Władza absolutna

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: W kręgach władzy (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Filia
literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo szantaż śledztwo walka o władzę zagadka kryminalna
W kręgach władzy (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Spisek, chaos i ambicje w sejmowych kuluarach

13 Link do recenzji

Świetna pozycja. Pełna zaskoczenia. Polecam całą serie

Czytajac,czujesz ze przenosisz sie do rzeczywistosci ktora masz w tv gazecie i wszedzie gdzie czytasz o Polskiej scenie politycznej
zakonczenie mega:)
niby fikcja ale..nigdy nic nie wiadomo
a jesli ktos jest lekko zaglebiony w polityke to wie kto kim byl w ksiazce:)POLECAM!!!

Jak wyjątkowo nie przypadła mi do gustu ta seria political fiction Mroza, tak wyjątkowo ten III tom pt.: "Władza absolutna" pochłonął mnie bez reszty. Ciekawa intryga, barwne postaci, sensacja i akcja, które wciągają czytelnika i zmuszają do rozpoczynania kolejnego rozdziału.

Bardzo fantastyczny pomysł i fabuła ale jakże bardzo prawdziwie wyglądające na co dzień...

Cały cykl uważam za rewelacyjny. Intryga, oszustwo, podkładanie świni. Jak się czyta i ogląda informację to można mieć wrażenie że Mróz napisał relację z życia rządu i parlamentu

Spodziewane, a jednak niespodziewane zakończenie. Zwroty akcji, końcówki nie mogłem się doczekać.Czekam na kontynuacje ...

Moim zdaniem najlepsza część z trylogii. Niedmiennie układy, intrygi, znajomości i kopanie dołków. Poprzednia część kończyła się niejako patową sytuacją, ciekawiło mnie jak autor to rozwiąże, ale okazało się, że całkiem prosto. Interesująca pozycja.

Kolejna część cyklu W kręgach władzy wciąga tak jak poprzednie dwie części, jeszcze więcej intryg, zwrotów akcji, tak naprawdę do samego końca nie wiadomo kto i co robi i dlaczego. Genialna cykl na długie zimowe wieczory, gorąco polecam.

Zdecydowanie najlepsza z trzech części. Zakończenie na miarę mistrza, Polecam

Trzecią część serii "W kręgach władzy" czytało mi się bardzo szybko. Znów spotykamy się z Patrykiem Hauerem i Mileną, Hubertem Korodeckim, Adamem Chronowskim i resztą bohaterów. Bardzo dobrze wspominam pojawienie się Gerarda Edlinga, "Behawiorysta" rozpoczął moją przygodę z książkami Remigiusza Mroza.
"Władza absolutna" to ostateczne starcie między Chronowskim a Hauerem,...

Oceniam po przeczytaniu trzech tomów. Polityka i walka o władzę,mnie ten temat nie interesuje,ale przeczytałam i powiem szczerze niezłe.Widac niezwykły kunszt snucia intrygi i ten zaskakujący koniec.Brawo,ja uwielbiam,jak pisarz mnie zaskoczy,wciągnie,wzbudzi emocje,wiem,że coś przeżyłam.Dziekuje za te sensację😀

Dyskusje

2 231