Władza absolutna

Okładka książki Władza absolutna Remigiusz Mróz
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Władza absolutna
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: W kręgach władzy (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
W kręgach władzy (tom 3)
Filia
2018-11-14
2018-11-14
literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo szantaż śledztwo walka o władzę zagadka kryminalna

Spisek, chaos i ambicje w sejmowych kuluarach

Książkę połknęłam w całości! Zdecydowanie najlepsza część z tej serii. Akcja praktycznie toczy się cały czas, atmosfera napięta, a czytelnik jest wodzony za nos. Powiem szczerze, że nie mogłam się oderwać, ponieważ chciałam wiedzieć co będzie dalej. Autor tak sprawnie dozował nam fakty, że co rusz byłam zaskoczona lub zainteresowana biegiem wydarzeń. Zdecydowanie warto było dojść do tego momentu. Bardzo mnie ciekawi, czy kiedyś powstanie dodatkowa część, ponieważ książka zakończyła się tak, że w sumie można by skończyć, lecz jednocześnie można by pociągnąć serię dalej. Zakończenia się totalnie nie spodziewałam! Ale to u Mroza jest już standardowe.

Oceniając ostatni tom serii (chociaż w przypadku tego autora nigdy nie można być tego pewnym) oceniam równocześnie całą serię. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Intryga polityczna z wszystkimi konsekwencjami wciągnęła mnie bez końca. Momentami czytało mi się ciężej, ale chyba było to spowodowane nadmiarem polityki w życiu codziennym. Polecam.

Fantastyczne zakończenie serii "w kręgach władzy"!
Pierwsza książka bardzo mnie wciągnęła, podczas czytania drugiej trochę straciłem zapał ale finałowa książka ponownie zapewnia emocje jak pierwsza.
Bardzo dobra fabuła, brak nudy, szybkie tempo i finał.
Polecam! Żałuję że to koniec. Było mi bardzo miło poznać Seyde, Hauera, Milenę i resztę.
Będę tęsknił.

Fantastyczne zakończenie serii "w kręgach władzy"!
Bardzo dobra fabuła, brak nudy, szybkie tempo i finał.
Będę tęsknił.

Najlepsza część!

Najlepsza część!

Najlepsza część trylogii. To była kolejna ogromna dawka intryg, spisków i brudnej politycznej gry. Jednak w porównaniu z poprzednimi częściami ta była bardziej szalona. Książkę czytało się z zapartym tchem, a to co się w niej działo było rollercoasterem dla ludzkiego umysłu. Całość zwieńczał niesamowity, zaskakujący i szokujący zwrot akcji na końcu.

sa lepsze, choc ciekawa, ale nie zafascynowala mnie na wiecej gwiazdek. po przeczytaniu wiecej ksiazek Mroza jest wrazenie ze akcja jest pisana w sposob podobny przez co sama ksiazka przestaje byc tak ciekawa

Myslalam, ze nie skończę tej trylogii, bo 1 i 2 część długo męczyłam i kompletnie mi nie podeszły. 3 część to dla mnie duże zdziwienie, naprawdę bardzo dobrze się czyta, dużo ciekawych akcji no i to zakończenie… rewelacja!

Trylogia " W kręgach władzy" całkiem interesująco wyszła autorowi. Muszę przyznać, że z dużą ciekawością czytałam kolejne tomy. I mimo, że chciałoby się zobaczyć, co zdarzyło się po tym tomie, to uważam, że w bardzo odpowiednim momencie nastąpił finał historii.
Wszystkie trzy tomy bardzo dobrze mi się czytało, uważam, że nie było zbędnych treści. Całość była bardzo dobrze wyważona pod względem użytego języka oraz zawartych treści. Zakończenie było dla mnie zaskakujące - kompletnie się tego nie spodziewałam.
Liczę na to, iż Pan Mróz nie będzie chciał niczego dopisywać do tej trylogii, jest świetna w obecnym kształcie.

Nie ma lepszej politycznej trylogii.

Nie ma lepszej politycznej trylogii.

Jak na zakończony cykl autora (mam nadzieję, że naprawdę zakończony, bez odpału, że jednak coś dopiszę i jeszcze Chyłka zrobi tam zamieszanie!),jestem szczerze usatysfakcjonowany.

• Remigiusz Mróz

Video