Legenda PSzrena

Wydawnictwo: Piotr Szreniawski
Autowywiady
Inne

Kolejny z autowywiadów Piotra Szreniawskiego, który zdecydowanie nie pozwoli się nudzić. Ten powstał w Wilnie, gdzie autor zdaje się, że spotkał? - Nie chyba raczej przywołał (posiada taką moc!) Adama Mickiewicza, a dalej od słowa, do słowa wieszcz przeprowadził z nim wywiad, który być może nawet nie był do końca zamierzony, ale będąc spisanym, stał nim się. Wydawnictwo do poczytania za free...

Wydawnictwo do poczytania za free tutaj: http://szreniawski.comicgenesis.com/legendapszrena.pdf

źródło opisu: opis własny

yanko wojownik | 2018-06-21