Terapia ketonowa. Oczyszczająca i przeciwstarzeniowa dieta ketogeniczna

Okładka książki Terapia ketonowa. Oczyszczająca i przeciwstarzeniowa dieta ketogeniczna Bruce Fife
Bruce Fife Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Ketone Therapy: The Ketogenic Cleanse and Anti-Aging Diet
Vital
2018-05-11
2018-05-11
dieta ketonowa dieta

Książki Bruce Fife'a czyta się lekko i przyjemnie, gdyż są napisane językiem przystępnym i zrozumiałym nawet dla osoby która nie posiada zbyt głębokiej wiedzy w kwestiach odżywiania i funkcjonowania organizmu. Tak jest również z tą pozycją, która jest chyba najlepszą książką nt diety ketogenicznej. Autor przedstawia różne pozytywne aspekty stosowania tej diety oraz opisuje jej leczniczy wpływ przy różnych jednostkach chorobowych. Co bardzo istotne powołuje się przy tym liczne badania potwierdzające stawiane przez siebie tezy. Pozycja obowiązkowa dla osoby interesującej się dietą ketogeniczną.

Jestem na diecie ketogenicznej od kilku lat i sądziłem, że wiem wszystko na ten temat, ale się myliłem.
Bardzo ciekawa i wartościowa lektura dla tych, którzy chcą być zdrowi. Polecam.

Bardzo ciekawa i wartościowa lektura dla tych, którzy chcą być zdrowi. Polecam.

Kokos lekarstwem na wszystko. Poza tym dużo wiedzy na temat odżywiania, to jak najbardziej na plus.

Bardzo ciekawie napisana książka. Świetnie tłumaczy na czy polega dieta keto. Szczegółowo opisuje reakcje zachodzące w organizmie. Bardzo polecam!

• Zdrowie
  • Rok 2020
  • Dieta KETO
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Terapia ketonowa. Oczyszczająca i przeciwstarzeniowa dieta ketogeniczna