Martwa cisza

Wydawnictwo: Burda Książki
Dark Pines
kryminał
LubimyCzytać

„Martwa Cisza” to klimatyczny, przerażający i pełen napięcia kryminał w skandynawskim stylu. Kilka domów na odludziu. Sześćset kilometrów kwadratowych szwedzkiego lasu. Jedna reporterka. Dwa ciała… Dwa ciała pozbawione oczu zostają odnalezione w głębi lasu, niedaleko odludnego szwedzkiego miasteczka. Przypominają nierozwiązaną sprawę morderstw sprzed dwudziestu lat. Tuva Moodyson, głucha...

Kilka domów na odludziu.
Sześćset kilometrów kwadratowych szwedzkiego lasu.
Jedna reporterka.
Dwa ciała…

Tuva Moodyson, głucha reporterka małej lokalnej gazety, szuka tematu, który pomoże jej zrobić karierę i wreszcie wyrwać się z zapadłej dziury, jaką jest Gavrik. Podczas śledztwa odkrywa sieć tajemnic oplatającą miasteczko.
Czy Tuva zdoła przechytrzyć mordercę, zanim stanie się jego ostatnią ofiarą? Najpierw musi stawić czoła własnym demonom.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa