierz kurs na miłość. Na tę miłość, która do tej pory mogła wydawać się wręcz zakazana - na miłość do samej siebie. Wraz z Pozytywną Egoistką naucz się przestać walczyć ze swoimi myślami i emocjami - naucz się z nimi godzić, zaprzyjaźnij się z nimi. Pozytywna Egoistka całym swoim życiem udowadnia, że to jest rzecz jak najbardziej możliwa. Bez względu na to, co nas spotyka w życiu - przechodząc przez nie z pozytywną energią, pełną miłości i szczęścia - przeżyjemy to życie tak, jak trzeba - dobrze i radośnie. Dzień po dniu buduj swoje dobre, zdrowe nawyki. Wraz z kalendarzem "Dobrej Zmiany" ucz się tego, co w życiu najważniejsze - tego, że zdrowy, pozytywny egoizm nie jest, bo nie może być zły. Pozwól sobie nauczyć się myśleć o samej sobie. I nie czuj przy tym żadnych wyrzutów sumienia. Jeżeli zaakceptujesz siebie - zwyciężysz. Rozpoznaj swoje życiowe powołanie, odkryj swój potencjał - oczyść swoje ciało i duszę, przyjmij nową energię. Kalendarz "Dobrej Zmiany" niech będzie przewodnikiem w tych chwilach.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,60172,Rok-pozytywnej-zmiany

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!