Terapia ketonowa. Oczyszczająca i przeciwstarzeniowa dieta ketogeniczna

Bruce Fife Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
Ketone Therapy: The Ketogenic Cleanse and Anti-Aging Diet
Vital
dieta ketonowa dieta
Ketone Therapy: The Ketogenic Cleanse and Anti-Aging Diet
zdrowie, medycyna
dieta ketonowa dieta

Kokos lekarstwem na wszystko. Poza tym dużo wiedzy na temat odżywiania, to jak najbardziej na plus.

Książki Bruce Fife'a czyta się lekko i przyjemnie, gdyż są napisane językiem przystępnym i zrozumiałym nawet dla osoby która nie posiada zbyt głębokiej wiedzy w kwestiach odżywiania i funkcjonowania organizmu. Tak jest również z tą pozycją, która jest chyba najlepszą książką nt diety ketogenicznej. Autor przedstawia różne pozytywne aspekty stosowania tej diety oraz opisuje...

Jestem na diecie ketogenicznej od kilku lat i sądziłem, że wiem wszystko na ten temat, ale się myliłem.
Bardzo ciekawa i wartościowa lektura dla tych, którzy chcą być zdrowi. Polecam.

• 2020
  • Zdrowie